Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
-
Lagadema
- Postovi: 5358
- Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Post
Postao/la Lagadema » 28 lip 2019 21:52
Svaki humor, ja sam prosto ovisnik o humoru
I ide mi dobro od 1. Osnovne
Reci mi jesi voljela prijatelje? Koji ti je omiljeni lik?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....
-
lastresort
Post
Postao/la lastresort » 28 lip 2019 21:57
pa ono, ni voljela ni ne voljela,al monica
jel to samorazumljivo zašto?
-
omnia
- Postovi: 4605
- Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36
Post
Postao/la omnia » 28 lip 2019 21:59
Čistunka si ko i ona?
Koliko imaš gluposti po stanu koje samo skupljaju prašinu?
-
lastresort
Post
Postao/la lastresort » 28 lip 2019 22:00
gluposti nemam al sve skuplja prašinu kad sam rijetko u stanu
šta fali čistuncima, whats so wrong with being good old prude?
-
Lagadema
- Postovi: 5358
- Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Post
Postao/la Lagadema » 28 lip 2019 22:07
Pitaš duplu djevicu koja nije čistunka
Hello

nemam ti pojma, ja stvarno nemam bolesnu potrebu da mi sve bude uredno, bitno je da ja znam gdje je
Po čemu je tvoj horkopski znak najpoznatiji?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....
-
fuji ix
- Postovi: 7233
- Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
- Spol/rod: žensko
- Lokacija: oku ugodna
Post
Postao/la fuji ix » 28 lip 2019 22:10
Ne fali ništa. Zeza te ona malo.
Intuiciji i da su serijske ubojice. Najbolje.
Piješ li ponekad kakao?
-
lastresort
Post
Postao/la lastresort » 28 lip 2019 22:13
baš ponekad kad me pukne želja za slatkim a niš drugo nema
jesi zadovoljna smještajem trenutnim
-
Lagadema
- Postovi: 5358
- Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Post
Postao/la Lagadema » 28 lip 2019 22:14
Pa i ne baš, kad sam bila mala mama mi je pravila Kraš svako jutro. Ta će
Joj ti rakovi
Ed: selim se za 2 dana
Jel jedeš pahuljice ujutro ?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....
-
omnia
- Postovi: 4605
- Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36
Post
Postao/la omnia » 28 lip 2019 22:25
Zob ponekad.
Jel bi znala koristit luk i strijelu? Bi li što pogodila?
-
Lagadema
- Postovi: 5358
- Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Post
Postao/la Lagadema » 28 lip 2019 22:30
To sam koristila u ranoj mladosti kad smo se igrali gusara po Neretvi
Jesi fan GoT-a?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....
-
fuji ix
- Postovi: 7233
- Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
- Spol/rod: žensko
- Lokacija: oku ugodna
Post
Postao/la fuji ix » 28 lip 2019 22:32
Probala sam jednom. Nije jednostavno i mislim da bi možda onaj vanjski rub mete zakačila.
Nisam niti jednu epizodu toga pogledala. Vikinzi su moji.
Znaš li pucati iz pištolja?
-
lastresort
Post
Postao/la lastresort » 28 lip 2019 22:34
jašta
znaš li plesti
-
Lagadema
- Postovi: 5358
- Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Post
Postao/la Lagadema » 28 lip 2019 22:35
Ne znam, nisam prošla obuku za to
Ali su mi policajci dali da ga diram, i pendrek isto
Težak je ona pištolj, nije baš da je lagan
Jel ti largetha sexy?
Ed: to sam isto radila u ranoj mladosti, služilo mi je da si smirim živce pa sam heklala
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....
-
fuji ix
- Postovi: 7233
- Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
- Spol/rod: žensko
- Lokacija: oku ugodna
Post
Postao/la fuji ix » 28 lip 2019 22:39
Lagertha je. Skoro svi su komadi. Bez obzira na spol.
Koliko ti je tata visok?
-
omnia
- Postovi: 4605
- Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36
Post
Postao/la omnia » 28 lip 2019 22:41
Oko 185, mislim.
Koja strana obitelji ti je draža?
-
Lagadema
- Postovi: 5358
- Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Post
Postao/la Lagadema » 28 lip 2019 22:52
Mamina, sa tatinom stranom ne pričam
Na koga 'bacaš' mamu ili tatu?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....
-
degenereginald
- cryptid
- Postovi: 3449
- Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19
Post
Postao/la degenereginald » 28 lip 2019 23:30
Na ćaću, i on je jebivjetar ko i ja.
Zašto nisi na lezbo partiju, tho?
I have no money and I have to scream.
-
Little N
- Postovi: 6598
- Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
- Spol/rod: žensko
- Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la Little N » 29 lip 2019 00:07
Jer su mi frendice babe.
A solo ne idem ni na sprovode

