Pitaj me 2
Re: Pitaj me 2
Uz pizzu, colu ili mineralnu
Koja je najčudnija pizza koju si probala?
Koja je najčudnija pizza koju si probala?
-
prostorvrijeme
- Postovi: 204
- Pridružen/a: 23 svi 2019 01:17
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: biseksualka
Re: Pitaj me 2
Zadnje što sam pila uz picu je bio čaj od mente
Al povremeno volim popiti pivu ak mi nije rano...
Edit - najčudnija pica - mislim da uvijek idem na ziher
Da li postoji dan kad se nađeš u situaciji da ti se samo leži i gleda u strop? Ako da, kako se osjećaš u tim trenucima i da li misliš o nečemu ili ničemu?
Al povremeno volim popiti pivu ak mi nije rano...
Edit - najčudnija pica - mislim da uvijek idem na ziher
Da li postoji dan kad se nađeš u situaciji da ti se samo leži i gleda u strop? Ako da, kako se osjećaš u tim trenucima i da li misliš o nečemu ili ničemu?
Zadnja izmjena: prostorvrijeme, dana/u 02 srp 2019 21:15, ukupno mijenjano 2 puta.
- degenereginald
- cryptid
- Postovi: 3449
- Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19
Re: Pitaj me 2
Dost često zujim i jebenica mi je to. Skoro favourite passtime. Dokolica. Ruku dala za to. Ne raditi apsolutno ništa. Daj, kako je to najbolje, šta nije?
e: al realno, ili vidim sve ili ne gledam ni u šta, nije baš da zurim u strop.
e: pustim misli da idu digod. Super je osjećaj, volim svoj mozak, itd itd. Istovremeno imaš misli i ne misliš ni o čemu, jel. Praktički slučajna meditacija.
Da ti neka od korisnica šalje u koverti svoje odrezane nokte i kosu, za koju bi se nadala da ti to šalje?
Mislim, nadala. Onak. Za koju bi ti bilo drago znat da ti šalje, makar kripavo.
Onak. Feel it.
Al daj neki nick, ajmo opet u zabavne vode. Utopimo se svi zajedno : D
e: al realno, ili vidim sve ili ne gledam ni u šta, nije baš da zurim u strop.
e: pustim misli da idu digod. Super je osjećaj, volim svoj mozak, itd itd. Istovremeno imaš misli i ne misliš ni o čemu, jel. Praktički slučajna meditacija.
Da ti neka od korisnica šalje u koverti svoje odrezane nokte i kosu, za koju bi se nadala da ti to šalje?
Mislim, nadala. Onak. Za koju bi ti bilo drago znat da ti šalje, makar kripavo.
Onak. Feel it.
Al daj neki nick, ajmo opet u zabavne vode. Utopimo se svi zajedno : D
I have no money and I have to scream.
Re: Pitaj me 2
For fuck sake Regs, nemrem nokte i kosu, to mi se gadi i kad je s mog tijela.
Ne želim primati takva pisma.
Navukla sam kolut za spašavanje, jebešga
Jesi dobila kad nečiju golu sliku by mistake?
Ne želim primati takva pisma.
Navukla sam kolut za spašavanje, jebešga
Jesi dobila kad nečiju golu sliku by mistake?
- degenereginald
- cryptid
- Postovi: 3449
- Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19
Re: Pitaj me 2
Nikad, ali mislim da bi to vjv bio početak jako lijepog prijateljstva.
Da tvoje lice i osoba mora predstavljati neku udrugu u hrv, kome bi se prodala?
Da tvoje lice i osoba mora predstavljati neku udrugu u hrv, kome bi se prodala?
I have no money and I have to scream.
Re: Pitaj me 2
Moje lice i osoba radi s velikim brojem udruga u Hrv, pa bi za sada izbjegla taj sukob interesa 
Jesi kad bila u sukobu interesa?
Jesi kad bila u sukobu interesa?
