Kaj slušate?
- Capt. Kirk
- Postovi: 2724
- Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
- Spol/rod: žensko
Re: Kaj slušate?
Kolegica pusta glazbu, ja uzivam.
- talented miss cohen
- כהן גדול
- Postovi: 9776
- Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
- Spol/rod: žensko
- Capt. Kirk
- Postovi: 2724
- Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
- Spol/rod: žensko
Re: Kaj slušate?
Srijeda - mali petak.
- Capt. Kirk
- Postovi: 2724
- Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
- Spol/rod: žensko
Re: Kaj slušate?
https://www.youtube.com/watch?v=PWPafG8wEvc
"Assume Form" se opasno blizi broju preslusavanja "Testinga". Hm.
"Assume Form" se opasno blizi broju preslusavanja "Testinga". Hm.
- Capt. Kirk
- Postovi: 2724
- Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
- Spol/rod: žensko
Re: Kaj slušate?
https://www.youtube.com/watch?v=4wwCAXbQxXI
Jedan od drazih unplugged koncerata. Jigga <3
Jedan od drazih unplugged koncerata. Jigga <3
- Coffeemug
- Postovi: 4320
- Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
Re: Kaj slušate?
^ slusala sam tu stvar od jamesa jucer. njami!
u soku sam da ovo djevojce ima nekih 15ak god? a takav glas...
u soku sam da ovo djevojce ima nekih 15ak god? a takav glas...
- degenereginald
- cryptid
- Postovi: 3449
- Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19
Re: Kaj slušate?
https://youtu.be/YUb8bDtla-8
+
https://youtu.be/1H8_UGii61s
...
Skoro pa pedo playlist day, I guess.
+
https://youtu.be/1H8_UGii61s
...
Skoro pa pedo playlist day, I guess.
I have no money and I have to scream.
- degenereginald
- cryptid
- Postovi: 3449
- Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19
Re: Kaj slušate?
https://youtu.be/4Rg3sAb8Id8
Tbh, kad gledam spotove uz koje sam odrasla, sve mi je puno jasnije :'D
Vuf vuf
e: ali isuse ovaj spot! (((((((((((((((((((((((:
Ono, koliko toga možeš utrpat? Utrpaj!
e2: blablabla
https://youtu.be/cuDKfGi_7-I
e3:
https://youtu.be/X3_lYd9MrjY
e4: Arianna Grande - God is a woman
Isuse, ova pjesma je čisti bas. Kak znam? Jer su mi slušalice spigane i umjesto basa čujem samo krčanje. Beskonačno, glasno krčanje. Kulkulkul.
Kaće ta plaća??
Tbh, kad gledam spotove uz koje sam odrasla, sve mi je puno jasnije :'D
Vuf vuf
e: ali isuse ovaj spot! (((((((((((((((((((((((:
Ono, koliko toga možeš utrpat? Utrpaj!
e2: blablabla
https://youtu.be/cuDKfGi_7-I
e3:
https://youtu.be/X3_lYd9MrjY
:OBog Lord je napisao/la: Is this with or without the rain's consent?
e4: Arianna Grande - God is a woman
Isuse, ova pjesma je čisti bas. Kak znam? Jer su mi slušalice spigane i umjesto basa čujem samo krčanje. Beskonačno, glasno krčanje. Kulkulkul.
Kaće ta plaća??
I have no money and I have to scream.
- talented miss cohen
- כהן גדול
- Postovi: 9776
- Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
- Spol/rod: žensko
- Coffeemug
- Postovi: 4320
- Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
Re: Kaj slušate?
uh <3
- Capt. Kirk
- Postovi: 2724
- Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
- Spol/rod: žensko
Re: Kaj slušate?
^Andhim su takve slatke budale hjoj.
Flesbek na koncert 2006, i kako zovem mamu na ovu stvar, a ona vristi s druge strane slusalice. <3
Flesbek na koncert 2006, i kako zovem mamu na ovu stvar, a ona vristi s druge strane slusalice. <3
- grlica
- Postovi: 4486
- Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Re: Kaj slušate?
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo
Victor Hugo
- grlica
- Postovi: 4486
- Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Re: Kaj slušate?
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo
Victor Hugo
- grlica
- Postovi: 4486
- Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Re: Kaj slušate?
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo
Victor Hugo
- Capt. Kirk
- Postovi: 2724
- Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
- Spol/rod: žensko
Re: Kaj slušate?
https://youtu.be/yPRII7gFHH4
Danas samo flashbacks. I ta truba!
Danas samo flashbacks. I ta truba!
- grlica
- Postovi: 4486
- Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Re: Kaj slušate?
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo
Victor Hugo
- grlica
- Postovi: 4486
- Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Re: Kaj slušate?
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo
Victor Hugo