želim..

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: želim..

Post Postao/la ticklebook » 19 srp 2011 19:44

Hidden očito želi da može nositi samo ovakve grozote:
slika
slika

(Znam za horoskop, sačuvajbože :D)
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Re: želim..

Post Postao/la Hidden_soul » 19 srp 2011 19:50

Odlicno, prvog cu nosit u vremenu oko bozica, odlicno ce pristajat uz moj outfit Grincha.
A ovaj drugi...well, njega cu u svecanim prigodama nosit. Aww zelim ih oba! :D
I znas sto? Ovi se satovi vjerojatno daju popravit da pokazuju tocno vrijeme.
Tvoj bicikl i dalje ne moze bez pedala nikuda :D
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: želim..

Post Postao/la ticklebook » 19 srp 2011 19:53

Na ti:
slika
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Re: želim..

Post Postao/la Hidden_soul » 19 srp 2011 19:54

:D :D :D
Dobro, dobro, eto, sad sam zadovoljna, povuci cu se u miru u svoje odaje :D
Da ne bude jos da moja uvijek mora bit zadnja! :hmmm: :D
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: želim..

Post Postao/la ariadne » 19 srp 2011 21:08

Upast u rupu u prostorno-vremenskom kontinuumu a la Doctor Who i završit u paralelnom svemiru u kojem nisam ovako beskorisna, malo da vidim kako to izgleda.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

lia
Postovi: 2905
Pridružen/a: 19 sij 2010 11:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: želim..

Post Postao/la lia » 20 srp 2011 14:13

slika
Gay dear? Who dear, me dear, no dear, ooooo dear...
There is always an option...:mjuza:slika

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: želim..

Post Postao/la JaNNa » 20 srp 2011 22:56

..da sada ležim pored nje i zaspem dok mi priča....

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: želim..

Post Postao/la Zita » 21 srp 2011 12:42

zelim kuhat
isprobavat nove recepte
radit finu mediteransku hranu i zelim jest blitvu
sto mi se dogadja :o
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: želim..

Post Postao/la Moloko » 21 srp 2011 12:44

Zita je napisao/la:zelim kuhat
isprobavat nove recepte
radit finu mediteransku hranu i zelim jest blitvu
sto mi se dogadja :o
Spremna si za udaju? :D :D

OT: Na more opet.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Temida
Postovi: 574
Pridružen/a: 02 svi 2011 23:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: svugdje, a nigdje

Re: želim..

Post Postao/la Temida » 21 srp 2011 12:46

slobodan dan....samo jedan!
Whenever people agree with me, I always feel I must be wrong...

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: želim..

Post Postao/la Zita » 21 srp 2011 12:51

@moloko :D :D :D joj nebi bas :D
al nebi bilo lose da imam pokusnog kunica :D

yap. to zelim. nekog hononarca :D
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: želim..

Post Postao/la JaNNa » 21 srp 2011 12:51

Temida je napisao/la:slobodan dan....samo jedan!
ajde ajde... :tjesi:

ot. da više počne taj godišnji!!!!

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: želim..

Post Postao/la phos » 21 srp 2011 13:19

zelim da se torbe same posloze
i da se stvari same zapakiraju
i da se odnesu u auto
i auto da me odnese na more
(ok, moze me i odvesti)
i da baka ne hrce
ako vec hrce, onda bar da zvucno izolira vrata
i da se na plazi ne trebam klati za pol kvadrata plaze
i da debeli mali njemci ne skacu ko svinjcad sa mola i smoce mi jedini sudoku koji imam
i da se njihove njemacke mame ne deru : hans!!!! Uve! kom cu mia saci! kartofen pupufel zalaten ge-esen!
i da kad se vratim sa sugave plaze me ne ceka sto pitanja i preporuka kako provesti ostatak dana
...
ma jebem ti more!
necu nikam!
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Daisy
Postovi: 1647
Pridružen/a: 13 ožu 2011 07:12

Re: želim..

Post Postao/la Daisy » 22 srp 2011 09:05

sve. odmah.

