...o cemu sad razmisljate...???

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la hops » 30 lis 2012 15:48


Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Fuga » 30 lis 2012 16:06

Nek sutra prođe što prije. I onda ovaj produženi vikend. :touched:

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 30 lis 2012 16:10

o palacinkama!
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la sunflower » 30 lis 2012 16:12

...produženom vikendu koji slijedi... :feelingfree:

Avatar
miss_misty
Postovi: 3383
Pridružen/a: 03 vel 2011 22:26
Lokacija: na samom rubu litice

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la miss_misty » 30 lis 2012 16:43

kog boga te stvari moraju tako bolit?!
očito sam bila zlica od opaka u prošlom životu
moram sad bit extra dobra
da guštam u idućem :D
Napolju pada kiša. A kako se već pomalo spustilo veče, upalili smo sve moje i njene cigarete iz džepova i kofera, poslagali ih po nameštaju i rekli da su to zvezde.

¤¤¤problem s wc-autobusom je u tome što nikad ne znaš kad će se odvesti¤¤¤

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la roadkill » 30 lis 2012 17:30

o grijanju na struju. ne samo da razmisljam, ja to stovise i guglam a priblizavam se i otvaranju teme. :D

jebem ti klime, konvektore, puhalice, TA peci, radijatore, ploce... :sulking:
bring your mind into my head...

Avatar
Angela07
Postovi: 701
Pridružen/a: 30 srp 2011 19:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Angela07 » 30 lis 2012 18:02

:kokice: ni o čemu!

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la slapa » 30 lis 2012 18:55

zašto mi je vrh jezika užaren nakon što sam jela ananas? :shrug:
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Dash
Postovi: 648
Pridružen/a: 24 vel 2011 21:32
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Dash » 30 lis 2012 20:11

^
možda si alegorična na ananas.

Oh, jesti ili ne jesti, pitanje je sad...

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la slapa » 30 lis 2012 20:19

^
ličim na ananas? :wow:
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Dash
Postovi: 648
Pridružen/a: 24 vel 2011 21:32
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Dash » 30 lis 2012 20:25

^
Ako gledaš tako onda se,možda, ispod grube kore krije sočno voće :D, mada ja ne bih mogla suditi o tome, jel' te...

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 30 lis 2012 21:44

Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la sunflower » 30 lis 2012 21:53

...još uvijek o produženom vikendu koji slijedi... :faint: :faint: :faint:

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la fuji ix » 30 lis 2012 21:58

o tome kako ja nemam produzeni vikend :faint:
:D :D

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la sunflower » 30 lis 2012 22:01

:sinister:
...o tome kako izgleda ni ja neću imat produženi vikend... :faint: :faint: :faint: :faint: :faint:

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7965
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 30 lis 2012 22:03

Ne kenjaj. Imat ćeš nešto puno bolje od produženog vikenda - mir!! :feelingfree:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la sunflower » 30 lis 2012 22:16

...o tome kak me svejedno svrbi kofer... :feelingfree:

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7965
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 30 lis 2012 22:18

Da se nisi usudila do mene se zaletiti :-P
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la sunflower » 30 lis 2012 22:22

ha gle...znaš mene...dok ja naumim... :vampglomp:
i tikvu ti donesem i dojašem na metli... :feelingfree:

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la str8faith » 31 lis 2012 00:37

Novi krug obrada na spisku su: (+ može) (-Ne može bato)

