Koji ti je najdraži Krašov čokolatin?
Pitaj me 2
Re: Pitaj me 2
Pa nije to neka nauka 
Koji ti je najdraži Krašov čokolatin?
Koji ti je najdraži Krašov čokolatin?
Re: Pitaj me 2
Nije nauka,ali puno ljudi zaista ne zna. 
Bajadera. Ipak ona.
Sto slano najvolis?
Bajadera. Ipak ona.
Sto slano najvolis?
- standalone
- Postovi: 807
- Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
Re: Pitaj me 2
Prsut, al (pre) slano inace ne volim.
Sto slatko najvise volis?
Sto slatko najvise volis?
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...
Re: Pitaj me 2
Čokoladu i čokoladne kekse. Samo da je s čokoladom 
Gdje je u Zg-u najbolji sladoled?
Gdje je u Zg-u najbolji sladoled?
- standalone
- Postovi: 807
- Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
Re: Pitaj me 2
Kao netko ko ne voli sladoled, reci cu ti ledo skrinja.
Gdje u zg pojesti najbolju ribu?
Gdje u zg pojesti najbolju ribu?
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...
Re: Pitaj me 2
Korcula, Korkyra, Dida u Petrovoj
Ak samo zelis da je riblji a cijene pristupacnije Ribice i tri tockice
Jesi elegantna u skoku na glavu u vodu?
Ak samo zelis da je riblji a cijene pristupacnije Ribice i tri tockice
Jesi elegantna u skoku na glavu u vodu?
- standalone
- Postovi: 807
- Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
Re: Pitaj me 2
Ne znam.. Nije me nitko ocjenjivao do sada, ali kako sute s posalicama, mislim da sam srednja zalost.
Jel ti draze uci u more onako namak se, il da mi stijenu (lets get over witht)?
Jel ti draze uci u more onako namak se, il da mi stijenu (lets get over witht)?
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...
Re: Pitaj me 2
Ne mogu se namakat, ja to ko kad skidaš flaster obavim 
Što misliš, kakva bi bila Griota s trešnjom umjesto višnjom? Bi li jela?
Što misliš, kakva bi bila Griota s trešnjom umjesto višnjom? Bi li jela?
- degenereginald
- cryptid
- Postovi: 3449
- Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19
Re: Pitaj me 2
Dašta jela bih. Jedem ja.
Nezz, vjv ne toliko impresivna, ali i dalje vrijedna pažnje.
Što je najgora stvar (karakterna mana, mišljenje, vrijednosti, ponašanje, whatevs) koju bi oprostila/preko koje bi prešla zbog vrhunskog seksa? Hipotetski, jel. Al fakat ono rub, najgora koju možeš zamisliti.
A preko čega već jesi prešla? Osobno iskustvo i to, jel.
Nezz, vjv ne toliko impresivna, ali i dalje vrijedna pažnje.
Što je najgora stvar (karakterna mana, mišljenje, vrijednosti, ponašanje, whatevs) koju bi oprostila/preko koje bi prešla zbog vrhunskog seksa? Hipotetski, jel. Al fakat ono rub, najgora koju možeš zamisliti.
A preko čega već jesi prešla? Osobno iskustvo i to, jel.
I have no money and I have to scream.
-
lastresort
Re: Pitaj me 2
kad bi bila zaluđena il zaljubljena za vrhunski seks oprostila bi joj i da me skriva i od najbližih i najdaljih oktiga da je hc ormaruša, il da je,ne do bog, u svim poljima pametnija od mene pa da se osjećam maleno glupo i neuko stalno uz nju, al onda bi valjda ja njoj bila glupa pa bi ja bila ta koja je vrhunska u seksu
šta nosiš dok šetaš plažom il u moru ...ništa ..japanke krokse...one vodene šlape il
šta nosiš dok šetaš plažom il u moru ...ništa ..japanke krokse...one vodene šlape il
Re: Pitaj me 2
Bosa, zaboga kakve šlape u moru i na plaži, nisam ja s kontinenta 
Daj navedi jednu predrasudu koju imaš.
Daj navedi jednu predrasudu koju imaš.
- standalone
- Postovi: 807
- Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
Re: Pitaj me 2
Znam... Zaljuljala se barkica mala a nigdje zala a nigdje vala 
Jesi imala ikad samo ljetnu romansu?
Jesi imala ikad samo ljetnu romansu?
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...
- standalone
- Postovi: 807
- Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
Re: Pitaj me 2
Jel ovo bio neki edit... Bez mog znanja
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...
Re: Pitaj me 2
Nije, ne znam ja što si ti pročitala 
Jel se konta kad mi je bilo 13 s nekim dečkičem?
U koga si bila zaljubljena u vrtiću?
Jel se konta kad mi je bilo 13 s nekim dečkičem?
U koga si bila zaljubljena u vrtiću?
- standalone
- Postovi: 807
- Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
Re: Pitaj me 2
Pa u najzgodniju curicu u vrticu, u kog drugog
al ajd dobro, imala sam i priljubnice 
Kak si skuzila da vozis zene?
Kak si skuzila da vozis zene?
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...
- degenereginald
- cryptid
- Postovi: 3449
- Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19
Re: Pitaj me 2
Kad sam se prvi put vidjela u ogledalu vjv, pogotovo ako nisam znala da je to moj odraz.
Ahe.
