Upravo sada...
-
backspace
-
backspace
Re: Upravo sada...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lzZWXUfI ... ure=relmfu[/youtube]
- Peglam_subotom
- Postovi: 3868
- Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Upravo sada...
Dobro jutro.... 
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.
Re: Upravo sada...
ja sam popušila sve aprile, pa i za slijedeću godinuJanaFern je napisao/la:još mi nitko nije prodao APRIL i baš sam si super zbog toga!
Re: Upravo sada...
a jooooooooooooooooj...Ameli je napisao/la:ja sam popušila sve aprile, pa i za slijedeću godinuJanaFern je napisao/la:još mi nitko nije prodao APRIL i baš sam si super zbog toga!
pa ti ih sve zaje... i prodaj im njihove u ponedjeljak za četvrti april!?
Re: Upravo sada...
Gadi mi se.
- jane connor
- Postovi: 671
- Pridružen/a: 27 lip 2010 00:45
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
Re: Upravo sada...
J*be umnoj perverziji mater !
<3
<3
"Any fool can risk her life. It takes a hero to risk her heart"
Don't just think,FIGHT!
Don't just think,FIGHT!
- Peglam_subotom
- Postovi: 3868
- Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Upravo sada...
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.
-
Mia.
- Postovi: 1411
- Pridružen/a: 04 sij 2010 21:30
- Spol/rod: žensko
- Lokacija: London calling.
- Kontakt:
Re: Upravo sada...
razmišljam kak bi bilo super da postoji tema ˝kako ste provele dan˝.da bar volim otvarati nove teme.
ja bi u tu temu svaki dan valjda pisala.
ugl., presvukla sam se 2 puta danas.jela sam juhu od rajčice i zaflekam bijelu majicu i onda se presvučem i tak opet.debil.
upravo sada imam i dalje imam tu prljavu majicu (nije jako), jer nema logike.
ja bi u tu temu svaki dan valjda pisala.
ugl., presvukla sam se 2 puta danas.jela sam juhu od rajčice i zaflekam bijelu majicu i onda se presvučem i tak opet.debil.
upravo sada imam i dalje imam tu prljavu majicu (nije jako), jer nema logike.
Zadnja izmjena: Mia., dana/u 03 tra 2011 13:15, ukupno mijenjano 1 put.
Stay tuned.
- Rogue_813
- Postovi: 246
- Pridružen/a: 15 ožu 2011 22:16
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Zagreb
- Kontakt:
Re: Upravo sada...
Voljela bih razmišljati o nečemu ozbiljnome, ili se baviti nečime što me ispunjava, ali nemam volje.
'Look at me and promise that you'll never stop what you're doing just because someone looks at you funny. And that the words "I hate myself" will never come from your mouth. (...) Promise the universe that you'll do the thing that makes your house rock.' - Diane DiMassa (?)
-
Mia.
- Postovi: 1411
- Pridružen/a: 04 sij 2010 21:30
- Spol/rod: žensko
- Lokacija: London calling.
- Kontakt:
Re: Upravo sada...
sam shvatila da sam dva puta napisala ˝imam˝.
tak´ bi si pivo popila.
tak´ bi si pivo popila.
Zadnja izmjena: Mia., dana/u 03 tra 2011 13:15, ukupno mijenjano 1 put.
Stay tuned.
- talented miss cohen
- כהן גדול
- Postovi: 9776
- Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
- Spol/rod: žensko
Re: Upravo sada...
...sam dobila primjedbu da je muzika koju slušam preglasna. A slušam preko slušalica 
Stars and stars and stars keep it to themselves.
Re: Upravo sada...
Nesanica. Hvala ti.
Re: Upravo sada...
ispaštam i danas zbog toga(svi mi se smiju), jer "kao" bio dogovor sa frendicom u pola šest (pazi ujutro) pred kafićom se nađemo, šta misliš da ja budala nisam došla, naravno da jesam i dvi ure se smrzavala dok ona nije otvorila i rekla:-aprililiJanaFern je napisao/la:a jooooooooooooooooj...Ameli je napisao/la: ja sam popušila sve aprile, pa i za slijedeću godinu![]()
pa ti ih sve zaje... i prodaj im njihove u ponedjeljak za četvrti april!?
Zadnja izmjena: Ameli, dana/u 03 tra 2011 13:34, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Upravo sada...
uuuuuuuuuuuuuuu... sad imam ideju za iduću godinu!
i btw. znam taj osjećaj, meni su to jednom napravili da me nauče pameti da ne kasnim... čuku i pol sam se smrzavala na trgu (a trebala sam dvije
i upravo sada sam došla s jedne kave (na koju nisam kasnila) i idem na drugu...
kako volim proljeće!
Re: Upravo sada...
Mislim da bih mogla i ja izaći malo na sunce
zbog "D vitamina" od sinoć i današnjeg ručka,
možda se lakše probavi

zbog "D vitamina" od sinoć i današnjeg ručka,
možda se lakše probavi
Re: Upravo sada...
- melted_sun
- Postovi: 1453
- Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
- Spol/rod: žensko
- Status: U vezi
- funcutica
- Postovi: 417
- Pridružen/a: 28 svi 2010 01:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: 45°47'N 15°56'E
Re: Upravo sada...
ja sam superman! yey!
ok, nisam. ali skoro. neki superheroj jesam.
jer tko bi inače spašavao dame u nevolji kojima je ključ upao u kanalizaciju?
i taj ključ sam uspješno upecala, samo da se zna.
možda sam mutirana ninđa kornjača tinejdžer? može. jesam. ona sa štapom, ta je najkulija.

ok, nisam. ali skoro. neki superheroj jesam.
jer tko bi inače spašavao dame u nevolji kojima je ključ upao u kanalizaciju?
i taj ključ sam uspješno upecala, samo da se zna.
možda sam mutirana ninđa kornjača tinejdžer? može. jesam. ona sa štapom, ta je najkulija.


Second to the right, and straight on till morning.
-
backspace
Re: Upravo sada...
tu su se čudne stvari počele događat.. previše školjki. odjednom.
pravac postelja.
pravac postelja.
- jagodica_bobica
- Postovi: 103
- Pridružen/a: 11 lis 2010 20:36
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
- Lokacija: picka materina
- Kontakt:
Re: Upravo sada...
Umorna sam (iako sam spavala cijelo popodne) tako da cu uskoro parkirat dupe u krevet, za sada jos malko skypam sa svojom najdrazom.
Dirty dirty dirty dirty dirty dirty sucker
You think I can't get her like you you motherfucker
We can do it like the mandem mandem hey
We can do it like the mandem suga suga suga
We can do it like the mandem mandem hey
We can do it like the mandem suga suga suga
You think I can't get her like you you motherfucker
We can do it like the mandem mandem hey
We can do it like the mandem suga suga suga
We can do it like the mandem mandem hey
We can do it like the mandem suga suga suga
- Moloko
- Postovi: 16477
- Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
Re: Upravo sada...
...mi titra oko. Mrzim to. bomba
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."
Re: Upravo sada...
Čekam da mi se torrenti smiluju.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck