...o cemu sad razmisljate...???

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Ameli » 16 lis 2012 17:03

Kak to da me nitko ne išće
a gle me :spotlight:

Ooh

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Ooh » 16 lis 2012 17:39

oh, ma da li sam to opet zaboravila otici u banku? ma nisam vaaaaljda. ajme OTP nesto kao

Opsesivno
Tragican
Poremecaj

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la omnia » 16 lis 2012 19:59

Shapeshifter je napisao/la:@omnia - ne znam što imaš protiv Doris, cura je baš prirodno lijepa :gigglenod:
Nemam ništo protiv nje, zašto bih i imala? :)
Objektivno bih i rekla da je lijepa, ali meni nije ništa posebno.

Kao što već rekoh, sve je to moj nesvaćeni humor i prokrastinacija :D

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 16 lis 2012 20:41

Isprva sam mislila da pjevač grupe Kings of Leon ima seksi glas, ali što ih više slušam, više mi zvuči kao vječno napaljena cvilidreta od čovjeka. Djeluje mi ko onaj tip osobe koji se hoće uselit i ženit te nakon drugog dejta jer si mu slučajno dodirnula ruku.

Joj.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Kroacija » 16 lis 2012 21:07

ne znam jel do zagreba ili do mene, ali svidjaju mi se sve ove neke mogucnosti :inlove: dobih jos jedan intervju za poso. \o/
ex invalid_user

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 16 lis 2012 22:44

Mislim da mi se formira plavica od par centimetara na lijevoj ruci. Izgledat ću ko najgora narkićka. :lol: A čak se ni ne drogiram. Sad mi je malo bed.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

kaktus
Postovi: 522
Pridružen/a: 26 tra 2012 19:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la kaktus » 16 lis 2012 23:24

roadkill je napisao/la:tako mi se spava a steta dana i ovo malo sunca sto je provirilo...
mh, mh, je li vrijeme da razmislis o urbi et orbi (retoricki gledajuci)

Avatar
me,myselfelse
Postovi: 1561
Pridružen/a: 30 svi 2011 00:14
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la me,myselfelse » 17 lis 2012 00:07

Di ova glupa prašina nastaje.

Nikog nema doma po cijele dane osim dame ošini po prašini.

Glupost, šuljat ću se u mraku, vidjet ćemo ko će dulje izdrzati, ona ili ja.
Ako želiš mir, pripremi se za rat!

Majke mrze ratove.

http://www.youtube.com/watch?v=vDErC8-MrUw

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la str8faith » 17 lis 2012 09:43

Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la fuji ix » 17 lis 2012 10:04

O onima koji sada điraju i piju kavicu na Kalelargi.
Blago njima :)

Dash
Postovi: 648
Pridružen/a: 24 vel 2011 21:32
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Dash » 17 lis 2012 10:21

O stolu za masažu.

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Fuga » 17 lis 2012 10:41

Ona bi sa mnom i na kraj svijeta, još malo pa ću joj počet pisati pjesme i dozivati je svakojakim imenima. Ona volim tepanje. Mrcinica mala. <3
Fali mi. :/ (:D)

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la hops » 17 lis 2012 11:29

kako su mi lihvari u kemijskoj cistioni htjeli oteti posteno zaradenih 130 kuna za pranje navlake za madrac!
pa cijela navlaka toliko kosta.
samo zato sto imaju vel'ku vesmasinu u koju stane ta navlaka...
e pa stat ce i u moju!

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Zita » 17 lis 2012 14:40

Mislim da bum sad probala odspavat malo :)
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la omnia » 17 lis 2012 18:21

ariadne je napisao/la:Mislim da mi se formira plavica od par centimetara na lijevoj ruci.
Namaži maslom pa će proć :D

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 17 lis 2012 20:19

Nadasve si korisna. :roll: :D

OT

Dolijao egoist u mantiji: Fra Šime uhićen u Zagrebu, vode ga na ispitivanje u Split

Baaaaaw, a navijala sam za njega. :heartbreak:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Afrodita » 17 lis 2012 20:23

ariadne je napisao/la:Nadasve si korisna. :roll: :D

OT

Dolijao egoist u mantiji: Fra Šime uhićen u Zagrebu, vode ga na ispitivanje u Split

Baaaaaw, a navijala sam za njega. :heartbreak:
I ja ...šteta...baš sam vjerovala u njega :D
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la omnia » 17 lis 2012 20:30

ariadne je napisao/la:Nadasve si korisna. :roll: :D
A provaj pa vidi. Maslo, jel. Meni je ostala samo mala crvena crtica od one opekotine :D

kap_kise
Postovi: 515
Pridružen/a: 21 stu 2010 12:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la kap_kise » 17 lis 2012 21:10

Baš sam budala :D

Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la gemini » 17 lis 2012 21:11

kap_kise je napisao/la:Baš sam budala :D
jesi,jesi :P

kap_kise
Postovi: 515
Pridružen/a: 21 stu 2010 12:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la kap_kise » 17 lis 2012 21:14

gemini je napisao/la: jesi,jesi :P

samo se ti plazi , pazi da maca ne popapa jezik :D

Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la gemini » 17 lis 2012 21:15

prepala sam se :)

kaktus
Postovi: 522
Pridružen/a: 26 tra 2012 19:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la kaktus » 17 lis 2012 21:33

hops je napisao/la:kako su mi lihvari u kemijskoj cistioni htjeli oteti posteno zaradenih 130 kuna za pranje navlake za madrac!
pa cijela navlaka toliko kosta.
samo zato sto imaju vel'ku vesmasinu u koju stane ta navlaka...
e pa stat ce i u moju!
navlaku si nosila u kemijsku čistionicu? to zaslužuje besplatno pranje.

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la roadkill » 17 lis 2012 22:17

Jezivo li je ustajati da ugasis svjetlo.... to je jednostavno protuprirodno.
bring your mind into my head...

Aven

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Aven » 17 lis 2012 23:41

Moja mama nikad, ali NIKAD ne odgovara na postavljeno pitanje, nego uvijek nešto drugo. :faint:

Ja: Je l' onaj crni mačak svaku večer spava na terasi?

Ona: Čini mi se da je danas imao proljev.


:faint:

Avatar
Billie Deadwilder
Postovi: 674
Pridružen/a: 27 tra 2012 23:02
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Billie Deadwilder » 18 lis 2012 00:14

:D

Moja pak ovako >

Ja: Ti si danas išla van?

Mommie dearest: NE! Ja sam danas išla van.

:zivjeli:

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la fuji ix » 18 lis 2012 06:59

Hoće li moja radna mladunčad to izdržati ?
Ja ću uživati. :)
Konačno nešto što jako volim.

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la bašja » 18 lis 2012 09:12

zašto mi se nepravilnosti na koži uvijek pojave na onoj strani lica koja je manje sakrivena kosom??
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

kap_kise
Postovi: 515
Pridružen/a: 21 stu 2010 12:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la kap_kise » 18 lis 2012 14:30

Od sutra u zg , propali planovi , jer moram čuvat malca i moram propustit vožnju motorom po Zagorju :primalscream:

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la tamara3 » 18 lis 2012 15:32

O tome kak se toplo nadam da će svi koji zbog profita upropaštavaju ljude gorjeti u paklu.

Odgovorite