starkin party vol.6//05.04.07.//global,zg, gost MARIO KOVAČ

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
weirdo
cudnovata
Postovi: 1343
Pridružen/a: 26 sij 2007 19:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la weirdo » 23 ožu 2007 23:04

STARKA je napisao/la:Evo, samo da potvrdimo dolazak MARIA KOVAČA... Puštat će muziku negdje oko 23.30 h :) budite spremne! :inlove:
aaaaaaaaa aaaaaaaaaa zaaaaaakon :)
starka volim te :)
slika
I'm normal enough to know that I'm weird...
But too damn weird to do anything about it!

Avatar
STARKA
Postovi: 401
Pridružen/a: 17 vel 2006 23:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zabreg

Post Postao/la STARKA » 23 ožu 2007 23:11

swayka je napisao/la:@ starka - mogu li sa kartama napravit istu stvar ko i prosli put? :o samo jos ne znam imena... to ti javim kroz ovi vamo tjedan! :)
Hm...kao da ti nisi dobila moj U2U :o :o Naravno da možeš!
Put my head in your lap, the world will go away...

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 23 ožu 2007 23:47

dobila sma onaj da sam dobila karte... ali si mi slala jos koji? :o

javim ti kroz onda next week imena ljudova! :) thanksic... :kiss: e da, brojka je ona koju si mi poslala na u2u? (da se ne zahebem i ne posaljem vise ljudi) ;)

Avatar
STARKA
Postovi: 401
Pridružen/a: 17 vel 2006 23:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zabreg

Post Postao/la STARKA » 25 ožu 2007 21:26

je, je :) ne buš se zajebala ;)
Put my head in your lap, the world will go away...

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 25 ožu 2007 21:38

:kiss: stara moja, obecajem da radimo dernek kad dodjem gore!!! oduzim ti se vec nekak za sve te upade! :kiss3:

Avatar
STARKA
Postovi: 401
Pridružen/a: 17 vel 2006 23:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zabreg

Post Postao/la STARKA » 26 ožu 2007 09:28

Kad dođeš gore :D :D :D :D ak bu to ikad bilo :(
Put my head in your lap, the world will go away...

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 26 ožu 2007 22:13

bude bude!!! :) sredina 4. miseca... imam lovu, samo datume moram prilagodit!!! :cool: a i starcima najavit da planiram odleprsat jedan vikend! :inlove: :inlove: :inlove:

Avatar
cro-girl
Postovi: 10
Pridružen/a: 31 ožu 2007 16:41
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la cro-girl » 01 tra 2007 12:03

propustih zadnji....jer mi se best fr. udala pa nisam s kim imala ici....ali na ovaj dolazim i dovodim nju i njenu zenu :P

Avatar
STARKA
Postovi: 401
Pridružen/a: 17 vel 2006 23:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zabreg

Post Postao/la STARKA » 01 tra 2007 21:43

:confused: kak se udala? Hoću i ja!!!!
Put my head in your lap, the world will go away...

Avatar
marmat
Postovi: 159
Pridružen/a: 03 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zground
Kontakt:

Post Postao/la marmat » 04 tra 2007 13:39

sutra girlz'n'girlz :)
//respektradioshow//
onair_ mondays_19-20h/radiostudent/100.5Mhz
online_ www.respektradiokollektiv.com
onspace_www.myspace.com/broken_bpm
onthedancefloor_BROKEN_BPM_club_night

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 04 tra 2007 13:41

sutraaaaa!!!! ja imam za slaaaaviiiit!!! joooopeeeee!!! :ura:
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
marmat
Postovi: 159
Pridružen/a: 03 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zground
Kontakt:

Post Postao/la marmat » 04 tra 2007 15:26

bea.zarre je napisao/la:sutraaaaa!!!! ja imam za slaaaaviiiit!!! joooopeeeee!!! :ura:
dont forget uradke :)
//respektradioshow//
onair_ mondays_19-20h/radiostudent/100.5Mhz
online_ www.respektradiokollektiv.com
onspace_www.myspace.com/broken_bpm
onthedancefloor_BROKEN_BPM_club_night

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 04 tra 2007 15:35

ma neću, moram samo kupit praznih cedeova, sve sam spiskala :D
a već se veseeeliiiim! jeeeeeiiii!
e i nećeš vjerovat tko će uskoro počet puštat u globu! :ura:
ne, ne, ja, al si blizu :D
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 04 tra 2007 15:37

imaš pp
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 04 tra 2007 20:36

c ya 2morroowwwwwwwwwww jeeeeeeeaaaaaa :) :) :)
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Avatar
STARKA
Postovi: 401
Pridružen/a: 17 vel 2006 23:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zabreg

Post Postao/la STARKA » 04 tra 2007 22:59

:kolo: sutra, sutra :kolo: :nerd:
Put my head in your lap, the world will go away...

weirdo
cudnovata
Postovi: 1343
Pridružen/a: 26 sij 2007 19:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la weirdo » 04 tra 2007 23:18

:kolo: danas, danas :kolo: :)
slika
I'm normal enough to know that I'm weird...
But too damn weird to do anything about it!

