Kako se u ovom trenutku osjećate??

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la shizika » 24 lis 2011 17:08

...mukica mi je, jer sam jela neku piletinu u surf'n'fries! fuj fuj fuj.. prvi i zadnji put!
...život je lijep... (:

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Peglam_subotom » 24 lis 2011 17:26

Pospano, umorno, satrano... :wacko:
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la rainbow » 24 lis 2011 21:47

danas sam zaljubljena, u ljubav...valjda nije povezano s time šta sam slistila cilu kutiju keksa :emo:

dany
Postovi: 609
Pridružen/a: 21 sij 2011 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la dany » 24 lis 2011 21:56

dekoncentrirano.
jebote b*g

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la ariadne » 25 lis 2011 14:02

Beskorisno i nesposobno.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
freeda
Postovi: 829
Pridružen/a: 02 stu 2005 14:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la freeda » 25 lis 2011 14:06

smotano, imberlano, al eto, i olaksano.
back to where i never was

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la shizika » 25 lis 2011 14:40

..mutavo
...život je lijep... (:

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Peglam_subotom » 25 lis 2011 16:38

Miks svakojakih osjećaja... Živcira me posao i ljudi tamo (čitaj: određeni roditelji), usrećuje me malička s nekim sitnicama i tak... :)
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Plague

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Plague » 25 lis 2011 17:33

ko konj. tri kave i zeleni čaj, a meni se spava.


dany
Postovi: 609
Pridružen/a: 21 sij 2011 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la dany » 25 lis 2011 21:36

usrano.
jebote b*g

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Jadzia Dax » 25 lis 2011 21:45

super,
leptirići i ostale nepoznanice

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Fusion » 25 lis 2011 21:57

slika

SurkiSe slika

dany
Postovi: 609
Pridružen/a: 21 sij 2011 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la dany » 25 lis 2011 23:12

evo, prešlo je na nadrkano. mogla bih srušit neki rekord.
jebote b*g

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la rainbow » 25 lis 2011 23:15

i ja sam u nekom nadrkanac mudu

Avatar
Pantagana
Postovi: 90
Pridružen/a: 26 kol 2011 16:27
Spol/rod: žensko
Lokacija: pijanka

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Pantagana » 26 lis 2011 09:19

srećno. mom najdražen pederu je danas rodjendan :ura: :zivjeli:
All the streets are crammed with things
Eager to be held
I know what hands are for
And I'd like to help myself

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Fuga » 26 lis 2011 15:04

Boli me grlo, dišem na škrge, totalno sam za ništ i kako da se za dva sata dovedem u red :/

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Fusion » 26 lis 2011 15:15

^ slika


OnTop.;

slika

Avatar
my choice
Postovi: 83
Pridružen/a: 19 lis 2011 13:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la my choice » 26 lis 2011 19:04

nezadovoljno i živčano :histerija:
ne želim razmišljat, ne želim razmišljat, ne želim razmišljat :aaaa:
I knew I was an unwanted baby when I saw that my bath toys were a toaster and a radio.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Bash » 26 lis 2011 22:22

defektna, ali sretna. M83 ima novi album uiiiiiii :ljubav: :ljubav: :ljubav:

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la ticklebook » 26 lis 2011 22:37

Trči mi se. Saaamo bih laganu peticu, do Jaruna i nazad.
Em imam posla, em ne smijem jer se još oporavljam od prehladetine, em je kiša i magla.
Što je ponoć, nebitno je, ne bi bio prvi put.
Vjerojatno bih se vratila doma još napaljenija. Čudo jedno šta sport radi.
Mislila sam da mi apetiti ne mogu postati veći, a onda sam otkrila triatlon :haha:
OT. Napaljeno. Seksualno i trkački.
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Mia.
Postovi: 1411
Pridružen/a: 04 sij 2010 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: London calling.
Kontakt:

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Mia. » 27 lis 2011 10:23

tužno.
ekran na laptopu mi je crni i ništa ne vidim.
fali mi moj laptop i sve stvari na njemu.
znam da nije umro, znam.
Stay tuned.

Avatar
melted_sun
Postovi: 1453
Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la melted_sun » 27 lis 2011 15:22

Pantagana je napisao/la:srećno. mom najdražen pederu je danas rodjendan :ura: :zivjeli:
a isto smo tribali u kvaze ić.više natkrivenih prostora+svi ostali su bili tamo.

ot.kad pogledam vrime vanka, osjećam se ka da mi se ništa, osin umotavanja u deku, neda.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la ariadne » 27 lis 2011 16:02

Nisam se naspavala, hladno mi je i torrenti su spori. Sve u svemu, poprilično sam miserable.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la shizika » 27 lis 2011 21:00

njonjavo, da mi je šišenkice :S
...život je lijep... (:

dany
Postovi: 609
Pridružen/a: 21 sij 2011 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la dany » 28 lis 2011 00:21

cuddly. :/
jebote b*g

Avatar
Soopertrack
Postovi: 804
Pridružen/a: 14 tra 2010 23:06

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la Soopertrack » 28 lis 2011 02:44

gazde su OPET glumili alarm dok im nismo otvorili vrata. priča se od prije 2 dana zanimljivo promijenila.
malo sam se derala. malo su nam poručili da pogledamo oglase. prekrasno jutro.
dan je zapravo protekao ok, izuzev glavobolje koja je sad prestala.
osjećam se dobro. ovaj treš čuda čini. :D

sutra na put. bit će ovo veseli vikend. :hidden2:
The drum is the first thing you hear.. your mothers heartbeat..

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la shizika » 28 lis 2011 09:46

..nos začepljen, boli grlo, glava otekla, umirem :/
...život je lijep... (:

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 28 lis 2011 11:07

:tjesi:

ot. samo mi se ljencari..
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Kako se u ovom trenutku osjećate??

Post Postao/la shizika » 28 lis 2011 12:56

golemo, i jezik mi je nateko :S
...život je lijep... (:

Odgovorite