Re: Pitaj me 2
Mhm.
Što će svjetske vlade radit sa svim našim otiscima prstiju koje su prikupili preko čitača na mobitelima?
Što će svjetske vlade radit sa svim našim otiscima prstiju koje su prikupili preko čitača na mobitelima?
- degenereginald
- cryptid
- Postovi: 3449
- Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19
Re: Pitaj me 2
Napraviti će androide bez ikakvih obilježja osim tih otisaka, a nas će sve zabetonirati i baciti na dno oceana.
Dude, I have no idea. Nadam se neš užasno zabavno i pametno.
Nj, nzzz. Brijem da mi je dosta, pa ajmo neš retardirano.
Da moraš pojesti grah iz tenisice, što bi zahtjevala kao kompenzaciju? Ali pazi, može bit bilo šta u svemiru ikad igdje. Ali moraš pojest grah.
A tenisica je ona koju si zadnju nosila, makar sad bila u njima. :'D
Dude, I have no idea. Nadam se neš užasno zabavno i pametno.
Nj, nzzz. Brijem da mi je dosta, pa ajmo neš retardirano.
Da moraš pojesti grah iz tenisice, što bi zahtjevala kao kompenzaciju? Ali pazi, može bit bilo šta u svemiru ikad igdje. Ali moraš pojest grah.
A tenisica je ona koju si zadnju nosila, makar sad bila u njima. :'D
I have no money and I have to scream.
Re: Pitaj me 2
Lansirati rakete na sirote zemlje za koje ionako nitko ne zna ni sada.
Sretna si što se nisi rodila u kojoj državi? možeš izabrati samo jednu.
*pojedem grah iz svoje tenisice anytime, peru se jednom u dva tjedna u mašini
Sretna si što se nisi rodila u kojoj državi? možeš izabrati samo jednu.
*pojedem grah iz svoje tenisice anytime, peru se jednom u dva tjedna u mašini
-
Lagadema
- Postovi: 5358
- Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Re: Pitaj me 2
Somalija, pa da mi klit odrežu i zašiju dole
Kakva je to stoka?
Kakva je to stoka?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....
- talented miss cohen
- כהן גדול
- Postovi: 9776
- Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
- Spol/rod: žensko
Re: Pitaj me 2
Koja nosi kiltove? Ma pusti ih, Škoti...
Kad smo kod toga, bil' radije furala kilt ili svirala gajdu?
Kad smo kod toga, bil' radije furala kilt ili svirala gajdu?
Stars and stars and stars keep it to themselves.
Re: Pitaj me 2
Gajde. Sve bi žene bile moje kad bi im pokazala tu veliku mješinu 
Jesi išla u muzičku školu?
Jesi išla u muzičku školu?
- talented miss cohen
- כהן גדול
- Postovi: 9776
- Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
- Spol/rod: žensko
Re: Pitaj me 2
Šta, kaže se gajde instead of gajda? Edukativno...
A imala sam private lessons kod profesora.
Što ti je gušt napravit a nisi stigla do sad postić? Tipa naučiti svirati neki instrument etc.
A imala sam private lessons kod profesora.
Što ti je gušt napravit a nisi stigla do sad postić? Tipa naučiti svirati neki instrument etc.
Stars and stars and stars keep it to themselves.
Re: Pitaj me 2
Htjela bih ić u školu za vizažista 
Jel misliš da bi Sheldon i Penny bili bolji par od Penny i Leonarda?
Jel misliš da bi Sheldon i Penny bili bolji par od Penny i Leonarda?
Re: Pitaj me 2
Ne, mislim da su Sheldon i Amy najbolji ikad
Sutra ideš na službeni put u 5 ujutro.
Što radiš u autu? Spavaš? Bondaš se s kolegicom? Nijemo gledaš kroz prozor i mrziš se cijelim putem?
Sutra ideš na službeni put u 5 ujutro.
