Pitaj me 2

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Zaključano
Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Lagadema » 28 lip 2019 21:52

Svaki humor, ja sam prosto ovisnik o humoru
I ide mi dobro od 1. Osnovne :D

Reci mi jesi voljela prijatelje? Koji ti je omiljeni lik?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

lastresort

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la lastresort » 28 lip 2019 21:57

pa ono, ni voljela ni ne voljela,al monica
jel to samorazumljivo zašto?

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la omnia » 28 lip 2019 21:59

Čistunka si ko i ona? 😁

Koliko imaš gluposti po stanu koje samo skupljaju prašinu?

lastresort

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la lastresort » 28 lip 2019 22:00

gluposti nemam al sve skuplja prašinu kad sam rijetko u stanu
šta fali čistuncima, whats so wrong with being good old prude?

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Lagadema » 28 lip 2019 22:07

Pitaš duplu djevicu koja nije čistunka
Hello :lol: nemam ti pojma, ja stvarno nemam bolesnu potrebu da mi sve bude uredno, bitno je da ja znam gdje je :lol:

Po čemu je tvoj horkopski znak najpoznatiji?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la fuji ix » 28 lip 2019 22:10

Ne fali ništa. Zeza te ona malo.
Intuiciji i da su serijske ubojice. Najbolje. :D :D

Piješ li ponekad kakao?

lastresort

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la lastresort » 28 lip 2019 22:13

baš ponekad kad me pukne želja za slatkim a niš drugo nema
jesi zadovoljna smještajem trenutnim

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Lagadema » 28 lip 2019 22:14

Pa i ne baš, kad sam bila mala mama mi je pravila Kraš svako jutro. Ta će

Joj ti rakovi :D
Ed: selim se za 2 dana :o

Jel jedeš pahuljice ujutro ?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la omnia » 28 lip 2019 22:25

Zob ponekad.

Jel bi znala koristit luk i strijelu? Bi li što pogodila?

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Lagadema » 28 lip 2019 22:30

To sam koristila u ranoj mladosti kad smo se igrali gusara po Neretvi :D

Jesi fan GoT-a?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la fuji ix » 28 lip 2019 22:32

Probala sam jednom. Nije jednostavno i mislim da bi možda onaj vanjski rub mete zakačila.
Nisam niti jednu epizodu toga pogledala. Vikinzi su moji. :touched:
Znaš li pucati iz pištolja?

lastresort

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la lastresort » 28 lip 2019 22:34

jašta
znaš li plesti

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Lagadema » 28 lip 2019 22:35

Ne znam, nisam prošla obuku za to
Ali su mi policajci dali da ga diram, i pendrek isto
Težak je ona pištolj, nije baš da je lagan

Jel ti largetha sexy?
Ed: to sam isto radila u ranoj mladosti, služilo mi je da si smirim živce pa sam heklala
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la fuji ix » 28 lip 2019 22:39

Lagertha je. Skoro svi su komadi. Bez obzira na spol.

Koliko ti je tata visok?

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la omnia » 28 lip 2019 22:41

Oko 185, mislim.

Koja strana obitelji ti je draža?

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Lagadema » 28 lip 2019 22:52

Mamina, sa tatinom stranom ne pričam :lol:

Na koga 'bacaš' mamu ili tatu?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la degenereginald » 28 lip 2019 23:30

Na ćaću, i on je jebivjetar ko i ja.

Zašto nisi na lezbo partiju, tho?
I have no money and I have to scream.

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Little N » 29 lip 2019 00:07

Jer su mi frendice babe.
A solo ne idem ni na sprovode :D
Najtrash film iz 80tih?

lastresort

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la lastresort » 29 lip 2019 08:47

erm nemam pojma nisam od filmova povratak u budućnost,, to je prvo što mi pada napamet
jel imaš još uvijek onaj spomenar što se popunjavo do pojave lajfona il si ih se rješila

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Lagadema » 29 lip 2019 09:14

Imam negdje kući

Jesi li u osnovnoj imala simpatiju?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Little N » 29 lip 2019 10:27

Imala sam puno simpatija. #peopleperson 😂
Sto ces danas napraviti dobro za sebe?

lastresort

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la lastresort » 29 lip 2019 10:59

odmoriti a obveze riješiti bez presinga
što je zadnje netko rekao da ti se srce rastopilo

Avatar
GLC95
Postovi: 2940
Pridružen/a: 29 tra 2019 19:24
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la GLC95 » 29 lip 2019 11:05

Naplacivat cu ulaz na tvoje derneke,to se ne vidja cesto.

Ondaaa planovi za vikend?
Ne jebe lijep nego uporan :)

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la fuji ix » 29 lip 2019 11:10

Nema planova. Ja ti rijetko kad ista planiram.
Imas li maslac u frizideru?

lastresort

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la lastresort » 29 lip 2019 11:14

imam,al nikad to ne koristim, stoji kad mater dođe da se nađe
šta je tin ljudima koji stavljaju maslo u kahvu da bi smršavili, jel znaju oni zbrajati?

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la fuji ix » 29 lip 2019 11:17

Nisam ni znala da i to postoji. Nemam takvih u svojoj blizini.
Jesi li ikad zapela malim prstom za nekakav rub? I popizdila pritom.

lastresort

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la lastresort » 29 lip 2019 11:26

jesam naravno, al naspram boli kad potkoljenicom klepiš u nečiji lakat il kuk to je niš
i apropo toga jel više voliš da ljulja il žulja

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la fuji ix » 29 lip 2019 11:29

Ljulja. Ja volim obline. Ironija je da skoro cijeli život hodam sa sportasima. :lol:
Obline za cure, decki visoki i mrsavi.

Sto tebi pase?

lastresort

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la lastresort » 29 lip 2019 11:58

pokušavam odgovorit na ovo pitanje i ništa smisleno ne izlazi iz mojih prstiju, idealna bi bila visoka plava anoreksična, al nikad nisam bila s nekom građenom barem kao ja (znači lean jel)kamol s patološki mršavom, ni s plavušom a nisu bile ni previsoke, a s druge strane kad ljulja me odbija na prvu. ne znam moja ti, kad volim sve mi paše, dok ne volim ništa mi ne paše :shrug:

mučiš li muku s križoboljama

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Little N » 29 lip 2019 12:04

Jok, samo sa kurcoboljama
Najdraza zivotinja ever?

Zaključano