Idem se napit ko krava!
Upravo sada...
- Zita
- Postovi: 6235
- Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
- Spol/rod: žensko
- Status: U životnom partnerstvu
- Lokacija: Zgb
Re: Upravo sada...
TOOOOOOOO!!!!! Nemrem vjerovat!!
Idem se napit ko krava!

Idem se napit ko krava!
Measure of a woman is her sense of humor
-
Plague
Re: Upravo sada...
upravo sada sam iskoristila izraz "napit se ko krava" u privatnoj poruci. zita, jesi ti ja? 
- Zita
- Postovi: 6235
- Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
- Spol/rod: žensko
- Status: U životnom partnerstvu
- Lokacija: Zgb
Re: Upravo sada...
neznam al voljna sam otvorit jos koje pivo u to ime
a i bilokoje drugo ime
ma zivjele vi meni
ma zivjele vi meni
Measure of a woman is her sense of humor
-
backspace
Re: Upravo sada...
ne volim.
umotala bi se u ruke neke svoje rospije, sklupčala na krevet i ostala tako 3 dana. nepomično i bez ijedne riječi.
hipotetski jelte. obzirom da drugačije ne bih preživjela. rospija zato ziher bi
matthieu quaki - she
volimo :*
umotala bi se u ruke neke svoje rospije, sklupčala na krevet i ostala tako 3 dana. nepomično i bez ijedne riječi.
hipotetski jelte. obzirom da drugačije ne bih preživjela. rospija zato ziher bi
matthieu quaki - she
volimo :*
-
backspace
Re: Upravo sada...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zA2jsbEv ... re=related[/youtube]
- Soopertrack
- Postovi: 804
- Pridružen/a: 14 tra 2010 23:06
Re: Upravo sada...
seljenje. jer više ništa nije teško. 
The drum is the first thing you hear.. your mothers heartbeat..
- pluto
- Postovi: 311
- Pridružen/a: 11 ruj 2011 16:46
- Spol/rod: žensko
- Status: U vezi
- Lokacija: wonderful world of pussy willows
Re: Upravo sada...
nakon testa iz francuskog sam dobila nalet volje za radom, no brzo ga zamijenila kesten pireom i filmom. jer ja to zaslužujem 
- Pi
- Postovi: 1297
- Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
Re: Upravo sada...
Prošla ispit.
Mala kretenka je u međuvremenu dobila 1 iz njemačkog. Da nije dosadašnji život provela ispred satelitske televizije, ne bi čovjek plakao. Majko moja sramote.
Džaba ispit, ne možeš se veseliti kad je mala glupa
Mala kretenka je u međuvremenu dobila 1 iz njemačkog. Da nije dosadašnji život provela ispred satelitske televizije, ne bi čovjek plakao. Majko moja sramote.
Džaba ispit, ne možeš se veseliti kad je mala glupa
Whatever makes you happy
Whatever you want
Whatever you want
- jane connor
- Postovi: 671
- Pridružen/a: 27 lip 2010 00:45
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
Re: Upravo sada...
uživam u kapučinu zadnji put u ovom stanu...šmrc....i pozdravljam se s netom...ali bilo nam je dobro ovih par mjeseci,i bolje nego dobro...
Cimerice <3
Cimerice <3
"Any fool can risk her life. It takes a hero to risk her heart"
Don't just think,FIGHT!
Don't just think,FIGHT!
- touch_me_iM_sick
- Postovi: 561
- Pridružen/a: 29 stu 2010 14:46
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Upravo sada...
razmisljam kolika je mogucnost da mi kava izgori..???da izgorila je. a rano je jos.
- LoveAngel
- Postovi: 624
- Pridružen/a: 21 pro 2009 16:18
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Upravo sada...
Stavila kuhat juhu,i na spojak sa peglom i vesom 
-
divlja.ruza
- Postovi: 257
- Pridružen/a: 30 kol 2011 08:28
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
Re: Upravo sada...
idem se ljubiti 
Re: Upravo sada...
blago tebi divlja ruzo. nadam se da ce se taj svecani cin dogoditi negdje uz koranu. ili na korani. kako se uzme.
Re: Upravo sada...
I'm back on track, add to the fact that I never really drive sober.Let's Drink and Play
- Peglam_subotom
- Postovi: 3868
- Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Upravo sada...
Upravo spremila malog derana na spavanje i sad idem smirit živce uz koji decilitar crnjaka.... 
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.
-
Sleepaway
- Postovi: 1404
- Pridružen/a: 31 lis 2011 12:17
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Re: Upravo sada...
No I am not single. I am in a long distance relationship because my girlfriend lives in the future.
- ticklebook
- Postovi: 3637
- Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
- Lokacija: Svemir
- Kontakt:
Re: Upravo sada...
mrvica je napisao/la:polozila ispit i dobila super cool temu za diplomski
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher
Re: Upravo sada...
našla odgovor
Lijepa kosa - bogatstvo
Duga kosa - donijeli ste dobru odluku.
Lijepa kosa - bogatstvo
Duga kosa - donijeli ste dobru odluku.
I'm back on track, add to the fact that I never really drive sober.Let's Drink and Play
Re: Upravo sada...
ruzna kosa - stanite na desnu nogu kad skocite iz krevetaFaithmina je napisao/la:našla odgovor
Lijepa kosa - bogatstvo
Duga kosa - donijeli ste dobru odluku.
kratka kosa - jebite se
- Peglam_subotom
- Postovi: 3868
- Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: Upravo sada...
Slušam kako trava raste..... 
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.
Re: Upravo sada...
Pozdravljam ljubavnicu uz pismu http://youtu.be/vGrLyu7cKlI
I'm back on track, add to the fact that I never really drive sober.Let's Drink and Play
-
Sleepaway
- Postovi: 1404
- Pridružen/a: 31 lis 2011 12:17
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Re: Upravo sada...
No I am not single. I am in a long distance relationship because my girlfriend lives in the future.
- LittleRedRidingHood
- Postovi: 3484
- Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
- Lokacija: Juzno
Re: Upravo sada...
papam najsavrsenije jelo na svijetu..i to ne kazem to zato jer ga je napravila najsavrsenija zivotinjica na svijetu..
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.
Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.
Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.
Re: Upravo sada...
upravo saznala da mi je i stara šečeraš e sad smo lipo jedna velika ćećerna obitelj! XD
I'm back on track, add to the fact that I never really drive sober.Let's Drink and Play
Re: Upravo sada...
Gušim se, ne znam što mi je bilo da sam si kupila Original Choice, što? :hloverka:
Re: Upravo sada...
sam skužila da 'opće nisan duško lokin heirfejz, već đorđi peruzović



