Upravo sada...

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Kroacija » 01 tra 2011 19:40

cura-tajm. :)
ex invalid_user

backspace

Re: Upravo sada...

Post Postao/la backspace » 02 tra 2011 08:02

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=D-Br7zgxlXA[/youtube]

aleeee,
čagilicaaaa :D

umm...

backspace

Re: Upravo sada...

Post Postao/la backspace » 02 tra 2011 08:15


Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Peglam_subotom » 02 tra 2011 09:35

Dobro jutro.... :kava:
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Ameli » 02 tra 2011 09:59

JanaFern je napisao/la:još mi nitko nije prodao APRIL i baš sam si super zbog toga!

:dada:
ja sam popušila sve aprile, pa i za slijedeću godinu :(

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Zita » 02 tra 2011 12:20

:nesvjest:
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Upravo sada...

Post Postao/la JaNNa » 02 tra 2011 12:33

Ameli je napisao/la:
JanaFern je napisao/la:još mi nitko nije prodao APRIL i baš sam si super zbog toga!

:dada:
ja sam popušila sve aprile, pa i za slijedeću godinu :(
a jooooooooooooooooj... :tjesi:
pa ti ih sve zaje... i prodaj im njihove u ponedjeljak za četvrti april!?

wilma
Postovi: 141
Pridružen/a: 11 tra 2010 16:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Upravo sada...

Post Postao/la wilma » 02 tra 2011 13:30

Gadi mi se.

Avatar
jane connor
Postovi: 671
Pridružen/a: 27 lip 2010 00:45
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la jane connor » 02 tra 2011 20:11

J*be umnoj perverziji mater !
<3
"Any fool can risk her life. It takes a hero to risk her heart"
Don't just think,FIGHT!

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Peglam_subotom » 02 tra 2011 20:12

:aaaargh: Daaaaaj višeeee!!!
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Mia.
Postovi: 1411
Pridružen/a: 04 sij 2010 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: London calling.
Kontakt:

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Mia. » 02 tra 2011 20:38

razmišljam kak bi bilo super da postoji tema ˝kako ste provele dan˝.da bar volim otvarati nove teme.
ja bi u tu temu svaki dan valjda pisala.
ugl., presvukla sam se 2 puta danas.jela sam juhu od rajčice i zaflekam bijelu majicu i onda se presvučem i tak opet.debil.
upravo sada imam i dalje imam tu prljavu majicu (nije jako), jer nema logike.
Zadnja izmjena: Mia., dana/u 03 tra 2011 13:15, ukupno mijenjano 1 put.
Stay tuned.

Avatar
Rogue_813
Postovi: 246
Pridružen/a: 15 ožu 2011 22:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Rogue_813 » 02 tra 2011 22:23

Voljela bih razmišljati o nečemu ozbiljnome, ili se baviti nečime što me ispunjava, ali nemam volje.
'Look at me and promise that you'll never stop what you're doing just because someone looks at you funny. And that the words "I hate myself" will never come from your mouth. (...) Promise the universe that you'll do the thing that makes your house rock.' - Diane DiMassa (?)

Mia.
Postovi: 1411
Pridružen/a: 04 sij 2010 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: London calling.
Kontakt:

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Mia. » 02 tra 2011 23:26

sam shvatila da sam dva puta napisala ˝imam˝.
tak´ bi si pivo popila.
Zadnja izmjena: Mia., dana/u 03 tra 2011 13:15, ukupno mijenjano 1 put.
Stay tuned.

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la talented miss cohen » 03 tra 2011 00:15

...sam dobila primjedbu da je muzika koju slušam preglasna. A slušam preko slušalica :-o
Stars and stars and stars keep it to themselves.

wilma
Postovi: 141
Pridružen/a: 11 tra 2010 16:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Upravo sada...

Post Postao/la wilma » 03 tra 2011 02:39

Nesanica. Hvala ti.

