Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la JaNNa » 06 srp 2012 10:26

ima 27 godina (nagađam!)

Kleopatrazgb
Postovi: 534
Pridružen/a: 01 tra 2012 18:59

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la Kleopatrazgb » 06 srp 2012 10:26

hoće samnom na sladoled :P

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la JaNNa » 06 srp 2012 10:26

umišljena

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la hops » 06 srp 2012 10:28

bezobrazna

Kleopatrazgb
Postovi: 534
Pridružen/a: 01 tra 2012 18:59

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la Kleopatrazgb » 06 srp 2012 10:28

bezobraznica :P

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la JaNNa » 06 srp 2012 10:28

najfinija

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la hops » 06 srp 2012 10:29

slatkorjeciva

Kleopatrazgb
Postovi: 534
Pridružen/a: 01 tra 2012 18:59

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la Kleopatrazgb » 06 srp 2012 10:31

brža od mene :)

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la JaNNa » 06 srp 2012 10:33

konkurencija

Kleopatrazgb
Postovi: 534
Pridružen/a: 01 tra 2012 18:59

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la Kleopatrazgb » 06 srp 2012 10:37

mala :P

Avatar
sascha
Postovi: 2260
Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Narnija

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la sascha » 06 srp 2012 11:26

Racica :feelingfree:
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. :D

Kleopatrazgb
Postovi: 534
Pridružen/a: 01 tra 2012 18:59

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la Kleopatrazgb » 06 srp 2012 11:30

Stalno vuče na nekakav tarot :P

Avatar
sascha
Postovi: 2260
Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Narnija

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la sascha » 06 srp 2012 11:35

Budi sretna sto je tarot, da nije hot line hahahaha :feelingfree:
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. :D

Kleopatrazgb
Postovi: 534
Pridružen/a: 01 tra 2012 18:59

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la Kleopatrazgb » 06 srp 2012 11:37

Ima prljave misli :P

Avatar
sascha
Postovi: 2260
Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Narnija

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la sascha » 06 srp 2012 11:47

Nije u pravu. Moj zemo :feelingfree:
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. :D

Kleopatrazgb
Postovi: 534
Pridružen/a: 01 tra 2012 18:59

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la Kleopatrazgb » 06 srp 2012 11:53

:pokes:

Avatar
sascha
Postovi: 2260
Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Narnija

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la sascha » 06 srp 2012 11:57

Stidljiva :P
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. :D

Kleopatrazgb
Postovi: 534
Pridružen/a: 01 tra 2012 18:59

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la Kleopatrazgb » 06 srp 2012 12:01

U totalnoj zabludi :glomp:

Avatar
sascha
Postovi: 2260
Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Narnija

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la sascha » 06 srp 2012 12:05

Mislim da bi bilo vrijeme da me upitas za setnju po bosporu hahahaha. :P
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. :D

Kleopatrazgb
Postovi: 534
Pridružen/a: 01 tra 2012 18:59

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la Kleopatrazgb » 06 srp 2012 12:07

Misli da sam laka ženska :P

Avatar
sascha
Postovi: 2260
Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Narnija

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la sascha » 06 srp 2012 12:10

Cuj, vaga mi kaze da jesi laka. :feelingfree:
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. :D

Kleopatrazgb
Postovi: 534
Pridružen/a: 01 tra 2012 18:59

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la Kleopatrazgb » 06 srp 2012 12:13

Ima pokvarenu vagu :P

Avatar
sascha
Postovi: 2260
Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Narnija

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la sascha » 06 srp 2012 12:15

Ahahahaha. Bez komentara. Plavooka :P
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. :D

Kleopatrazgb
Postovi: 534
Pridružen/a: 01 tra 2012 18:59

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la Kleopatrazgb » 06 srp 2012 12:17

Lako ju ostaviti bez komentara :P

Avatar
sascha
Postovi: 2260
Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Narnija

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la sascha » 06 srp 2012 12:20

Lako joj dici tlak :P ( kad progovorim)
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. :D

Kleopatrazgb
Postovi: 534
Pridružen/a: 01 tra 2012 18:59

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la Kleopatrazgb » 06 srp 2012 12:26

Totalno krivo misli :P ( meni je jako ,jako,jakoooo ,teško dići tlak:):)

Avatar
sascha
Postovi: 2260
Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Narnija

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la sascha » 06 srp 2012 12:28

Hehe budemo to provjerili :P ima 3 sise lol
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. :D

Kleopatrazgb
Postovi: 534
Pridružen/a: 01 tra 2012 18:59

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la Kleopatrazgb » 06 srp 2012 12:30

Udarila ju vrućina u glavu :P

lia
Postovi: 2905
Pridružen/a: 19 sij 2010 11:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la lia » 06 srp 2012 12:32

zabavna :veryhappydance:
Gay dear? Who dear, me dear, no dear, ooooo dear...
There is always an option...:mjuza:slika

Kleopatrazgb
Postovi: 534
Pridružen/a: 01 tra 2012 18:59

Re: Sto mislis o korisnici iznad sebe?

Post Postao/la Kleopatrazgb » 06 srp 2012 12:36

Osvježenje :veryhappydance:

Odgovorite