Honey-mustard ili balsamic glaze?
ovo ili ono?
- talented miss cohen
- כהן גדול
- Postovi: 9776
- Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
- Spol/rod: žensko
Re: ovo ili ono?
Debljeeeeee!!! (sorry
)
Honey-mustard ili balsamic glaze?
Honey-mustard ili balsamic glaze?
Stars and stars and stars keep it to themselves.
Re: ovo ili ono?
Honey-mustard.
Luk ili češnjak?
Luk ili češnjak?
Re: ovo ili ono?
Slatka.
Gornji grad ili Dubrava?
Gornji grad ili Dubrava?
Re: ovo ili ono?
Dejt.
Penetration ili double penetration?
Penetration ili double penetration?
- talented miss cohen
- כהן גדול
- Postovi: 9776
- Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
- Spol/rod: žensko
Re: ovo ili ono?
ja mislim da je tu lubrikacija bitnije pitanje ali ajd', s glazbenom (lubriciranom) pozadinom.
camera off or on?
camera off or on?
Stars and stars and stars keep it to themselves.
- talented miss cohen
- כהן גדול
- Postovi: 9776
- Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
- Spol/rod: žensko
Re: ovo ili ono?
off uz par fotona na dnu mraka
nutritivni aksesoari (voće, šlag etc.) ili ne?
nutritivni aksesoari (voće, šlag etc.) ili ne?
Stars and stars and stars keep it to themselves.
Re: ovo ili ono?
Da. Ne. Ovisi.
Auto ili kamion?
Auto ili kamion?
Re: ovo ili ono?
Danska.
New Zealand ili Island?
New Zealand ili Island?
Re: ovo ili ono?
Tbilisi.
Stan u suterenu ili u potkrovlju?
Stan u suterenu ili u potkrovlju?
- degenereginald
- cryptid
- Postovi: 3449
- Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19
Re: ovo ili ono?
A najčešće ovak i onak idem s običnima, tak da biram obične, sure.
gf ili bff?
gf ili bff?
I have no money and I have to scream.
Re: ovo ili ono?
Nešto između.
Vlatka Pokos ili Viktorija Đonlić?
Vlatka Pokos ili Viktorija Đonlić?
- degenereginald
- cryptid
- Postovi: 3449
- Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19
Re: ovo ili ono?
Ivana Banfić.
J Zlo ili Jasna Zlokić?
J Zlo ili Jasna Zlokić?
Re: ovo ili ono?
Oboje.
Slomljeno srce ili noga?
Slomljeno srce ili noga?
Re: ovo ili ono?
Ajme. Nek' bude smrdljivica, kupiće Nina safuna.
Umrtvljenje živca u zubu ili čupanje uraslog nokta?
Umrtvljenje živca u zubu ili čupanje uraslog nokta?
Re: ovo ili ono?
Umrtvljenje zivca u zubu.
Udariti se u lakat ili udariti se u koljeno?
Udariti se u lakat ili udariti se u koljeno?
Re: ovo ili ono?
Trenutno lakat. Noge mi trebaju više za rekreaciju.
Bungee jumping ili divlja vožnja motorom?
Bungee jumping ili divlja vožnja motorom?
Re: ovo ili ono?
Plivanje.
Brzo hodanje ili trčanje?
Brzo hodanje ili trčanje?
Re: ovo ili ono?
Brzo hodanje.
Hokej ili klizanje?
Hokej ili klizanje?
Re: ovo ili ono?
Hokej.
Profesionalni sport ili rekreacija?
Profesionalni sport ili rekreacija?
Re: ovo ili ono?
Vani, a doma za specijalne prilike. Dakle, obrnuto od onoga što prakticira većina ljudstva.
Zapravo ručak, ne večeram već 20 godina sigurno (uz pokoju iznimku).
Škampi ili hobotnica (za jelo)?
Zapravo ručak, ne večeram već 20 godina sigurno (uz pokoju iznimku).
Škampi ili hobotnica (za jelo)?
Re: ovo ili ono?

Korgi ili bernski planinski pas?
Re: ovo ili ono?
Meni su bernski najdraža pasmina.
Više sam na desnoj.
Tvrđi ili mekši madrac?
Više sam na desnoj.
Tvrđi ili mekši madrac?
Re: ovo ili ono?
Muski.
Karibi ili Kuba?
Karibi ili Kuba?
Re: ovo ili ono?
Malo sam si rasist po tom pitanju.
Bjelkinje ili mulatkinje su mi uglavnom privlačne.
Trokut ili krug?
Trokut ili krug?