...o cemu sad razmisljate...???
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
o teleportiranju:
http://www.airpano.com/files/Egypt-Cairo-Pyramids/2-2
http://www.airpano.com/files/Egypt-Cairo-Pyramids/2-2
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Nek sutra prođe što prije. I onda ovaj produženi vikend. 
- LittleRedRidingHood
- Postovi: 3484
- Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
- Lokacija: Juzno
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
o palacinkama!
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.
Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.
Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
...produženom vikendu koji slijedi... 

- miss_misty
- Postovi: 3383
- Pridružen/a: 03 vel 2011 22:26
- Lokacija: na samom rubu litice
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
kog boga te stvari moraju tako bolit?!
očito sam bila zlica od opaka u prošlom životu
moram sad bit extra dobra
da guštam u idućem
očito sam bila zlica od opaka u prošlom životu
moram sad bit extra dobra
da guštam u idućem
Napolju pada kiša. A kako se već pomalo spustilo veče, upalili smo sve moje i njene cigarete iz džepova i kofera, poslagali ih po nameštaju i rekli da su to zvezde.
¤¤¤problem s wc-autobusom je u tome što nikad ne znaš kad će se odvesti¤¤¤
¤¤¤problem s wc-autobusom je u tome što nikad ne znaš kad će se odvesti¤¤¤
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
o grijanju na struju. ne samo da razmisljam, ja to stovise i guglam a priblizavam se i otvaranju teme. 
jebem ti klime, konvektore, puhalice, TA peci, radijatore, ploce...
jebem ti klime, konvektore, puhalice, TA peci, radijatore, ploce...
bring your mind into my head...
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
zašto mi je vrh jezika užaren nakon što sam jela ananas? 
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
^
možda si alegorična na ananas.
Oh, jesti ili ne jesti, pitanje je sad...
možda si alegorična na ananas.
Oh, jesti ili ne jesti, pitanje je sad...
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
^
ličim na ananas?
ličim na ananas?
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
^
Ako gledaš tako onda se,možda, ispod grube kore krije sočno voće
, mada ja ne bih mogla suditi o tome, jel' te...
Ako gledaš tako onda se,možda, ispod grube kore krije sočno voće
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
...još uvijek o produženom vikendu koji slijedi...

Re: ...o cemu sad razmisljate...???
o tome kako ja nemam produzeni vikend

- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
...o tome kako izgleda ni ja neću imat produženi vikend...
- Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Ne kenjaj. Imat ćeš nešto puno bolje od produženog vikenda - mir!! 

Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 

- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
...o tome kak me svejedno svrbi kofer... 

- Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Da se nisi usudila do mene se zaletiti 
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 

- sunflower
- Postovi: 2519
- Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
ha gle...znaš mene...dok ja naumim...
i tikvu ti donesem i dojašem na metli...
i tikvu ti donesem i dojašem na metli...

