a gle me
...o cemu sad razmisljate...???
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Kak to da me nitko ne išće
a gle me
a gle me
-
Ooh
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
oh, ma da li sam to opet zaboravila otici u banku? ma nisam vaaaaljda. ajme OTP nesto kao
Opsesivno
Tragican
Poremecaj
Opsesivno
Tragican
Poremecaj
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Nemam ništo protiv nje, zašto bih i imala?Shapeshifter je napisao/la:@omnia - ne znam što imaš protiv Doris, cura je baš prirodno lijepa
Objektivno bih i rekla da je lijepa, ali meni nije ništa posebno.
Kao što već rekoh, sve je to moj nesvaćeni humor i prokrastinacija
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Isprva sam mislila da pjevač grupe Kings of Leon ima seksi glas, ali što ih više slušam, više mi zvuči kao vječno napaljena cvilidreta od čovjeka. Djeluje mi ko onaj tip osobe koji se hoće uselit i ženit te nakon drugog dejta jer si mu slučajno dodirnula ruku.
Joj.
Joj.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
- Kroacija
- Postovi: 16675
- Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
- Spol/rod: ne želim definirati
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Lokacija: Njemačka
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
ne znam jel do zagreba ili do mene, ali svidjaju mi se sve ove neke mogucnosti
dobih jos jedan intervju za poso. \o/
ex invalid_user
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Mislim da mi se formira plavica od par centimetara na lijevoj ruci. Izgledat ću ko najgora narkićka.
A čak se ni ne drogiram. Sad mi je malo bed.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
mh, mh, je li vrijeme da razmislis o urbi et orbi (retoricki gledajuci)roadkill je napisao/la:tako mi se spava a steta dana i ovo malo sunca sto je provirilo...
- me,myselfelse
- Postovi: 1561
- Pridružen/a: 30 svi 2011 00:14
- Spol/rod: žensko
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Di ova glupa prašina nastaje.
Nikog nema doma po cijele dane osim dame ošini po prašini.
Glupost, šuljat ću se u mraku, vidjet ćemo ko će dulje izdrzati, ona ili ja.
Nikog nema doma po cijele dane osim dame ošini po prašini.
Glupost, šuljat ću se u mraku, vidjet ćemo ko će dulje izdrzati, ona ili ja.
-
str8faith
- Postovi: 6910
- Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U braku
- Lokacija: Racisce
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kEQgmzrnBRk[/youtube]
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel
cug ti bu pobegel
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
O onima koji sada điraju i piju kavicu na Kalelargi.
Blago njima
Blago njima
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
O stolu za masažu.
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Ona bi sa mnom i na kraj svijeta, još malo pa ću joj počet pisati pjesme i dozivati je svakojakim imenima. Ona volim tepanje. Mrcinica mala. <3
Fali mi. :/ (:D)
Fali mi. :/ (:D)
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
kako su mi lihvari u kemijskoj cistioni htjeli oteti posteno zaradenih 130 kuna za pranje navlake za madrac!
pa cijela navlaka toliko kosta.
samo zato sto imaju vel'ku vesmasinu u koju stane ta navlaka...
e pa stat ce i u moju!
pa cijela navlaka toliko kosta.
samo zato sto imaju vel'ku vesmasinu u koju stane ta navlaka...
e pa stat ce i u moju!
- Zita
- Postovi: 6235
- Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
- Spol/rod: žensko
- Status: U životnom partnerstvu
- Lokacija: Zgb
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Mislim da bum sad probala odspavat malo 
Measure of a woman is her sense of humor
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Namaži maslom pa će proćariadne je napisao/la:Mislim da mi se formira plavica od par centimetara na lijevoj ruci.
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Nadasve si korisna.

OT
Dolijao egoist u mantiji: Fra Šime uhićen u Zagrebu, vode ga na ispitivanje u Split
Baaaaaw, a navijala sam za njega.
OT
Dolijao egoist u mantiji: Fra Šime uhićen u Zagrebu, vode ga na ispitivanje u Split
Baaaaaw, a navijala sam za njega.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
- Afrodita
- Postovi: 4523
- Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
- Lokacija: Karlovac
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
I ja ...šteta...baš sam vjerovala u njegaariadne je napisao/la:Nadasve si korisna.![]()
OT
Dolijao egoist u mantiji: Fra Šime uhićen u Zagrebu, vode ga na ispitivanje u Split
Baaaaaw, a navijala sam za njega.
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
A provaj pa vidi. Maslo, jel. Meni je ostala samo mala crvena crtica od one opekotineariadne je napisao/la:Nadasve si korisna.![]()
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Baš sam budala 
- gemini
- Postovi: 1288
- Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
jesi,jesikap_kise je napisao/la:Baš sam budala
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
gemini je napisao/la: jesi,jesi
samo se ti plazi , pazi da maca ne popapa jezik
- gemini
- Postovi: 1288
- Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
prepala sam se 
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
navlaku si nosila u kemijsku čistionicu? to zaslužuje besplatno pranje.hops je napisao/la:kako su mi lihvari u kemijskoj cistioni htjeli oteti posteno zaradenih 130 kuna za pranje navlake za madrac!
pa cijela navlaka toliko kosta.
samo zato sto imaju vel'ku vesmasinu u koju stane ta navlaka...
e pa stat ce i u moju!
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Jezivo li je ustajati da ugasis svjetlo.... to je jednostavno protuprirodno.
bring your mind into my head...
-
Aven
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Moja mama nikad, ali NIKAD ne odgovara na postavljeno pitanje, nego uvijek nešto drugo.
Ja: Je l' onaj crni mačak svaku večer spava na terasi?
Ona: Čini mi se da je danas imao proljev.

Ja: Je l' onaj crni mačak svaku večer spava na terasi?
Ona: Čini mi se da je danas imao proljev.
- Billie Deadwilder
- Postovi: 674
- Pridružen/a: 27 tra 2012 23:02
- Status: Solo
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Moja pak ovako >
Ja: Ti si danas išla van?
Mommie dearest: NE! Ja sam danas išla van.
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Hoće li moja radna mladunčad to izdržati ?
Ja ću uživati.
Konačno nešto što jako volim.
Ja ću uživati.
Konačno nešto što jako volim.
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
zašto mi se nepravilnosti na koži uvijek pojave na onoj strani lica koja je manje sakrivena kosom??
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Od sutra u zg , propali planovi , jer moram čuvat malca i moram propustit vožnju motorom po Zagorju 
- tamara3
- Just tax the stupid people.
- Postovi: 8744
- Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
- Spol/rod: žensko
- Status: U životnom partnerstvu
- Lokacija: Oblačić.
- Kontakt:
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
O tome kak se toplo nadam da će svi koji zbog profita upropaštavaju ljude gorjeti u paklu.