Plague

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Plague » 03 tra 2011 02:46

ispijam nehotični slushie od tangerine. :inlove:

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Ameli » 03 tra 2011 13:11

JanaFern je napisao/la:
Ameli je napisao/la: ja sam popušila sve aprile, pa i za slijedeću godinu :(
a jooooooooooooooooj... :tjesi:
pa ti ih sve zaje... i prodaj im njihove u ponedjeljak za četvrti april!?
ispaštam i danas zbog toga(svi mi se smiju), jer "kao" bio dogovor sa frendicom u pola šest (pazi ujutro) pred kafićom se nađemo, šta misliš da ja budala nisam došla, naravno da jesam i dvi ure se smrzavala dok ona nije otvorila i rekla:-aprilili :D
Zadnja izmjena: Ameli, dana/u 03 tra 2011 13:34, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Upravo sada...

Post Postao/la JaNNa » 03 tra 2011 13:28

:haha: :haha: :haha: :haha:
uuuuuuuuuuuuuuu... sad imam ideju za iduću godinu!

i btw. znam taj osjećaj, meni su to jednom napravili da me nauče pameti da ne kasnim... čuku i pol sam se smrzavala na trgu (a trebala sam dvije :sarkasticna: )

i upravo sada sam došla s jedne kave (na koju nisam kasnila) i idem na drugu...
kako volim proljeće!

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Ameli » 03 tra 2011 13:37

Mislim da bih mogla i ja izaći malo na sunce
zbog "D vitamina" od sinoć i današnjeg ručka,
možda se lakše probavi
:D

wilma
Postovi: 141
Pridružen/a: 11 tra 2010 16:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Upravo sada...

Post Postao/la wilma » 03 tra 2011 14:07

:haha: Glupa mačka je razbila čašu :D

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Kroacija » 03 tra 2011 14:32

zgnjecena mi je ruka u podrucju bicepsa, boli me i pulsira. :(
ex invalid_user

Avatar
melted_sun
Postovi: 1453
Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la melted_sun » 03 tra 2011 15:15

sam smršavila par kila :)
vaga mi je prijatelj :D

Plague

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Plague » 03 tra 2011 18:20

glava boli. želim se vratit u krevet i spavat do sutra. :sorry:

Avatar
funcutica
Postovi: 417
Pridružen/a: 28 svi 2010 01:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: 45°47'N 15°56'E

Re: Upravo sada...

Post Postao/la funcutica » 03 tra 2011 18:48

ja sam superman! yey!
ok, nisam. ali skoro. neki superheroj jesam.
jer tko bi inače spašavao dame u nevolji kojima je ključ upao u kanalizaciju?
i taj ključ sam uspješno upecala, samo da se zna. :D
možda sam mutirana ninđa kornjača tinejdžer? može. jesam. ona sa štapom, ta je najkulija. slika

slika
Second to the right, and straight on till morning.

backspace

Re: Upravo sada...

Post Postao/la backspace » 03 tra 2011 20:41

tu su se čudne stvari počele događat.. previše školjki. odjednom.
pravac postelja.

Avatar
Shekret
Postovi: 189
Pridružen/a: 14 lis 2010 16:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Shekret » 03 tra 2011 20:42

Drfljam po forumu i skypam sa svojom ženom.
:luda:

Avatar
jagodica_bobica
Postovi: 103
Pridružen/a: 11 lis 2010 20:36
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: picka materina
Kontakt:

Re: Upravo sada...

Post Postao/la jagodica_bobica » 03 tra 2011 20:44

Umorna sam (iako sam spavala cijelo popodne) tako da cu uskoro parkirat dupe u krevet, za sada jos malko skypam sa svojom najdrazom.
Dirty dirty dirty dirty dirty dirty sucker
You think I can't get her like you you motherfucker
We can do it like the mandem mandem hey
We can do it like the mandem suga suga suga
We can do it like the mandem mandem hey
We can do it like the mandem suga suga suga

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Moloko » 03 tra 2011 20:54

...mi titra oko. Mrzim to. bomba
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la ariadne » 03 tra 2011 22:21

Čekam da mi se torrenti smiluju.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Plague

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Plague » 03 tra 2011 23:49

na nekoliko minuta sam zaboravila na sve loše na ovom svijetu. :inlove: :inlove:

Odgovorite