Kaj slušate?
- Capt. Kirk
- Postovi: 2724
- Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
- Spol/rod: žensko
Re: Kaj slušate?
Mmm zelim spavat. Zelim na plazu. Zelim spavati na plazi!
- degenereginald
- cryptid
- Postovi: 3449
- Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19
Re: Kaj slušate?
https://youtu.be/cO_9ALIM47w
Petak!
Well, the world has started spinning
'Cause the weekend is beginning
So grab anything that moves and bring some cash!
Ovo je zapravo bolja i starija verzija petka od Rebecce Black? :O
Mind. Blown.
Petak!
Well, the world has started spinning
'Cause the weekend is beginning
So grab anything that moves and bring some cash!
Ovo je zapravo bolja i starija verzija petka od Rebecce Black? :O
Mind. Blown.
I have no money and I have to scream.
- grlica
- Postovi: 4486
- Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Re: Kaj slušate?
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo
Victor Hugo
- degenereginald
- cryptid
- Postovi: 3449
- Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19
Re: Kaj slušate?
https://youtu.be/Q0oIoR9mLwc
Skužila sam prije tjedan dana da yammat zvuči kao moj autoplay/zadnje tri plejliste. Toliko sam basic da ih nisam ni trebala kreirati, šteta vremena. Valjda yt svima u zgb daje iste preporuke, uopće ne znam. Eto nas, friški iz kalupa :'D
e: https://youtu.be/LQiOA7euaYA
Hop, a hip, a hop. Moram ić, isuse, ne da mi se.
Skužila sam prije tjedan dana da yammat zvuči kao moj autoplay/zadnje tri plejliste. Toliko sam basic da ih nisam ni trebala kreirati, šteta vremena. Valjda yt svima u zgb daje iste preporuke, uopće ne znam. Eto nas, friški iz kalupa :'D
e: https://youtu.be/LQiOA7euaYA
Hop, a hip, a hop. Moram ić, isuse, ne da mi se.
I have no money and I have to scream.
Re: Kaj slušate?
^Pa... da. Tako su svi recimo silovali onu Syriu duboko uvjereni u jedinstvenost svog glazbenog izričaja :')
-
backspace
Re: Kaj slušate?
Rundeka, vidim na fejsu da ce vodit setnju uz potok črnkas. Frajerkovic 
- Coffeemug
- Postovi: 4320
- Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
Re: Kaj slušate?
cim sam procitala od spejsice "opanke" ovo je pocelo svirat u mojoj glavi. jedna cura iz razreda je bila opsjednuta ovom pjesmom kad smo jos u skolu isli, ne znam jesam se sjetila, a kamoli cula tu pjesmu hmm 15 god?
ajme koji tres, ali moram priznt da sam pustila cijelu i evo sjedim i smijem se ko kakav kreten.
Re: Kaj slušate?
^Ne diraj mi u Brenu. Čuj treš
And she never misses a beat <3
And she never misses a beat <3
- Coffeemug
- Postovi: 4320
- Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
Re: Kaj slušate?
"obuci me minimalno, da se vidim maksimalno"
idemo dalje, samo jako! sta sad, đe je alkohol? jel rano?
Re: Kaj slušate?
Ne dodvoravaj mi se sad, kasno je za to 
- Coffeemug
- Postovi: 4320
- Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
Re: Kaj slušate?
cuj to, sinko, jesi bila na koncertu u areni? ha ? ha?
- Capt. Kirk
- Postovi: 2724
- Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
- Spol/rod: žensko
Re: Kaj slušate?
Upadam u Sajsi vrtlog, someone save me.
Mesec nas je video
Mesec je aplaudirao
tresni me nesanicom
i drhtacu ceo dan, ceo dan, ceo dan
Mesec nas je video
Mesec je aplaudirao
tresni me nesanicom
i drhtacu ceo dan, ceo dan, ceo dan
- Capt. Kirk
- Postovi: 2724
- Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
- Spol/rod: žensko
Re: Kaj slušate?
Pazi ovo, kamata za bezobraznu misao. Hjao Ivana! <3
- degenereginald
- cryptid
- Postovi: 3449
- Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19
Re: Kaj slušate?
Slušam samo buku i bes.
e: al zapravo, u bircu svira queen - don't stop me now i ful dobro paše uz zvuk prometa i krčkanje razgovora uokolo. Fucking A.
e: al zapravo, u bircu svira queen - don't stop me now i ful dobro paše uz zvuk prometa i krčkanje razgovora uokolo. Fucking A.
I have no money and I have to scream.
- Coffeemug
- Postovi: 4320
- Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
Re: Kaj slušate?
- grlica
- Postovi: 4486
- Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Re: Kaj slušate?
Za sve dobre i nježne duše ovog CroLa:
https://youtu.be/zZdN_THK17Y
osim za Fuji jer ona već gušta na Vranskom jezeru u divnom društvu

https://youtu.be/zZdN_THK17Y
osim za Fuji jer ona već gušta na Vranskom jezeru u divnom društvu
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo
Victor Hugo
- grlica
- Postovi: 4486
- Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Re: Kaj slušate?
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo
Victor Hugo
- Capt. Kirk
- Postovi: 2724
- Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
- Spol/rod: žensko
Re: Kaj slušate?
E da bar!
Oh time, do as I wish
Time, do as I wish
Oh time, do as I wish
Time, do as I wish
- talented miss cohen
- כהן גדול
- Postovi: 9776
- Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
- Spol/rod: žensko