...o cemu sad razmisljate...???

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la omnia » 05 pro 2013 23:34

Znam :( Sreća pa vrlo vjerojatno nikad neću bit trudna.

Iako, možda bih tad jela normalne kombinacije :lol:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 05 pro 2013 23:41

Moja cimerica sinoć napravila tjesteninu u koju je ubacila sve što je imala valjda. Kiselu papriku, majonezu, vrhnje, mrkvu, tunjevinu (mislim) i ko zna šta još. Nisam se mogla natjerat da probam. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la omnia » 05 pro 2013 23:48

Tvoja cimerica bi se trebala upoznati s mojom sestrom, da izmjene recepte :D

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 05 pro 2013 23:50

Zaboga, ne treba joj još više ideja. Kuhinja nam ponekad izgleda ko odlagalište nuklearnog otpada kad ona završi s kuhanjem. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la omnia » 05 pro 2013 23:53

:D :D

Sad me i glava boli. No, on the bright side, nije mi više muka :lol:

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 06 pro 2013 10:12

valjda se Sobko dobro snalazi sam ostavljen doma..
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

kap_kise
Postovi: 515
Pridružen/a: 21 stu 2010 12:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la kap_kise » 06 pro 2013 18:11

Ovo je ujedino samouništenje.

Avatar
mat3a
Postovi: 1677
Pridružen/a: 17 srp 2013 19:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo
Lokacija: Zagreb

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la mat3a » 07 pro 2013 11:13

ajme majko! little N me jucer urekla onim pitanjem sto sam odgovoarila da izbjegavam dramu. jbte! :haha:

koliko sam kalorija popila jucer,to me stvarno zanima; mislim da se ubijam cijeli tjedan i onda anuliram trud petkom i/ili subotom
:feelingfree: :feelingfree:
I like messy people; people who don’t fit in a box or stay between the lines, but who’s integrity is greater than any rule book and who’s loyalty is stronger than blood.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 07 pro 2013 13:19

Zaključila sam jučer da ljudi koji se imaju potrebu neprestano sprdati s nekim (i pritom ne mislim na šalu) i omalovažavati druge imaju ozbiljnih problema sami sa sobom. Topla voda desetljeća. :lol: Al dobro, bolje ikad nego nikad. :D

In other news, karte za Hobbita su u džepu, jedva čekam. :veryhappydance: :feelingfree: :kokice:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Aven

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Aven » 07 pro 2013 15:16

roza_surla + mekić = slika

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Little N » 07 pro 2013 15:25

mat3a je napisao/la:ajme majko! little N me jucer urekla onim pitanjem sto sam odgovoarila da izbjegavam dramu. jbte! :haha:
a cuj..there is no place better for drama od rajngle..uvijek neki show dole..tamne sile ;)
steta, trebala si se javit, imam ja metodu rjesavanja tog po kratkom postupku..

ot. Piva, rakija i vodka djeluju tak milo na mene :lol:

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la omnia » 07 pro 2013 16:02

...kako žene meni postaju toliko manje sexy čim pričaju španjolski :roll:

Baš ne volim taj jezik kad ga žene pričaju. Strašno, pitam se čime me to čini, ksenofobom ili etnicistom, ako uopće postoji ta riječ :lol:

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la megan » 07 pro 2013 20:39

^ :wow:

povuci to!!
ili bar samo za moj slučaj :D

:P
Desert je visnjica :(

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la omnia » 07 pro 2013 20:59

^ Pa tebe još nisam čula kako pričaš španjolski :P

No, da... Baš mi se to može ne sviđat :kava:

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la megan » 07 pro 2013 21:05

sljedeći put kad se vidimo ti pričam na španjolskom :D ono, zovem se megan, imam 20 godina i slično :P

OT - o podjeli uloga između žena i muškaraca, navikama, rastavi i mijenjaju navika
Desert je visnjica :(

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 07 pro 2013 21:11

megan je napisao/la:sljedeći put kad se vidimo ti pričam na španjolskom :D ono, zovem se megan, imam 20 godina i slično :P
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WckCw_-7e3M[/youtube]
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la str8faith » 07 pro 2013 21:18

evo poslusali smo BOLESNO te volim novi singl Nate Bekvalac i recu samo jedno : Jesna je Ana Nikolić!
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
tatin sin
Postovi: 886
Pridružen/a: 13 stu 2012 00:18
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la tatin sin » 07 pro 2013 21:18

Ova glavobolja nije od sinoćnjeg alkohola. Nemre bit ovako. Jok.
i could surf the earth on a banana peel

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la omnia » 07 pro 2013 21:20