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: želim..

Post Postao/la roadkill » 22 srp 2011 10:44

Kucnu pomocnicu. Ne znam jel mi vise fali snage ili volje...
bring your mind into my head...

Avatar
melted_sun
Postovi: 1453
Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: želim..

Post Postao/la melted_sun » 22 srp 2011 15:34

sidit doma cilo popodne

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: želim..

Post Postao/la ariadne » 22 srp 2011 16:31

Znati koji je Gagin sljedeći singl. Koza jedna blesava ne želi reć a već snima spot. Bude li You and I, ubit ću nekog. :/
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: želim..

Post Postao/la inani » 22 srp 2011 21:05

...mir i tisinu. Zbilja puno trazim?
... :nesvjest:

Mia.
Postovi: 1411
Pridružen/a: 04 sij 2010 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: London calling.
Kontakt:

Re: želim..

Post Postao/la Mia. » 22 srp 2011 21:20

natrag na more.
baš onako jako.
jel može?jel može?
Stay tuned.

Mary of Silence
Postovi: 558
Pridružen/a: 28 tra 2011 20:47

Re: želim..

Post Postao/la Mary of Silence » 22 srp 2011 22:40

želim da želim. Znači da ipak želim. Dobro je onda.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: želim..

Post Postao/la Kroacija » 22 srp 2011 23:54

zavrsiti s prijavnicama, skeniranjima, slanjima i prijevodima. jebale me ambicije. u petak navecer.
morat cu ja uskoro opet do zadra, razbiti se. ko picka. ko zadnja drolja i slapa. <3
ex invalid_user

Avatar
melted_sun
Postovi: 1453
Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: želim..

Post Postao/la melted_sun » 24 srp 2011 21:20

disat

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: želim..

Post Postao/la Moloko » 24 srp 2011 21:24

Da ne želim ovo što želim.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: želim..

Post Postao/la ticklebook » 24 srp 2011 23:18

invalid_user je napisao/la:zavrsiti s prijavnicama, skeniranjima, slanjima i prijevodima. jebale me ambicije. u petak navecer.
I drugi su to prošli. Shut up, na dobrom si putu :D
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: želim..

Post Postao/la shizika » 25 srp 2011 12:32

..bananu split :visi: :visi: :visi:


slika
...život je lijep... (:

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: želim..

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 25 srp 2011 13:36

ubrzat radne dane i usporit vikende kad vec nemam godisnji..
malo opet na cestu..
popravljanje seficinog raspolozenja..
i komad shizikine3 banane split :P
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: želim..

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 25 srp 2011 13:36

LittleRedRidingHood je napisao/la:ubrzat radne dane i usporit vikende kad vec nemam godisnji..
malo opet na cestu..
popravljanje seficinog raspolozenja..
i komad shizikine banane split :P
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: želim..

Post Postao/la shizika » 25 srp 2011 13:37

LittleRedRidingHood je napisao/la:
LittleRedRidingHood je napisao/la:ubrzat radne dane i usporit vikende kad vec nemam godisnji..
malo opet na cestu..
popravljanje seficinog raspolozenja..
i komad shizikine banane split :P

hahahaa ostavit cu ti komadic :P
...život je lijep... (:

Avatar
alice
Postovi: 1332
Pridružen/a: 24 sij 2009 16:02
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in Wonderland

Re: želim..

Post Postao/la alice » 25 srp 2011 18:48

voljela bih kad bih ti mogla objasniti, tiho, bez riječi, da me možeš potpuno razumijeti i vidjeti kako ništa nikad ne prestaje i da sve sjedne na svoje mjesto...i da je nečiji kraj njegov početak - da se sve nadovezuje i je jedina istina krug. sve je povezano. i to je divno...grlim te i znam da me sada možeš osjetiti...
'At the center of non-violence stands the principle of love.'
Martin Luther King

Plague

Re: želim..

Post Postao/la Plague » 25 srp 2011 19:19

još tekstova :D

Odgovorite