Al ono, otkad znam za sebe, sori na dosadnom odgovoru.
Da si nam sad life guru i dajemo ti masne pare za životne mudrosti, koja je prva stvar koju bi nas htjela naučiti, a koja je najključnija?
Ahe.
Al ono, otkad znam za sebe, sori na dosadnom odgovoru.
Da si nam sad life guru i dajemo ti masne pare za životne mudrosti, koja je prva stvar koju bi nas htjela naučiti, a koja je najključnija?
I have no money and I have to scream.
-
lastresort
Re: Pitaj me 2
pa nije se imalo šta skužit, oduvijek je bilo izraženo utkano u mene,da postoji naziv s 8
ed svi funkcioniramo na principima pojačanja i kazne,get over it
kojih 5 stvari uvijek imaš u torbi a realno ti nikad ne zatrebaju
ed svi funkcioniramo na principima pojačanja i kazne,get over it
kojih 5 stvari uvijek imaš u torbi a realno ti nikad ne zatrebaju
- standalone
- Postovi: 807
- Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
Re: Pitaj me 2
Nemam nikad u torbi ono sto mi ne treba, problem nastaje kad nemam ono sto mi treba 
Jel bi bila s curom, identicnoj tebi po svemu... U vezi?
Jel bi bila s curom, identicnoj tebi po svemu... U vezi?
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...
- jedna.tamo.
- Postovi: 702
- Pridružen/a: 28 sij 2018 14:00
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
Re: Pitaj me 2
Ne bih
Koji bomboni su ti naj ? Imas li uvijek pri ruci neki bombom ?
Koji bomboni su ti naj ? Imas li uvijek pri ruci neki bombom ?
-
lastresort
Re: Pitaj me 2
da imam sestru blizanku ziher ne bi dejtala s njom, its called incest
ed ne voljem bombone
na čemu štediš a na čemu ti nije žao rasipat pare
ed ne voljem bombone
na čemu štediš a na čemu ti nije žao rasipat pare
- degenereginald
- cryptid
- Postovi: 3449
- Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19
Re: Pitaj me 2
Ne štedim ja; kad se ima, nek se troši.
Nije beg cicija.
Koga bi rado upoznala irl s crola, a da već nisi? Jesi ikoga? Reci mi sve. Samo smo nas dvije tu, zaboravi druge. Pričaj mi.
Nije beg cicija.
Koga bi rado upoznala irl s crola, a da već nisi? Jesi ikoga? Reci mi sve. Samo smo nas dvije tu, zaboravi druge. Pričaj mi.
I have no money and I have to scream.
- standalone
- Postovi: 807
- Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
Re: Pitaj me 2
Its called stupidity, davanje takvih odgovora.
Ot Za hedonizam uvijek pare, al rezije i popratne stvati grrr...
Jesi divlja ili mirna zvijerka?
Ed. Tebe bi bas hrjela upoznat
Ot Za hedonizam uvijek pare, al rezije i popratne stvati grrr...
Jesi divlja ili mirna zvijerka?
Ed. Tebe bi bas hrjela upoznat
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...
- degenereginald
- cryptid
- Postovi: 3449
- Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19
Re: Pitaj me 2
e: ty, ne odbijam pozive na pivo. Reci kad i gdje, slobodna sam nakon 18h radnim danom.
Chill sam ti ja. Nego, zašto?
Chill sam ti ja. Nego, zašto?
I have no money and I have to scream.
-
lastresort
Re: Pitaj me 2
ne percipiram se ko ikakvu zvijer
upoznala jesam,evo tebe nisam ti mi srcu regi jedino nedostaješ
ed da mi daš majicu na distilerse
po čemu si pamtljiva
upoznala jesam,evo tebe nisam ti mi srcu regi jedino nedostaješ
ed da mi daš majicu na distilerse
po čemu si pamtljiva
- degenereginald
- cryptid
- Postovi: 3449
- Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19
Re: Pitaj me 2
Pa i nisam baš, tbh. Jako sam basic. Fakat ne znam. Ali eto, bs me zapamtila po kosi, pa I guess that?
Na ovo sam mislila- zašto?Its called stupidity, davanje takvih odgovora.
I have no money and I have to scream.
-
lastresort
Re: Pitaj me 2
pitaj nju hebe se mene
kakva ti je kosa regi? nije valjda ko le penis u potpisu
kakva ti je kosa regi? nije valjda ko le penis u potpisu
- degenereginald
- cryptid
- Postovi: 3449
- Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19
Re: Pitaj me 2
De nemoj štopat topic s takvim pitanjima, usmjerenim na samo jednu korisnicu. Imamo topic i za to : D
Samo je duga, iskreno.
Što misliš o mom penisu, tho? Sviđa li ti se?
Samo je duga, iskreno.
Što misliš o mom penisu, tho? Sviđa li ti se?
I have no money and I have to scream.
- standalone
- Postovi: 807
- Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
Re: Pitaj me 2
Sve i svasta... I onda se ljudi najeze, na taj odgovor 
Ahm... Vilis li vise planine ili jezera? (ono gustanje i pogled)
Ahm... Vilis li vise planine ili jezera? (ono gustanje i pogled)
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...
- grlica
- Postovi: 4486
- Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Re: Pitaj me 2
Planine.
Da li si ikad bezvoljna?
Da li si ikad bezvoljna?
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo
Victor Hugo