Što radiš u autu? Spavaš? Bondaš se s kolegicom? Nijemo gledaš kroz prozor i mrziš se cijelim putem?
-
Lagadema
- Postovi: 5358
- Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Re: Pitaj me 2
Bondam se sa kolegicom
Ja se volim zajebavati cijelim putem
Neki dan mi je kolegica rekla da je jebem svaki put kad je vidim koliko je zajebajem
Da li nekada pretjeraš u zajebanciji?
Ja se volim zajebavati cijelim putem
Neki dan mi je kolegica rekla da je jebem svaki put kad je vidim koliko je zajebajem
Da li nekada pretjeraš u zajebanciji?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....
Re: Pitaj me 2
Spavam. Treba iskoristiti vrijeme.
*Svi mi nekad pretjeramo.
Da si osudena na smrtnu kaznu, koji bi ti bio zadnji obrok u kojem mozes dobiti sto god zelis?
*Svi mi nekad pretjeramo.
Da si osudena na smrtnu kaznu, koji bi ti bio zadnji obrok u kojem mozes dobiti sto god zelis?
- talented miss cohen
- כהן גדול
- Postovi: 9776
- Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
- Spol/rod: žensko
Re: Pitaj me 2
Rijetko ali da, znam bit sarcastic asshole ponekad...
Jesi li svjesna kad pretjeruješ tu na forumu? Ili nije te briga...? Ili... ?
Nobody: uh, obilni all inclusive middle eastern doručak
Jesi li svjesna kad pretjeruješ tu na forumu? Ili nije te briga...? Ili... ?
Nobody: uh, obilni all inclusive middle eastern doručak
Stars and stars and stars keep it to themselves.
-
Lagadema
- Postovi: 5358
- Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Re: Pitaj me 2
Piletina i krumpir
i salata
Edita: nije me briga
meni je moja zajebancija ok dokle god nikoga ne povrijedim
Da je crol zatvor ko bi bio glavni bully?
Edita: nije me briga
Da je crol zatvor ko bi bio glavni bully?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....
-
Lagadema
- Postovi: 5358
- Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Re: Pitaj me 2
S gosparkom
Da je crol oitnb ko bi bio crazy eyes i koji bi ti lik bila?
Da je crol oitnb ko bi bio crazy eyes i koji bi ti lik bila?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....
-
lastresort
Re: Pitaj me 2
reginald, ne pratim ja baš oitnb, jel mogu bit neka koju brzo ubiju?
koju tv voditeljicu bi odvela na dejt
koju tv voditeljicu bi odvela na dejt
-
Lagadema
- Postovi: 5358
- Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: Solo
Re: Pitaj me 2
Somersby
Piješ li ga zimi?
Piješ li ga zimi?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....
-
lastresort
Re: Pitaj me 2
voda, isosport negazirani, pivo hladno
ed pijem rijetko i to samo ljeti
pratiš li redovno stanje na burzi
ed pijem rijetko i to samo ljeti
pratiš li redovno stanje na burzi
-
lastresort
Re: Pitaj me 2
ne patim od obilježavanja nit pamtim hitove i nehitove, probabs ista koja i ovo jutro
voliš li operu
voliš li operu
- talented miss cohen
- כהן גדול
- Postovi: 9776
- Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
- Spol/rod: žensko
Re: Pitaj me 2
Uh ne sjećam se baš za lani, ali ljeto prije (prije) toga:
Koja ti je všeč ovo ljeto?
Last, voooooOOOOOOOOooooooOOOOlim. *bravura*
Koja ti je všeč ovo ljeto?
Last, voooooOOOOOOOOooooooOOOOlim. *bravura*
Stars and stars and stars keep it to themselves.
-
lastresort
Re: Pitaj me 2
house od the rising sun
jel poželiš ponekad onaj holofoodmaker iz star treka imat? kad će takav 3d print napravit
jel poželiš ponekad onaj holofoodmaker iz star treka imat? kad će takav 3d print napravit