Pitaj me 2

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Zaključano
lastresort

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la lastresort » 02 srp 2019 21:10

onaj mini u čašicu s preljevom
šta piješ uz pizzu

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Little N » 02 srp 2019 21:11

Uz pizzu, colu ili mineralnu
Koja je najčudnija pizza koju si probala?

prostorvrijeme
Postovi: 204
Pridružen/a: 23 svi 2019 01:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la prostorvrijeme » 02 srp 2019 21:13

Zadnje što sam pila uz picu je bio čaj od mente :D
Al povremeno volim popiti pivu ak mi nije rano...

Edit - najčudnija pica - mislim da uvijek idem na ziher :D
Da li postoji dan kad se nađeš u situaciji da ti se samo leži i gleda u strop? Ako da, kako se osjećaš u tim trenucima i da li misliš o nečemu ili ničemu?
Zadnja izmjena: prostorvrijeme, dana/u 02 srp 2019 21:15, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la degenereginald » 02 srp 2019 21:13

Dost često zujim i jebenica mi je to. Skoro favourite passtime. Dokolica. Ruku dala za to. Ne raditi apsolutno ništa. Daj, kako je to najbolje, šta nije?
e: al realno, ili vidim sve ili ne gledam ni u šta, nije baš da zurim u strop.
e: pustim misli da idu digod. Super je osjećaj, volim svoj mozak, itd itd. Istovremeno imaš misli i ne misliš ni o čemu, jel. Praktički slučajna meditacija.

Da ti neka od korisnica šalje u koverti svoje odrezane nokte i kosu, za koju bi se nadala da ti to šalje?
Mislim, nadala. Onak. Za koju bi ti bilo drago znat da ti šalje, makar kripavo.
Onak. Feel it.
Al daj neki nick, ajmo opet u zabavne vode. Utopimo se svi zajedno : D
I have no money and I have to scream.

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Little N » 02 srp 2019 21:20

For fuck sake Regs, nemrem nokte i kosu, to mi se gadi i kad je s mog tijela.
Ne želim primati takva pisma.
Navukla sam kolut za spašavanje, jebešga

Jesi dobila kad nečiju golu sliku by mistake?

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la degenereginald » 02 srp 2019 21:22

Nikad, ali mislim da bi to vjv bio početak jako lijepog prijateljstva.

Da tvoje lice i osoba mora predstavljati neku udrugu u hrv, kome bi se prodala?
I have no money and I have to scream.

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Little N » 02 srp 2019 21:24

Moje lice i osoba radi s velikim brojem udruga u Hrv, pa bi za sada izbjegla taj sukob interesa :D
Jesi kad bila u sukobu interesa?

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la omnia » 02 srp 2019 21:29

Mhm.

Što će svjetske vlade radit sa svim našim otiscima prstiju koje su prikupili preko čitača na mobitelima?

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la degenereginald » 02 srp 2019 21:32

Napraviti će androide bez ikakvih obilježja osim tih otisaka, a nas će sve zabetonirati i baciti na dno oceana.
Dude, I have no idea. Nadam se neš užasno zabavno i pametno.

Nj, nzzz. Brijem da mi je dosta, pa ajmo neš retardirano.
Da moraš pojesti grah iz tenisice, što bi zahtjevala kao kompenzaciju? Ali pazi, može bit bilo šta u svemiru ikad igdje. Ali moraš pojest grah.
A tenisica je ona koju si zadnju nosila, makar sad bila u njima. :'D
I have no money and I have to scream.

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Little N » 02 srp 2019 21:34

Lansirati rakete na sirote zemlje za koje ionako nitko ne zna ni sada.
Sretna si što se nisi rodila u kojoj državi? možeš izabrati samo jednu.

*pojedem grah iz svoje tenisice anytime, peru se jednom u dva tjedna u mašini :D

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Lagadema » 02 srp 2019 21:35

Somalija, pa da mi klit odrežu i zašiju dole :o

Kakva je to stoka?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la talented miss cohen » 02 srp 2019 21:37

Koja nosi kiltove? Ma pusti ih, Škoti...

