Iako, možda bih tad jela normalne kombinacije
...o cemu sad razmisljate...???
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Znam
Sreća pa vrlo vjerojatno nikad neću bit trudna.
Iako, možda bih tad jela normalne kombinacije
Iako, možda bih tad jela normalne kombinacije
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Moja cimerica sinoć napravila tjesteninu u koju je ubacila sve što je imala valjda. Kiselu papriku, majonezu, vrhnje, mrkvu, tunjevinu (mislim) i ko zna šta još. Nisam se mogla natjerat da probam. 
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Tvoja cimerica bi se trebala upoznati s mojom sestrom, da izmjene recepte 
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Zaboga, ne treba joj još više ideja. Kuhinja nam ponekad izgleda ko odlagalište nuklearnog otpada kad ona završi s kuhanjem. 
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Sad me i glava boli. No, on the bright side, nije mi više muka
- LittleRedRidingHood
- Postovi: 3484
- Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
- Lokacija: Juzno
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
valjda se Sobko dobro snalazi sam ostavljen doma..
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.
Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.
Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Ovo je ujedino samouništenje.
- mat3a
- Postovi: 1677
- Pridružen/a: 17 srp 2013 19:47
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
- Lokacija: Zagreb
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
ajme majko! little N me jucer urekla onim pitanjem sto sam odgovoarila da izbjegavam dramu. jbte! 
koliko sam kalorija popila jucer,to me stvarno zanima; mislim da se ubijam cijeli tjedan i onda anuliram trud petkom i/ili subotom

koliko sam kalorija popila jucer,to me stvarno zanima; mislim da se ubijam cijeli tjedan i onda anuliram trud petkom i/ili subotom

I like messy people; people who don’t fit in a box or stay between the lines, but who’s integrity is greater than any rule book and who’s loyalty is stronger than blood.
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Zaključila sam jučer da ljudi koji se imaju potrebu neprestano sprdati s nekim (i pritom ne mislim na šalu) i omalovažavati druge imaju ozbiljnih problema sami sa sobom. Topla voda desetljeća.
Al dobro, bolje ikad nego nikad. 
In other news, karte za Hobbita su u džepu, jedva čekam.

In other news, karte za Hobbita su u džepu, jedva čekam.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
a cuj..there is no place better for drama od rajngle..uvijek neki show dole..tamne silemat3a je napisao/la:ajme majko! little N me jucer urekla onim pitanjem sto sam odgovoarila da izbjegavam dramu. jbte!
steta, trebala si se javit, imam ja metodu rjesavanja tog po kratkom postupku..
ot. Piva, rakija i vodka djeluju tak milo na mene
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
...kako žene meni postaju toliko manje sexy čim pričaju španjolski 
Baš ne volim taj jezik kad ga žene pričaju. Strašno, pitam se čime me to čini, ksenofobom ili etnicistom, ako uopće postoji ta riječ
Baš ne volim taj jezik kad ga žene pričaju. Strašno, pitam se čime me to čini, ksenofobom ili etnicistom, ako uopće postoji ta riječ
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
^ Pa tebe još nisam čula kako pričaš španjolski 
No, da... Baš mi se to može ne sviđat
No, da... Baš mi se to može ne sviđat
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
sljedeći put kad se vidimo ti pričam na španjolskom
ono, zovem se megan, imam 20 godina i slično 
OT - o podjeli uloga između žena i muškaraca, navikama, rastavi i mijenjaju navika
OT - o podjeli uloga između žena i muškaraca, navikama, rastavi i mijenjaju navika
Desert je visnjica 
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WckCw_-7e3M[/youtube]megan je napisao/la:sljedeći put kad se vidimo ti pričam na španjolskomono, zovem se megan, imam 20 godina i slično
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
-
str8faith
- Postovi: 6910
- Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U braku
- Lokacija: Racisce
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
evo poslusali smo BOLESNO te volim novi singl Nate Bekvalac i recu samo jedno : Jesna je Ana Nikolić!
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel
cug ti bu pobegel
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Ova glavobolja nije od sinoćnjeg alkohola. Nemre bit ovako. Jok.
i could surf the earth on a banana peel
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
@a: Kriste... Ovo je genijalno
@megan: Ajme, ti imaš 20 godina, slatko
Stalno zaboravljam na to.
Može, a ja ću tebi govoriti: Tu es una inpokrita, desgrasjada, maledeta....
I: Juan, Alejandro es tu jiho! Yo soy embarasada!

