ovo ili ono?

Igrice, linkovi za razonodu, šale i pošalice.
Odgovorite
Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la talented miss cohen » 28 kol 2016 21:21

Debljeeeeee!!! (sorry :D )

Honey-mustard ili balsamic glaze?
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Malory
Postovi: 1314
Pridružen/a: 09 tra 2015 12:41
Spol/rod: žensko

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la Malory » 28 kol 2016 21:24

Honey-mustard.

Luk ili češnjak?

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la Mar » 28 kol 2016 21:33

Slatka.

Gornji grad ili Dubrava? :D

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la Mar » 28 kol 2016 22:09

Dejt.

Penetration ili double penetration?

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la talented miss cohen » 28 kol 2016 22:27

ja mislim da je tu lubrikacija bitnije pitanje ali ajd', s glazbenom (lubriciranom) pozadinom.

camera off or on?
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la talented miss cohen » 28 kol 2016 22:39

off uz par fotona na dnu mraka ;)

nutritivni aksesoari (voće, šlag etc.) ili ne?
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la Mar » 28 kol 2016 22:47

Da. Ne. Ovisi.

Auto ili kamion? :D

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la inani » 28 kol 2016 23:02

Oboje.

Danska ili Indija?
... :nesvjest:

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la Mar » 28 kol 2016 23:04

Danska.

New Zealand ili Island?

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la inani » 28 kol 2016 23:06

Island.

Pariz ili Tbilisi?
... :nesvjest:

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la Mar » 29 kol 2016 10:16

Tbilisi.

Stan u suterenu ili u potkrovlju?

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la degenereginald » 29 kol 2016 10:21

A najčešće ovak i onak idem s običnima, tak da biram obične, sure.

gf ili bff?
I have no money and I have to scream.

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la Mar » 29 kol 2016 10:28

Nešto između. :blushes:

Vlatka Pokos ili Viktorija Đonlić?

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la degenereginald » 29 kol 2016 10:33

Pfff, Vlatka, obv.

I Bee ili Ivana Banfić?
I have no money and I have to scream.

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la Mar » 29 kol 2016 10:34

Ivana Banfić.

J Zlo ili Jasna Zlokić?

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la inani » 29 kol 2016 12:32

J Zlo.

Zaljubljenost ili ljubav?
... :nesvjest:

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la Mar » 29 kol 2016 12:39

Oboje.

Slomljeno srce ili noga?

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la inani » 29 kol 2016 12:41

Noga.

Krezubica ili smrdljivica? :D
... :nesvjest:

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la Mar » 29 kol 2016 12:48

Ajme. Nek' bude smrdljivica, kupiće Nina safuna. :shinner:

Umrtvljenje živca u zubu ili čupanje uraslog nokta?

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la fuji ix » 29 kol 2016 13:02

Umrtvljenje zivca u zubu.
Udariti se u lakat ili udariti se u koljeno?

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la Mar » 29 kol 2016 13:51

Trenutno lakat. Noge mi trebaju više za rekreaciju.

Bungee jumping ili divlja vožnja motorom?

Women
Postovi: 2911
Pridružen/a: 19 ožu 2016 14:33

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la Women » 29 kol 2016 15:26

Divlja vožnja.

Plivanje ili plutanje?
Pretpostavka je majka svih zajeba

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la Mar » 29 kol 2016 18:54

Plivanje.

Brzo hodanje ili trčanje?

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la fuji ix » 29 kol 2016 19:22

Brzo hodanje.
Hokej ili klizanje?

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la Mar » 29 kol 2016 21:24

Hokej.

Profesionalni sport ili rekreacija?

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la Mar » 29 kol 2016 21:37

Vani, a doma za specijalne prilike. Dakle, obrnuto od onoga što prakticira većina ljudstva.
Zapravo ručak, ne večeram već 20 godina sigurno (uz pokoju iznimku).

Škampi ili hobotnica (za jelo)?

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la Mar » 29 kol 2016 21:46

slika

Korgi ili bernski planinski pas?

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la Mar » 29 kol 2016 21:50

Meni su bernski najdraža pasmina.

Više sam na desnoj.

Tvrđi ili mekši madrac?

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la fuji ix » 29 kol 2016 22:09

Muski.
Karibi ili Kuba?

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: ovo ili ono?

Post Postao/la Mar » 29 kol 2016 22:38

Malo sam si rasist po tom pitanju. :hideunderrock: Bjelkinje ili mulatkinje su mi uglavnom privlačne.

Trokut ili krug?

Odgovorite