Pitaj me 2

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Zaključano
Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la omnia » 29 lip 2019 18:49

Pa nije to neka nauka :o

Koji ti je najdraži Krašov čokolatin?

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la fuji ix » 29 lip 2019 18:53

Nije nauka,ali puno ljudi zaista ne zna. :)
Bajadera. Ipak ona.

Sto slano najvolis?

Avatar
standalone
Postovi: 807
Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la standalone » 29 lip 2019 18:54

Prsut, al (pre) slano inace ne volim.
Sto slatko najvise volis?
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la omnia » 29 lip 2019 18:56

Čokoladu i čokoladne kekse. Samo da je s čokoladom 😆

Gdje je u Zg-u najbolji sladoled?

Avatar
standalone
Postovi: 807
Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la standalone » 29 lip 2019 19:07

Kao netko ko ne voli sladoled, reci cu ti ledo skrinja.
Gdje u zg pojesti najbolju ribu?
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Little N » 29 lip 2019 19:11

Korcula, Korkyra, Dida u Petrovoj
Ak samo zelis da je riblji a cijene pristupacnije Ribice i tri tockice
Jesi elegantna u skoku na glavu u vodu? 😃

Avatar
standalone
Postovi: 807
Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la standalone » 29 lip 2019 19:15

Ne znam.. Nije me nitko ocjenjivao do sada, ali kako sute s posalicama, mislim da sam srednja zalost.
Jel ti draze uci u more onako namak se, il da mi stijenu (lets get over witht)?
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la omnia » 29 lip 2019 19:17

Ne mogu se namakat, ja to ko kad skidaš flaster obavim 😄
Što misliš, kakva bi bila Griota s trešnjom umjesto višnjom? Bi li jela?

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la degenereginald » 29 lip 2019 19:20

Dašta jela bih. Jedem ja.
Nezz, vjv ne toliko impresivna, ali i dalje vrijedna pažnje.

Što je najgora stvar (karakterna mana, mišljenje, vrijednosti, ponašanje, whatevs) koju bi oprostila/preko koje bi prešla zbog vrhunskog seksa? Hipotetski, jel. Al fakat ono rub, najgora koju možeš zamisliti.
A preko čega već jesi prešla? Osobno iskustvo i to, jel.
I have no money and I have to scream.

lastresort

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la lastresort » 29 lip 2019 19:24

kad bi bila zaluđena il zaljubljena za vrhunski seks oprostila bi joj i da me skriva i od najbližih i najdaljih oktiga da je hc ormaruša, il da je,ne do bog, u svim poljima pametnija od mene pa da se osjećam maleno glupo i neuko stalno uz nju, al onda bi valjda ja njoj bila glupa pa bi ja bila ta koja je vrhunska u seksu

šta nosiš dok šetaš plažom il u moru ...ništa ..japanke krokse...one vodene šlape il

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la omnia » 29 lip 2019 19:27

Bosa, zaboga kakve šlape u moru i na plaži, nisam ja s kontinenta :P

Daj navedi jednu predrasudu koju imaš.

Avatar
standalone
Postovi: 807
Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la standalone » 29 lip 2019 19:30

Znam... Zaljuljala se barkica mala a nigdje zala a nigdje vala ;)
Jesi imala ikad samo ljetnu romansu?
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...

Avatar
standalone
Postovi: 807
Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la standalone » 29 lip 2019 19:31

Jel ovo bio neki edit... Bez mog znanja
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la omnia » 29 lip 2019 19:40

Nije, ne znam ja što si ti pročitala :lol:

Jel se konta kad mi je bilo 13 s nekim dečkičem?

U koga si bila zaljubljena u vrtiću?

Avatar
standalone
Postovi: 807
Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la standalone » 29 lip 2019 19:46

Pa u najzgodniju curicu u vrticu, u kog drugog ;) al ajd dobro, imala sam i priljubnice ;)
Kak si skuzila da vozis zene?
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la degenereginald » 29 lip 2019 19:53

Kad sam se prvi put vidjela u ogledalu vjv, pogotovo ako nisam znala da je to moj odraz.
Ahe.
Al ono, otkad znam za sebe, sori na dosadnom odgovoru.