To je sve što znam, višegodišnje iskustvo sa sapunjarama, ortografija mi nije na razini, ali što se može
@megan: Ajme, ti imaš 20 godina, slatko
Može, a ja ću tebi govoriti: Tu es una inpokrita, desgrasjada, maledeta....
I: Juan, Alejandro es tu jiho! Yo soy embarasada!
To je sve što znam, višegodišnje iskustvo sa sapunjarama, ortografija mi nije na razini, ali što se može
-
str8faith
- Postovi: 6910
- Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U braku
- Lokacija: Racisce
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
ja još razmišljam o severininim plesačicama , točnije samo jednoj ... stvarno se palim da plesacice
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel
cug ti bu pobegel
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
omnia je napisao/la:@a: Kriste... Ovo je genijalno![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
To sam bila pogledala toliko puta da sam uspjela razvit glupi crush na ovu žensku i onda prevrnula pol interneta da saznam kak se zove. I sad se naravno ne mogu sjetit.
JO SOJ MI PROPIJA MADRETo je sve što znam, višegodišnje iskustvo sa sapunjarama, ortografija mi nije na razini, ali što se može
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
A koliko bi mi dala?omnia je napisao/la:@megan: Ajme, ti imaš 20 godina, slatkoStalno zaboravljam na to.
Može, a ja ću tebi govoriti: Tu es una inpokrita, desgrasjada, maledeta....
I: Juan, Alejandro es tu jiho! Yo soy embarasada!![]()
To je sve što znam, višegodišnje iskustvo sa sapunjarama, ortografija mi nije na razini, ali što se može
I sad mi je jasno zasto ti spanjolski ne zvuci sexy..ne smijes ga gledati i tim jeftinim sapunicama.. Mora biti neka nedramaticna tema, pripremit cu monolog o stvarima koje mozes naci u skolskoj torbi.. Ti mozes s vremena na vrijeme ubaciti jednu od ovih svojih recenica da na van izgleda kao da razgovaramo
@ariadne - nakon 5 godina ucenja..sve sam ih razumjela! :win:
Desert je visnjica 
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
@m: Ma ne bih ti dala ni više ni manje, ali 20 godina
Baš mi je to slatko
Kao da je mojih tri više velika razlika 
@a: Žena ima dobru spavaćicu
Baš mi je to slatko
@a: Žena ima dobru spavaćicu
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Isplatilo se.megan je napisao/la:@ariadne - nakon 5 godina ucenja..sve sam ih razumjela! :win:
Samo spavaćicu?omnia je napisao/la:@a: Žena ima dobru spavaćicu
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
I izgovor 
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck
- Rock Faerie
- Postovi: 2015
- Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
Zasto mi u pmsu sve smrdi na govna -.-
They share a look in silence and everything is understood
- mat3a
- Postovi: 1677
- Pridružen/a: 17 srp 2013 19:47
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
- Lokacija: Zagreb
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
nista sad; molim ime prezime, sliku, oib i popis vjestina u pp za drugi putLittle N je napisao/la:a cuj..there is no place better for drama od rajngle..uvijek neki show dole..tamne silemat3a je napisao/la:ajme majko! little N me jucer urekla onim pitanjem sto sam odgovoarila da izbjegavam dramu. jbte!
steta, trebala si se javit, imam ja metodu rjesavanja tog po kratkom postupku..
ot. Piva, rakija i vodka djeluju tak milo na mene
ot. za nedjelje imam poseban glazbeni ukus/kriterij
I like messy people; people who don’t fit in a box or stay between the lines, but who’s integrity is greater than any rule book and who’s loyalty is stronger than blood.
-
Aven
Re: ...o cemu sad razmisljate...???
*
Fali mi da vikend traje još jedan dan. Nemam pojma otkud mi ovaj kroničan umor.
**
Jedva čekam otići do Rijeke i malo prođirati po Istri.
***
Imam li koncentracije za pogledati film?
Fali mi da vikend traje još jedan dan. Nemam pojma otkud mi ovaj kroničan umor.
**
Jedva čekam otići do Rijeke i malo prođirati po Istri.

***
Imam li koncentracije za pogledati film?