Najtrash film iz 80tih?
-
lastresort
Post
Postao/la lastresort » 29 lip 2019 08:47
erm nemam pojma nisam od filmova povratak u budućnost,, to je prvo što mi pada napamet
jel imaš još uvijek onaj spomenar što se popunjavo do pojave lajfona il si ih se rješila
-
Lagadema
- Postovi: 5358
- Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Post
Postao/la Lagadema » 29 lip 2019 09:14
Imam negdje kući
Jesi li u osnovnoj imala simpatiju?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....
-
Little N
- Postovi: 6598
- Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
- Spol/rod: žensko
- Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la Little N » 29 lip 2019 10:27
Imala sam puno simpatija. #peopleperson

Sto ces danas napraviti dobro za sebe?
-
lastresort
Post
Postao/la lastresort » 29 lip 2019 10:59
odmoriti a obveze riješiti bez presinga
što je zadnje netko rekao da ti se srce rastopilo
-
GLC95
- Postovi: 2940
- Pridružen/a: 29 tra 2019 19:24
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la GLC95 » 29 lip 2019 11:05
Naplacivat cu ulaz na tvoje derneke,to se ne vidja cesto.
Ondaaa planovi za vikend?
Ne jebe lijep nego uporan

-
fuji ix
- Postovi: 7233
- Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
- Spol/rod: žensko
- Lokacija: oku ugodna
Post
Postao/la fuji ix » 29 lip 2019 11:10
Nema planova. Ja ti rijetko kad ista planiram.
Imas li maslac u frizideru?
-
lastresort
Post
Postao/la lastresort » 29 lip 2019 11:14
imam,al nikad to ne koristim, stoji kad mater dođe da se nađe
šta je tin ljudima koji stavljaju maslo u kahvu da bi smršavili, jel znaju oni zbrajati?
-
fuji ix
- Postovi: 7233
- Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
- Spol/rod: žensko
- Lokacija: oku ugodna
Post
Postao/la fuji ix » 29 lip 2019 11:17
Nisam ni znala da i to postoji. Nemam takvih u svojoj blizini.
Jesi li ikad zapela malim prstom za nekakav rub? I popizdila pritom.
-
lastresort
Post
Postao/la lastresort » 29 lip 2019 11:26
jesam naravno, al naspram boli kad potkoljenicom klepiš u nečiji lakat il kuk to je niš
i apropo toga jel više voliš da ljulja il žulja
-
fuji ix
- Postovi: 7233
- Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
- Spol/rod: žensko
- Lokacija: oku ugodna
Post
Postao/la fuji ix » 29 lip 2019 11:29
Ljulja. Ja volim obline. Ironija je da skoro cijeli život hodam sa sportasima.
Obline za cure, decki visoki i mrsavi.
Sto tebi pase?
-
lastresort
Post
Postao/la lastresort » 29 lip 2019 11:58
pokušavam odgovorit na ovo pitanje i ništa smisleno ne izlazi iz mojih prstiju, idealna bi bila visoka plava anoreksična, al nikad nisam bila s nekom građenom barem kao ja (znači lean jel)kamol s patološki mršavom, ni s plavušom a nisu bile ni previsoke, a s druge strane kad ljulja me odbija na prvu. ne znam moja ti, kad volim sve mi paše, dok ne volim ništa mi ne paše
mučiš li muku s križoboljama
-
Little N
- Postovi: 6598
- Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
- Spol/rod: žensko
- Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la Little N » 29 lip 2019 12:04
Jok, samo sa kurcoboljama
Najdraza zivotinja ever?