Kaj slušate?

Sve što je vrijedno čitanja, gledanja i slušanja podijelite s nama ili pak iznesite svoje žestoke kritike istog.
Odgovorite
nuit
Postovi: 855
Pridružen/a: 11 sij 2019 02:47

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la nuit » 06 ožu 2019 09:23

^Odličan jutarnji izbor 👌

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la Capt. Kirk » 06 ožu 2019 10:05

Kolegica pusta glazbu, ja uzivam.

adamica

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la adamica » 06 ožu 2019 11:04


Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la talented miss cohen » 06 ožu 2019 12:07


no hay cura para el Amor.
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la Capt. Kirk » 06 ožu 2019 12:33

Srijeda - mali petak.

adamica

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la adamica » 06 ožu 2019 12:40

Nisam, al mi super pjesma pa kao da jesam :duckdance:
https://youtu.be/17PP9xTD6e0

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la Capt. Kirk » 06 ožu 2019 13:51

https://www.youtube.com/watch?v=PWPafG8wEvc
"Assume Form" se opasno blizi broju preslusavanja "Testinga". Hm.

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la Capt. Kirk » 06 ožu 2019 16:18

https://www.youtube.com/watch?v=4wwCAXbQxXI
Jedan od drazih unplugged koncerata. Jigga <3

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la Coffeemug » 06 ožu 2019 16:29

^ slusala sam tu stvar od jamesa jucer. njami!
u soku sam da ovo djevojce ima nekih 15ak god? a takav glas... :wow:

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la degenereginald » 06 ožu 2019 18:25

https://youtu.be/YUb8bDtla-8
+
https://youtu.be/1H8_UGii61s
...
Skoro pa pedo playlist day, I guess.
I have no money and I have to scream.

nuit
Postovi: 855
Pridružen/a: 11 sij 2019 02:47

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la nuit » 06 ožu 2019 20:43

Takav je dan

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la Coffeemug » 06 ožu 2019 20:52



nuit
Postovi: 855
Pridružen/a: 11 sij 2019 02:47

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la nuit » 06 ožu 2019 21:53


Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la fuji ix » 06 ožu 2019 22:58


Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la degenereginald » 07 ožu 2019 05:52

https://youtu.be/4Rg3sAb8Id8
Tbh, kad gledam spotove uz koje sam odrasla, sve mi je puno jasnije :'D
Vuf vuf
e: ali isuse ovaj spot! (((((((((((((((((((((((:
Ono, koliko toga možeš utrpat? Utrpaj!

e2: blablabla
https://youtu.be/cuDKfGi_7-I

e3:
https://youtu.be/X3_lYd9MrjY
Bog Lord je napisao/la: Is this with or without the rain's consent?
:O

e4: Arianna Grande - God is a woman
Isuse, ova pjesma je čisti bas. Kak znam? Jer su mi slušalice spigane i umjesto basa čujem samo krčanje. Beskonačno, glasno krčanje. Kulkulkul.
Kaće ta plaća??
I have no money and I have to scream.

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la Coffeemug » 07 ožu 2019 12:07


Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la talented miss cohen » 07 ožu 2019 12:45

Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la Coffeemug » 07 ožu 2019 14:32

uh <3

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la Capt. Kirk » 07 ožu 2019 14:33

^Andhim su takve slatke budale hjoj.

Flesbek na koncert 2006, i kako zovem mamu na ovu stvar, a ona vristi s druge strane slusalice. <3

Avatar
grlica
Postovi: 4486
Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la grlica » 07 ožu 2019 20:03

" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo

Avatar
grlica
Postovi: 4486
Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la grlica » 07 ožu 2019 20:05

" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo

Avatar
grlica
Postovi: 4486
Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la grlica » 07 ožu 2019 20:07

" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la fuji ix » 07 ožu 2019 20:29

https://youtu.be/iuSthfwzjPs

Dok čekam kraj radnog dana.


Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la Capt. Kirk » 07 ožu 2019 21:49

https://youtu.be/yPRII7gFHH4
Danas samo flashbacks. I ta truba!

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la omnia » 07 ožu 2019 22:48


Avatar
grlica
Postovi: 4486
Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la grlica » 07 ožu 2019 22:57

https://youtu.be/HQkkmYIu95I

Želim vam sexy laku noć :wink:
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo

Avatar
grlica
Postovi: 4486
Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la grlica » 08 ožu 2019 00:00

" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Kaj slušate?

Post Postao/la omnia » 08 ožu 2019 14:24


Odgovorite