Upravo sada...

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Zita » 14 stu 2011 17:56

TOOOOOOOO!!!!! Nemrem vjerovat!!
Idem se napit ko krava! :pivo: :pivo: :pivo: :pivo:
Measure of a woman is her sense of humor

Plague

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Plague » 14 stu 2011 18:01

upravo sada sam iskoristila izraz "napit se ko krava" u privatnoj poruci. zita, jesi ti ja? :o

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Zita » 14 stu 2011 18:57

neznam al voljna sam otvorit jos koje pivo u to ime :D a i bilokoje drugo ime
ma zivjele vi meni :D
Measure of a woman is her sense of humor

Plague

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Plague » 14 stu 2011 19:06

zavidim ti.

ot. želim završit s ovim poslom jednom zauvijek. :sorry:

backspace

Re: Upravo sada...

Post Postao/la backspace » 14 stu 2011 20:16

ne volim.
umotala bi se u ruke neke svoje rospije, sklupčala na krevet i ostala tako 3 dana. nepomično i bez ijedne riječi.
hipotetski jelte. obzirom da drugačije ne bih preživjela. rospija zato ziher bi :D

matthieu quaki - she
volimo :*

backspace

Re: Upravo sada...

Post Postao/la backspace » 14 stu 2011 20:24


Avatar
Soopertrack
Postovi: 804
Pridružen/a: 14 tra 2010 23:06

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Soopertrack » 14 stu 2011 20:30

seljenje. jer više ništa nije teško. :D
The drum is the first thing you hear.. your mothers heartbeat..

Avatar
pluto
Postovi: 311
Pridružen/a: 11 ruj 2011 16:46
Spol/rod: žensko
Status: U vezi
Lokacija: wonderful world of pussy willows

Re: Upravo sada...

Post Postao/la pluto » 14 stu 2011 21:18

nakon testa iz francuskog sam dobila nalet volje za radom, no brzo ga zamijenila kesten pireom i filmom. jer ja to zaslužujem :)

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Pi » 14 stu 2011 22:00

Prošla ispit.

Mala kretenka je u međuvremenu dobila 1 iz njemačkog. Da nije dosadašnji život provela ispred satelitske televizije, ne bi čovjek plakao. Majko moja sramote.

Džaba ispit, ne možeš se veseliti kad je mala glupa :(
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
jane connor
Postovi: 671
Pridružen/a: 27 lip 2010 00:45
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la jane connor » 15 stu 2011 08:44

uživam u kapučinu zadnji put u ovom stanu...šmrc....i pozdravljam se s netom...ali bilo nam je dobro ovih par mjeseci,i bolje nego dobro...
Cimerice <3
"Any fool can risk her life. It takes a hero to risk her heart"
Don't just think,FIGHT!

Avatar
touch_me_iM_sick
Postovi: 561
Pridružen/a: 29 stu 2010 14:46
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la touch_me_iM_sick » 15 stu 2011 09:47

razmisljam kolika je mogucnost da mi kava izgori..???da izgorila je. a rano je jos.

Avatar
LoveAngel
Postovi: 624
Pridružen/a: 21 pro 2009 16:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la LoveAngel » 15 stu 2011 10:34

Stavila kuhat juhu,i na spojak sa peglom i vesom :(

divlja.ruza
Postovi: 257
Pridružen/a: 30 kol 2011 08:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Upravo sada...

Post Postao/la divlja.ruza » 15 stu 2011 11:57

idem se ljubiti :dada:

Daisy
Postovi: 1647
Pridružen/a: 13 ožu 2011 07:12

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Daisy » 15 stu 2011 12:11

blago tebi divlja ruzo. nadam se da ce se taj svecani cin dogoditi negdje uz koranu. ili na korani. kako se uzme.

Avatar
Faith
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 stu 2010 16:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zg

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Faith » 15 stu 2011 12:32

:haha: :haha: :haha: :haha: buhahhahahahah :haha: :haha: :haha:
I'm back on track, add to the fact that I never really drive sober.Let's Drink and Play

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Peglam_subotom » 15 stu 2011 12:50

Upravo spremila malog derana na spavanje i sad idem smirit živce uz koji decilitar crnjaka.... :nesvjest:
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Sleepaway
Postovi: 1404
Pridružen/a: 31 lis 2011 12:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Sleepaway » 15 stu 2011 13:09

No I am not single. I am in a long distance relationship because my girlfriend lives in the future.

Avatar
mrvica
Postovi: 655
Pridružen/a: 14 lip 2010 20:07
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija:

Re: Upravo sada...

Post Postao/la mrvica » 15 stu 2011 13:29

polozila ispit i dobila super cool temu za diplomski slika
slika

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Fusion » 15 stu 2011 14:19

slika

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: Upravo sada...

Post Postao/la ticklebook » 16 stu 2011 02:48

mrvica je napisao/la:polozila ispit i dobila super cool temu za diplomski slika
:ura:
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
Faith
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 stu 2010 16:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zg

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Faith » 16 stu 2011 08:47

našla odgovor
Lijepa kosa - bogatstvo
Duga kosa - donijeli ste dobru odluku.
I'm back on track, add to the fact that I never really drive sober.Let's Drink and Play

Daisy
Postovi: 1647
Pridružen/a: 13 ožu 2011 07:12

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Daisy » 16 stu 2011 10:33

Faithmina je napisao/la:našla odgovor
Lijepa kosa - bogatstvo
Duga kosa - donijeli ste dobru odluku.
ruzna kosa - stanite na desnu nogu kad skocite iz kreveta
kratka kosa - jebite se

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Peglam_subotom » 16 stu 2011 10:59

Slušam kako trava raste..... :roll:
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Avatar
Faith
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 stu 2010 16:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zg

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Faith » 16 stu 2011 11:41

Pozdravljam ljubavnicu uz pismu http://youtu.be/vGrLyu7cKlI
I'm back on track, add to the fact that I never really drive sober.Let's Drink and Play

Sleepaway
Postovi: 1404
Pridružen/a: 31 lis 2011 12:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Sleepaway » 16 stu 2011 11:43

:haha: Tvoja je u glazbenoj temi! :haha:
No I am not single. I am in a long distance relationship because my girlfriend lives in the future.

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: Upravo sada...

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 16 stu 2011 11:58

papam najsavrsenije jelo na svijetu..i to ne kazem to zato jer ga je napravila najsavrsenija zivotinjica na svijetu..
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
Faith
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 stu 2010 16:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zg

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Faith » 16 stu 2011 14:24

upravo saznala da mi je i stara šečeraš e sad smo lipo jedna velika ćećerna obitelj! XD
I'm back on track, add to the fact that I never really drive sober.Let's Drink and Play

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Fuga » 16 stu 2011 14:38

Gušim se, ne znam što mi je bilo da sam si kupila Original Choice, što? :hloverka:

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Kroacija » 16 stu 2011 14:58

tom je presladak :D :inlove:
ex invalid_user

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Upravo sada...

Post Postao/la rainbow » 16 stu 2011 16:26

sam skužila da 'opće nisan duško lokin heirfejz, već đorđi peruzović

slika

Odgovorite