Sto mislis o korisnici iznad sebe?
-
Kleopatrazgb
- Postovi: 534
- Pridružen/a: 01 tra 2012 18:59
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
hoće samnom na sladoled 
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
bezobrazna
-
Kleopatrazgb
- Postovi: 534
- Pridružen/a: 01 tra 2012 18:59
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
bezobraznica 
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
slatkorjeciva
-
Kleopatrazgb
- Postovi: 534
- Pridružen/a: 01 tra 2012 18:59
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
brža od mene 
-
Kleopatrazgb
- Postovi: 534
- Pridružen/a: 01 tra 2012 18:59
-
Kleopatrazgb
- Postovi: 534
- Pridružen/a: 01 tra 2012 18:59
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
Stalno vuče na nekakav tarot 
- sascha
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Narnija
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
Budi sretna sto je tarot, da nije hot line hahahaha 

U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. 
-
Kleopatrazgb
- Postovi: 534
- Pridružen/a: 01 tra 2012 18:59
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
Ima prljave misli 
- sascha
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Narnija
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
Nije u pravu. Moj zemo 

U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. 
-
Kleopatrazgb
- Postovi: 534
- Pridružen/a: 01 tra 2012 18:59
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
U totalnoj zabludi 
- sascha
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Narnija
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
Mislim da bi bilo vrijeme da me upitas za setnju po bosporu hahahaha. 
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. 
-
Kleopatrazgb
- Postovi: 534
- Pridružen/a: 01 tra 2012 18:59
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
Misli da sam laka ženska 
- sascha
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Narnija
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
Cuj, vaga mi kaze da jesi laka. 

U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. 
-
Kleopatrazgb
- Postovi: 534
- Pridružen/a: 01 tra 2012 18:59
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
Ima pokvarenu vagu 
- sascha
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Narnija
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
Ahahahaha. Bez komentara. Plavooka 
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. 
-
Kleopatrazgb
- Postovi: 534
- Pridružen/a: 01 tra 2012 18:59
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
Lako ju ostaviti bez komentara 
- sascha
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Narnija
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
Lako joj dici tlak
( kad progovorim)
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. 
-
Kleopatrazgb
- Postovi: 534
- Pridružen/a: 01 tra 2012 18:59
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
Totalno krivo misli
( meni je jako ,jako,jakoooo ,teško dići tlak:):)
- sascha
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
- Lokacija: Narnija
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
Hehe budemo to provjerili
ima 3 sise lol
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. 
-
Kleopatrazgb
- Postovi: 534
- Pridružen/a: 01 tra 2012 18:59
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
Udarila ju vrućina u glavu 
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
zabavna 
Gay dear? Who dear, me dear, no dear, ooooo dear...
There is always an option...

There is always an option...

-
Kleopatrazgb
- Postovi: 534
- Pridružen/a: 01 tra 2012 18:59
Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?
Osvježenje 