1.Angie Stone - Wish I Didn't Miss You +
2.Chaka Khan - Ain't Nobody +
3.Frank Ocean - We All Try -(fali ritma)
4.Bill Withers - Ain't No Sunshine +
5.Gnarls Barkley - Crazy - (ne ne i ne NE)
6.The Pretty Reckless - Make Me Wanna Die ++( nisam ja predložila ali ima moju podršku definitivno )
7.Duran Duran - Ordinary World - (ne)
8.Don't Stop Believing Journey - ( ooo ne ni tad se nije slušalo pa nece ni sad)
9.Selah Sue - This World + ( može proizvodnja 2011 al nema takav hrapav glas )
10.Journey: Who's Crying Now? - (ne)
11.Dj Fresh - Louder Ft. Sian Evans ++( ovo je ona s voica ako se ne varam . ma može ima energije al akustik )
12.Emeli Sandé - Next To Me +/- bojim se kako ce ovo akusticno izgledat bolje 13.Emeli Sandé - Read All About It Pt. III ++ sigurno je sigurno
14.No more I love you's (Annie Lennox) - ( ne ovo je izaslo 1995 nema šanse nikako)
15.Jessie J - Who You Are - (ne ) ako vec oces jessie uzmi nešto što je slušano npr. 16.Jessie J - Nobody's Perfect++
17.Collective Soul - The World I Know - (ne preumiruci pjesmuljak cak i za akustiku)
18.Jessie Ware - Wildest Moments- (dobra stvar al ne ulazi mi u takav okvir)
19.WASP - Hold On To My Heart - (NE)
20.Jamie Woon - Spirals - ( koji kurac zar smo na sprovodu????)
21. Florence and the Machine - Shake It Out ++
22.Rebecca Ferguson - Teach Me How To Be Loved +/- ( uz dodatak živahnosti)
23.Skunk Anansie - Weak - ( nju nebi ni Severini dala da peva) NE
24.Tracy Chapman - For My Lover +
25.If it Hadn't Been For Love +++( definitivno )
26.Eric Clapton - Layla +
27.Plain White T's - Hey There Delilah ++( al na onom pičkastom glasiću)
28.Nicole Scherzinger - Poison +++ ( definitivno )
29.Duran Duran - Come Undone - (ne ) Radije : 30: Jennifer Rush - I Come Undone +
31.Damien Rice - The Blower's Daughter -(ne) predosadno
32.Heart - Straight On -Ne ( nikad cula)
33.Skunk Anansie - You saved me ----(boringggggggg)
34.Guano Apes - This Time ---(šit ako vec ide idi na staro njihovo jer ovo je uzas )
35.Laura Pausini - Tra Te E Il Mare +++(Otkida)


Šefice molim duplu plaću ..... pun mi te kurac! HVALA
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la str8faith » 31 lis 2012 11:51

Tako je moja prababa rekla svom sinu kad ga je ostavila žena, a on kukao: "Ako je otišla, nije mu kurac odnijela!" WORD
U mom kraju se saučešće kad nekome umre majka izjavljuje sa: "Blago tebi, moja ni da se nakašlje!", nemojte meni ta kukanja.
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la hops » 31 lis 2012 12:05

jedva cekam da idem doma.
s tom misli s eprobudila i evo...jos me drzi.

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7965
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 31 lis 2012 12:51

Izjava dana: ja ne pijem, ja dezinficiram unutarnje rane. :lol:
:inlove:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la shizika » 31 lis 2012 13:21

nigdje mi se ne ide iz kreveta, a moram svašta, pošizit ću!
...život je lijep... (:

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la str8faith » 31 lis 2012 13:58

http://www.youtube.com/watch?v=1Zrfq5kh ... YfbuIR-L8A selim se na kupres uvatit kusicku za guzicu hahahhahahahhahah obozavam ju
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la str8faith » 31 lis 2012 14:17

Za noc vestica sam Ceca,celu noc sedim kuci .
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la hops » 31 lis 2012 14:48

kako vrijeme sporo ide, a ja tapkam na mjestu....

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la roadkill » 31 lis 2012 14:53

O grobljima i toj spaljenoj ekipi. :D mislim, ne kremiranima, nego posjetiteljima.
Divnih baba se tamo nadje i divnih cirkusa. Jedna mi je odrzala malu misu sa 116 blagoslova i rekla da sam njen andjeo jer je ona putem molila gospodina da joj jednog posalje za nositi cvijece. I ona meni: "To mora da si ti. Nema ko drugi biti. :o" Na moje "gospodjo, cisto sumnjam" se nije ni osvrnula. Taman je pocela pricati o sestri koja je umrla prije 40 godina kad sam (ne bas) elegantno pobjegla.

A tracanje medju grobovima.... :lol:
"Jesi vidjela Branku? Sto je stavila? Ha? Rekla mi je da je jucer bila. Jel moj buket veci?"

Rat za kante je prica za sebe.
bring your mind into my head...

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la shizika » 31 lis 2012 18:11

ići ili ne ići, piti ili ne piti!?
...život je lijep... (:

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la slapa » 31 lis 2012 18:12

ići i piti!
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Odgovorite