Kako se u ovom trenutku osjećate??
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
...mukica mi je, jer sam jela neku piletinu u surf'n'fries! fuj fuj fuj.. prvi i zadnji put!
...život je lijep... (:
- Peglam_subotom
- Postovi: 3868
- Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
Pospano, umorno, satrano... 
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
danas sam zaljubljena, u ljubav...valjda nije povezano s time šta sam slistila cilu kutiju keksa 
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
Beskorisno i nesposobno.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
- freeda
- Postovi: 829
- Pridružen/a: 02 stu 2005 14:06
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
- Lokacija: Zagreb
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
smotano, imberlano, al eto, i olaksano.
back to where i never was
- Peglam_subotom
- Postovi: 3868
- Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
Miks svakojakih osjećaja... Živcira me posao i ljudi tamo (čitaj: određeni roditelji), usrećuje me malička s nekim sitnicama i tak... 
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.
- Jadzia Dax
- Postovi: 3063
- Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
- Lokacija: lala land
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
super,
leptirići i ostale nepoznanice
leptirići i ostale nepoznanice
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
evo, prešlo je na nadrkano. mogla bih srušit neki rekord.
jebote b*g
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
i ja sam u nekom nadrkanac mudu
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
srećno. mom najdražen pederu je danas rodjendan

All the streets are crammed with things
Eager to be held
I know what hands are for
And I'd like to help myself
Eager to be held
I know what hands are for
And I'd like to help myself
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
Boli me grlo, dišem na škrge, totalno sam za ništ i kako da se za dva sata dovedem u red :/
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
nezadovoljno i živčano
ne želim razmišljat, ne želim razmišljat, ne želim razmišljat
ne želim razmišljat, ne želim razmišljat, ne želim razmišljat
I knew I was an unwanted baby when I saw that my bath toys were a toaster and a radio.
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
defektna, ali sretna. M83 ima novi album uiiiiiii

- ticklebook
- Postovi: 3637
- Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
- Lokacija: Svemir
- Kontakt:
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
Trči mi se. Saaamo bih laganu peticu, do Jaruna i nazad.
Em imam posla, em ne smijem jer se još oporavljam od prehladetine, em je kiša i magla.
Što je ponoć, nebitno je, ne bi bio prvi put.
Vjerojatno bih se vratila doma još napaljenija. Čudo jedno šta sport radi.
Mislila sam da mi apetiti ne mogu postati veći, a onda sam otkrila triatlon
OT. Napaljeno. Seksualno i trkački.
Em imam posla, em ne smijem jer se još oporavljam od prehladetine, em je kiša i magla.
Što je ponoć, nebitno je, ne bi bio prvi put.
Vjerojatno bih se vratila doma još napaljenija. Čudo jedno šta sport radi.
Mislila sam da mi apetiti ne mogu postati veći, a onda sam otkrila triatlon
OT. Napaljeno. Seksualno i trkački.
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher
-
Mia.
- Postovi: 1411
- Pridružen/a: 04 sij 2010 21:30
- Spol/rod: žensko
- Lokacija: London calling.
- Kontakt:
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
tužno.
ekran na laptopu mi je crni i ništa ne vidim.
fali mi moj laptop i sve stvari na njemu.
znam da nije umro, znam.
ekran na laptopu mi je crni i ništa ne vidim.
fali mi moj laptop i sve stvari na njemu.
znam da nije umro, znam.
Stay tuned.
- melted_sun
- Postovi: 1453
- Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
- Spol/rod: žensko
- Status: U vezi
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
a isto smo tribali u kvaze ić.više natkrivenih prostora+svi ostali su bili tamo.Pantagana je napisao/la:srećno. mom najdražen pederu je danas rodjendan![]()
ot.kad pogledam vrime vanka, osjećam se ka da mi se ništa, osin umotavanja u deku, neda.
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
Nisam se naspavala, hladno mi je i torrenti su spori. Sve u svemu, poprilično sam miserable.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
- Soopertrack
- Postovi: 804
- Pridružen/a: 14 tra 2010 23:06
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
gazde su OPET glumili alarm dok im nismo otvorili vrata. priča se od prije 2 dana zanimljivo promijenila.
malo sam se derala. malo su nam poručili da pogledamo oglase. prekrasno jutro.
dan je zapravo protekao ok, izuzev glavobolje koja je sad prestala.
osjećam se dobro. ovaj treš čuda čini.
sutra na put. bit će ovo veseli vikend.
malo sam se derala. malo su nam poručili da pogledamo oglase. prekrasno jutro.
dan je zapravo protekao ok, izuzev glavobolje koja je sad prestala.
osjećam se dobro. ovaj treš čuda čini.
sutra na put. bit će ovo veseli vikend.
The drum is the first thing you hear.. your mothers heartbeat..
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
..nos začepljen, boli grlo, glava otekla, umirem :/
...život je lijep... (:
- LittleRedRidingHood
- Postovi: 3484
- Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
- Lokacija: Juzno
Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??
ot. samo mi se ljencari..
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.
Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.
Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.