Kad smo kod toga, bil' radije furala kilt ili svirala gajdu?
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Little N » 02 srp 2019 21:42

Gajde. Sve bi žene bile moje kad bi im pokazala tu veliku mješinu :lol:
Jesi išla u muzičku školu?

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la talented miss cohen » 02 srp 2019 21:45

Šta, kaže se gajde instead of gajda? Edukativno... :read:

A imala sam private lessons kod profesora.

Što ti je gušt napravit a nisi stigla do sad postić? Tipa naučiti svirati neki instrument etc.
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la omnia » 02 srp 2019 21:47

Htjela bih ić u školu za vizažista :o

Jel misliš da bi Sheldon i Penny bili bolji par od Penny i Leonarda?

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Little N » 02 srp 2019 21:50

Ne, mislim da su Sheldon i Amy najbolji ikad :dork:
Sutra ideš na službeni put u 5 ujutro.
Što radiš u autu? Spavaš? Bondaš se s kolegicom? Nijemo gledaš kroz prozor i mrziš se cijelim putem?

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Lagadema » 02 srp 2019 21:53

Bondam se sa kolegicom
Ja se volim zajebavati cijelim putem

Neki dan mi je kolegica rekla da je jebem svaki put kad je vidim koliko je zajebajem :lol:

Da li nekada pretjeraš u zajebanciji?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Nobody
Postovi: 267
Pridružen/a: 02 srp 2019 14:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Nobody » 02 srp 2019 21:54

Spavam. Treba iskoristiti vrijeme.

*Svi mi nekad pretjeramo.

Da si osudena na smrtnu kaznu, koji bi ti bio zadnji obrok u kojem mozes dobiti sto god zelis?
:read:

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la talented miss cohen » 02 srp 2019 21:56

Rijetko ali da, znam bit sarcastic asshole ponekad...

Jesi li svjesna kad pretjeruješ tu na forumu? Ili nije te briga...? Ili... ?

Nobody: uh, obilni all inclusive middle eastern doručak
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Lagadema » 02 srp 2019 21:58

Piletina i krumpir :D i salata

Edita: nije me briga 💪 meni je moja zajebancija ok dokle god nikoga ne povrijedim

Da je crol zatvor ko bi bio glavni bully?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

lastresort

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la lastresort » 02 srp 2019 22:01

fuji
s kim bi dijelila ćeliju

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Lagadema » 02 srp 2019 22:04

S gosparkom :D

Da je crol oitnb ko bi bio crazy eyes i koji bi ti lik bila?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

lastresort

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la lastresort » 02 srp 2019 22:06

reginald, ne pratim ja baš oitnb, jel mogu bit neka koju brzo ubiju?
koju tv voditeljicu bi odvela na dejt

Nobody
Postovi: 267
Pridružen/a: 02 srp 2019 14:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Nobody » 02 srp 2019 22:11

Nisam ti bas u toku tko su voditelji/ce trenutno.

Koje ti je idealno ljetno pice?
:read:

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Lagadema » 02 srp 2019 22:13

Somersby

Piješ li ga zimi?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

lastresort

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la lastresort » 02 srp 2019 22:13

voda, isosport negazirani, pivo hladno
ed pijem rijetko i to samo ljeti
pratiš li redovno stanje na burzi

Nobody
Postovi: 267
Pridružen/a: 02 srp 2019 14:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la Nobody » 02 srp 2019 22:14

Naravno, on uvijek pase.

*Ne pratim.

Koja ti je pjesma obiljezila proslo ljeto?
:read:

lastresort

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la lastresort » 02 srp 2019 22:18

ne patim od obilježavanja nit pamtim hitove i nehitove, probabs ista koja i ovo jutro
voliš li operu

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la talented miss cohen » 02 srp 2019 22:19

Uh ne sjećam se baš za lani, ali ljeto prije (prije) toga:
Koja ti je všeč ovo ljeto?

Last, voooooOOOOOOOOooooooOOOOlim. *bravura*
Stars and stars and stars keep it to themselves.

lastresort

Re: Pitaj me 2

Post Postao/la lastresort » 02 srp 2019 22:21

house od the rising sun
jel poželiš ponekad onaj holofoodmaker iz star treka imat? kad će takav 3d print napravit

Zaključano