-
str8faith
- Postovi: 6910
- Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U braku
- Lokacija: Racisce
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Novi krug obrada na spisku su: (+ može) (-Ne može bato)
1.Angie Stone - Wish I Didn't Miss You +
2.Chaka Khan - Ain't Nobody +
3.Frank Ocean - We All Try -(fali ritma)
4.Bill Withers - Ain't No Sunshine +
5.Gnarls Barkley - Crazy - (ne ne i ne NE)
6.The Pretty Reckless - Make Me Wanna Die ++( nisam ja predložila ali ima moju podršku definitivno )
7.Duran Duran - Ordinary World - (ne)
8.Don't Stop Believing Journey - ( ooo ne ni tad se nije slušalo pa nece ni sad)
9.Selah Sue - This World + ( može proizvodnja 2011 al nema takav hrapav glas )
10.Journey: Who's Crying Now? - (ne)
11.Dj Fresh - Louder Ft. Sian Evans ++( ovo je ona s voica ako se ne varam . ma može ima energije al akustik )
12.Emeli Sandé - Next To Me +/- bojim se kako ce ovo akusticno izgledat bolje 13.Emeli Sandé - Read All About It Pt. III ++ sigurno je sigurno
14.No more I love you's (Annie Lennox) - ( ne ovo je izaslo 1995 nema šanse nikako)
15.Jessie J - Who You Are - (ne ) ako vec oces jessie uzmi nešto što je slušano npr. 16.Jessie J - Nobody's Perfect++
17.Collective Soul - The World I Know - (ne preumiruci pjesmuljak cak i za akustiku)
18.Jessie Ware - Wildest Moments- (dobra stvar al ne ulazi mi u takav okvir)
19.WASP - Hold On To My Heart - (NE)
20.Jamie Woon - Spirals - ( koji kurac zar smo na sprovodu????)
21. Florence and the Machine - Shake It Out ++
22.Rebecca Ferguson - Teach Me How To Be Loved +/- ( uz dodatak živahnosti)
23.Skunk Anansie - Weak - ( nju nebi ni Severini dala da peva) NE
24.Tracy Chapman - For My Lover +
25.If it Hadn't Been For Love +++( definitivno )
26.Eric Clapton - Layla +
27.Plain White T's - Hey There Delilah ++( al na onom pičkastom glasiću)
28.Nicole Scherzinger - Poison +++ ( definitivno )
29.Duran Duran - Come Undone - (ne ) Radije : 30: Jennifer Rush - I Come Undone +
31.Damien Rice - The Blower's Daughter -(ne) predosadno
32.Heart - Straight On -Ne ( nikad cula)
33.Skunk Anansie - You saved me ----(boringggggggg)
34.Guano Apes - This Time ---(šit ako vec ide idi na staro njihovo jer ovo je uzas )
35.Laura Pausini - Tra Te E Il Mare +++(Otkida)
Šefice molim duplu plaću ..... pun mi te kurac! HVALA
1.Angie Stone - Wish I Didn't Miss You +
2.Chaka Khan - Ain't Nobody +
3.Frank Ocean - We All Try -(fali ritma)
4.Bill Withers - Ain't No Sunshine +
5.Gnarls Barkley - Crazy - (ne ne i ne NE)
6.The Pretty Reckless - Make Me Wanna Die ++( nisam ja predložila ali ima moju podršku definitivno )
7.Duran Duran - Ordinary World - (ne)
8.Don't Stop Believing Journey - ( ooo ne ni tad se nije slušalo pa nece ni sad)
9.Selah Sue - This World + ( može proizvodnja 2011 al nema takav hrapav glas )
10.Journey: Who's Crying Now? - (ne)
11.Dj Fresh - Louder Ft. Sian Evans ++( ovo je ona s voica ako se ne varam . ma može ima energije al akustik )
12.Emeli Sandé - Next To Me +/- bojim se kako ce ovo akusticno izgledat bolje 13.Emeli Sandé - Read All About It Pt. III ++ sigurno je sigurno
14.No more I love you's (Annie Lennox) - ( ne ovo je izaslo 1995 nema šanse nikako)
15.Jessie J - Who You Are - (ne ) ako vec oces jessie uzmi nešto što je slušano npr. 16.Jessie J - Nobody's Perfect++
17.Collective Soul - The World I Know - (ne preumiruci pjesmuljak cak i za akustiku)
18.Jessie Ware - Wildest Moments- (dobra stvar al ne ulazi mi u takav okvir)
19.WASP - Hold On To My Heart - (NE)
20.Jamie Woon - Spirals - ( koji kurac zar smo na sprovodu????)
21. Florence and the Machine - Shake It Out ++
22.Rebecca Ferguson - Teach Me How To Be Loved +/- ( uz dodatak živahnosti)
23.Skunk Anansie - Weak - ( nju nebi ni Severini dala da peva) NE
24.Tracy Chapman - For My Lover +
25.If it Hadn't Been For Love +++( definitivno )
26.Eric Clapton - Layla +
27.Plain White T's - Hey There Delilah ++( al na onom pičkastom glasiću)
28.Nicole Scherzinger - Poison +++ ( definitivno )
29.Duran Duran - Come Undone - (ne ) Radije : 30: Jennifer Rush - I Come Undone +
31.Damien Rice - The Blower's Daughter -(ne) predosadno
32.Heart - Straight On -Ne ( nikad cula)
33.Skunk Anansie - You saved me ----(boringggggggg)
34.Guano Apes - This Time ---(šit ako vec ide idi na staro njihovo jer ovo je uzas )
35.Laura Pausini - Tra Te E Il Mare +++(Otkida)
Šefice molim duplu plaću ..... pun mi te kurac! HVALA
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel
cug ti bu pobegel
-
str8faith
- Postovi: 6910
- Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U braku
- Lokacija: Racisce
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Tako je moja prababa rekla svom sinu kad ga je ostavila žena, a on kukao: "Ako je otišla, nije mu kurac odnijela!" WORD
U mom kraju se saučešće kad nekome umre majka izjavljuje sa: "Blago tebi, moja ni da se nakašlje!", nemojte meni ta kukanja.
U mom kraju se saučešće kad nekome umre majka izjavljuje sa: "Blago tebi, moja ni da se nakašlje!", nemojte meni ta kukanja.
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel
cug ti bu pobegel
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
jedva cekam da idem doma.
s tom misli s eprobudila i evo...jos me drzi.
s tom misli s eprobudila i evo...jos me drzi.
- Biseksualna Lezbijka
- Nedojebana
- Postovi: 7965
- Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
- Status: U vezi
- Lokacija: Planeta Zemlja.
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Izjava dana: ja ne pijem, ja dezinficiram unutarnje rane. 

Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... 

Re: ...o cemu sad razmisljate...???
nigdje mi se ne ide iz kreveta, a moram svašta, pošizit ću!
...život je lijep... (:
-
str8faith
- Postovi: 6910
- Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U braku
- Lokacija: Racisce
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
http://www.youtube.com/watch?v=1Zrfq5kh ... YfbuIR-L8A selim se na kupres uvatit kusicku za guzicu hahahhahahahhahah obozavam ju
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel
cug ti bu pobegel
-
str8faith
- Postovi: 6910
- Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U braku
- Lokacija: Racisce
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Za noc vestica sam Ceca,celu noc sedim kuci .
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel
cug ti bu pobegel
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
kako vrijeme sporo ide, a ja tapkam na mjestu....
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
O grobljima i toj spaljenoj ekipi.
mislim, ne kremiranima, nego posjetiteljima.
Divnih baba se tamo nadje i divnih cirkusa. Jedna mi je odrzala malu misu sa 116 blagoslova i rekla da sam njen andjeo jer je ona putem molila gospodina da joj jednog posalje za nositi cvijece. I ona meni: "To mora da si ti. Nema ko drugi biti.
" Na moje "gospodjo, cisto sumnjam" se nije ni osvrnula. Taman je pocela pricati o sestri koja je umrla prije 40 godina kad sam (ne bas) elegantno pobjegla.
A tracanje medju grobovima....
"Jesi vidjela Branku? Sto je stavila? Ha? Rekla mi je da je jucer bila. Jel moj buket veci?"
Rat za kante je prica za sebe.
Divnih baba se tamo nadje i divnih cirkusa. Jedna mi je odrzala malu misu sa 116 blagoslova i rekla da sam njen andjeo jer je ona putem molila gospodina da joj jednog posalje za nositi cvijece. I ona meni: "To mora da si ti. Nema ko drugi biti.
A tracanje medju grobovima....
"Jesi vidjela Branku? Sto je stavila? Ha? Rekla mi je da je jucer bila. Jel moj buket veci?"
Rat za kante je prica za sebe.
bring your mind into my head...
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
ići i piti!
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...
prostor od zemlje pa do neba...