Da si nam sad life guru i dajemo ti masne pare za životne mudrosti, koja je prva stvar koju bi nas htjela naučiti, a koja je najključnija?
I have no money and I have to scream.

lastresort

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la lastresort » 29 lip 2019 19:55

pa nije se imalo šta skužit, oduvijek je bilo izraženo utkano u mene,da postoji naziv s 8
ed svi funkcioniramo na principima pojačanja i kazne,get over it
kojih 5 stvari uvijek imaš u torbi a realno ti nikad ne zatrebaju

Avatar
standalone
Postovi: 807
Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la standalone » 29 lip 2019 20:11

Nemam nikad u torbi ono sto mi ne treba, problem nastaje kad nemam ono sto mi treba ;)
Jel bi bila s curom, identicnoj tebi po svemu... U vezi?
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...

Avatar
jedna.tamo.
Postovi: 702
Pridružen/a: 28 sij 2018 14:00
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la jedna.tamo. » 29 lip 2019 20:16

Ne bih :duckdance:

Koji bomboni su ti naj ? Imas li uvijek pri ruci neki bombom ?

lastresort

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la lastresort » 29 lip 2019 20:16

da imam sestru blizanku ziher ne bi dejtala s njom, its called incest
ed ne voljem bombone
na čemu štediš a na čemu ti nije žao rasipat pare

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la degenereginald » 29 lip 2019 20:25

Ne štedim ja; kad se ima, nek se troši.
Nije beg cicija.

Koga bi rado upoznala irl s crola, a da već nisi? Jesi ikoga? Reci mi sve. Samo smo nas dvije tu, zaboravi druge. Pričaj mi.
I have no money and I have to scream.

Avatar
standalone
Postovi: 807
Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la standalone » 29 lip 2019 20:27

Its called stupidity, davanje takvih odgovora.
Ot Za hedonizam uvijek pare, al rezije i popratne stvati grrr... :(
Jesi divlja ili mirna zvijerka?
Ed. Tebe bi bas hrjela upoznat
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la degenereginald » 29 lip 2019 20:28

e: ty, ne odbijam pozive na pivo. Reci kad i gdje, slobodna sam nakon 18h radnim danom.
Chill sam ti ja. Nego, zašto?
I have no money and I have to scream.

lastresort

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la lastresort » 29 lip 2019 20:29

ne percipiram se ko ikakvu zvijer
upoznala jesam,evo tebe nisam ti mi srcu regi jedino nedostaješ
ed da mi daš majicu na distilerse
po čemu si pamtljiva

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la degenereginald » 29 lip 2019 20:30

Pa i nisam baš, tbh. Jako sam basic. Fakat ne znam. Ali eto, bs me zapamtila po kosi, pa I guess that?
Its called stupidity, davanje takvih odgovora.
Na ovo sam mislila- zašto?
I have no money and I have to scream.

lastresort

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la lastresort » 29 lip 2019 20:32

pitaj nju hebe se mene
kakva ti je kosa regi? nije valjda ko le penis u potpisu

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la degenereginald » 29 lip 2019 20:33

De nemoj štopat topic s takvim pitanjima, usmjerenim na samo jednu korisnicu. Imamo topic i za to : D
Samo je duga, iskreno.

Što misliš o mom penisu, tho? Sviđa li ti se?
I have no money and I have to scream.

lastresort

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la lastresort » 29 lip 2019 20:35

jok
kakvu glazbu slušaš

Avatar
standalone
Postovi: 807
Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la standalone » 29 lip 2019 20:49

Sve i svasta... I onda se ljudi najeze, na taj odgovor :)
Ahm... Vilis li vise planine ili jezera? (ono gustanje i pogled)
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...

Avatar
grlica
Postovi: 4486
Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la grlica » 29 lip 2019 20:50

Planine.

Da li si ikad bezvoljna?
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo

Zaključano