@a: Kriste... Ovo je genijalno :krezub :krezub :krezub :krezub :krezub

@megan: Ajme, ti imaš 20 godina, slatko :touched: Stalno zaboravljam na to.
Može, a ja ću tebi govoriti: Tu es una inpokrita, desgrasjada, maledeta....
I: Juan, Alejandro es tu jiho! Yo soy embarasada! :diva: :diva:

To je sve što znam, višegodišnje iskustvo sa sapunjarama, ortografija mi nije na razini, ali što se može :D

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la str8faith » 07 pro 2013 21:22

ja još razmišljam o severininim plesačicama , točnije samo jednoj ... stvarno se palim da plesacice
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 07 pro 2013 21:35

omnia je napisao/la:@a: Kriste... Ovo je genijalno :krezub :krezub :krezub :krezub :krezub
:D

To sam bila pogledala toliko puta da sam uspjela razvit glupi crush na ovu žensku i onda prevrnula pol interneta da saznam kak se zove. I sad se naravno ne mogu sjetit. :D Znam da se bavi fotografijom i ima svoj sajt. :lol:
To je sve što znam, višegodišnje iskustvo sa sapunjarama, ortografija mi nije na razini, ali što se može :D
JO SOJ MI PROPIJA MADRE
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la megan » 07 pro 2013 21:39

omnia je napisao/la:@megan: Ajme, ti imaš 20 godina, slatko :touched: Stalno zaboravljam na to.
Može, a ja ću tebi govoriti: Tu es una inpokrita, desgrasjada, maledeta....
I: Juan, Alejandro es tu jiho! Yo soy embarasada! :diva: :diva:

To je sve što znam, višegodišnje iskustvo sa sapunjarama, ortografija mi nije na razini, ali što se može :D
A koliko bi mi dala? :kokice:

I sad mi je jasno zasto ti spanjolski ne zvuci sexy..ne smijes ga gledati i tim jeftinim sapunicama.. Mora biti neka nedramaticna tema, pripremit cu monolog o stvarima koje mozes naci u skolskoj torbi.. Ti mozes s vremena na vrijeme ubaciti jednu od ovih svojih recenica da na van izgleda kao da razgovaramo :D

@ariadne - nakon 5 godina ucenja..sve sam ih razumjela! :win:
:P
Desert je visnjica :(

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la omnia » 07 pro 2013 21:51

@m: Ma ne bih ti dala ni više ni manje, ali 20 godina :touched:
Baš mi je to slatko :touched: Kao da je mojih tri više velika razlika :lol:

@a: Žena ima dobru spavaćicu :D

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 07 pro 2013 21:53

megan je napisao/la:@ariadne - nakon 5 godina ucenja..sve sam ih razumjela! :win:
:P
Isplatilo se. :D Ko mojih šest godina njemačkog pa sad znam reć "that's what she said" i germanisticama čestitam rođendan s WIENERSCHNITZEL
omnia je napisao/la:@a: Žena ima dobru spavaćicu :D
Samo spavaćicu? :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la omnia » 07 pro 2013 21:57

I izgovor :P

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 07 pro 2013 21:59

:lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Rock Faerie » 07 pro 2013 23:33

Zasto mi u pmsu sve smrdi na govna -.-
They share a look in silence and everything is understood

Avatar
mat3a
Postovi: 1677
Pridružen/a: 17 srp 2013 19:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo
Lokacija: Zagreb

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la mat3a » 08 pro 2013 10:43

Little N je napisao/la:
mat3a je napisao/la:ajme majko! little N me jucer urekla onim pitanjem sto sam odgovoarila da izbjegavam dramu. jbte! :haha:
a cuj..there is no place better for drama od rajngle..uvijek neki show dole..tamne sile ;)
steta, trebala si se javit, imam ja metodu rjesavanja tog po kratkom postupku..

ot. Piva, rakija i vodka djeluju tak milo na mene :lol:
nista sad; molim ime prezime, sliku, oib i popis vjestina u pp za drugi put :haha:

ot. za nedjelje imam poseban glazbeni ukus/kriterij
I like messy people; people who don’t fit in a box or stay between the lines, but who’s integrity is greater than any rule book and who’s loyalty is stronger than blood.

Gost

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Gost » 08 pro 2013 11:19

o cviyecu i proljecu :D

Aven

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Aven » 08 pro 2013 19:13

*
Fali mi da vikend traje još jedan dan. Nemam pojma otkud mi ovaj kroničan umor.

**
Jedva čekam otići do Rijeke i malo prođirati po Istri. slika


***
Imam li koncentracije za pogledati film? slika

Odgovorite