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 05 tra 2007 21:09

svima zelim lip provod, a mi se vidimo next week! :inlove: :aha: :ura: (hope so)

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 05 tra 2007 23:21

nadam se da je bambola zbarila neku pičku.
ex invalid_user

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 06 tra 2007 00:02

onda? tko je koga zbario? tko je s kim brijao? tko je koga lizao? tko se s kim potukao? tko je s kim isao doma? tko je koga cinio ljubomornim? tko se obukao ko shane? (molim postotke a moze i nickove). tko se obrukao najvise? tko je bio najveci kuler?
ima li koja iznimka iz navedenih pitanja? dobije nagradu.
ex invalid_user

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 06 tra 2007 07:37

tko je vido nemoralnu radnju? i kakvu?
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 06 tra 2007 09:24

ja nikakvih :o
nazalost. al mozda nisam dobro gledala :D

enivej, mario kovac je bio super i malo mi je zao da je uopce stao svirati...bas nas je fino zabavio... :aha:

ocemo jos jos, nadam se da starka u glavi ima vec neki slijedeci tulum...al slijedi nam crol juhuuuhuhuu :)
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

Avatar
gia-84
Postovi: 1907
Pridružen/a: 05 srp 2006 10:18
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: u cvitu mediterana

Post Postao/la gia-84 » 06 tra 2007 13:12

ja nacula od Bambole da je bilo luuudilo brale..heehhe...
:D joj, jedva čekan taj crol party...ahhaha
...orilo gorilo, jebe se nami..

http://www.l-o-s-t.net

Avatar
Zbela Lokwa
Postovi: 848
Pridružen/a: 08 lip 2006 09:28

Post Postao/la Zbela Lokwa » 06 tra 2007 13:14

Nemoralne radnje - nije bilo dva Tuborga za 1. :x
Tučnjave - par treba se zabilo u vrata od wc -a. Rezultat: 3:0 za vrata. :shinner:
Lizalo se podosta na šanku - glavni akteri - tekila i sol. :puke:
Dark room -
:kiss1: :kiss2: :kiss3: - ne zna se tko je - bilo je mračno.
Najveći kuler sam bio ja. :cool:
Ma bilo je jebeno - Starka - hvala na partiju! :)
I meni je isto žao kaj je Kovač relativno kratko puštal.

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 06 tra 2007 13:17

bilo je odlično,samo baš šteta kaj je kovač tako kratko žežio....pichke smo se čak i pogale :D bacale po podu i slično hihihi.....bilo je samo moralnih lezbijskih radnji,ništa nemoralnoga...ko je bio obučen ko shane-nemam pojma....I eto napokon sam upoznala Bambolu,i da,mislim da se ljubila s nekim ;)
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 06 tra 2007 13:45

meni bilo mraaaaaaak! i after i after aftera :D
tnx svim ženama koje su stoički istrpile moj jutarnji monolog...oh, well :D
kaj još? aaaaaa, bilo mi zanimljivo gledat lezbejštinu u svom prirodnom habitatu :D i moram priznat da me Kovač ugodno iznenadio.
i presmijeh mi je bilo kad sam vidjela drugaricu koja ga je doslovce navlačila do šanka, skoro pa ga je vukla po podu, a on se neuspješno pokušavao iskoprcat iz njenog naručja, hehehehe!
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

shank
Postovi: 178
Pridružen/a: 03 lis 2006 17:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ...ispod Sljemena...
Kontakt:

Post Postao/la shank » 06 tra 2007 14:06

jooooj i meni je bila tak najs večer.....na svakom koraku poznatih i dragih ljudi :inlove:
samo nek se ti četvrtki nastave...... :aha:
:kiss: svim noćašnjim pijandurama :D
Jebe mi se....baš....

weirdo
cudnovata
Postovi: 1343
Pridružen/a: 26 sij 2007 19:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la weirdo » 06 tra 2007 14:35

HotIce je napisao/la:i da,mislim da se ljubila s nekim ;)
da i ja mislim. :o
ne ...jele ste se u biti, ali gle ako se ona toga ne sjeća ... ne znači da se nije dogodilo :roftl:
hahahah, a da odemo u wc ubit dosadu, hahaha legenda :D :D

naša mala ajsica izgleda kao faking bijeli 2pac, jučer je bila najbolja večer u globalu ikada. marek je llluuuuuuuuud, bilo je sjajno, after predobar A NASTAVLJAMO ga večeras. i'm the hoast. *klanja se* :)
i jedna "mala"...jedna mala tako vulgarno dobor pleše, na što s eusudila i izjavit da voli štangu , he, ;) samo sam joj rekla da , da, ni štanga nema ništa protiv nje.
e u nekom momentu mi malo bilo slabo, tipa, crnjak, nema kisika ali to je magično netalo iza 3. bilo bolje, i pila se voda, izbacili smo k.
slika
I'm normal enough to know that I'm weird...
But too damn weird to do anything about it!

Avatar
STARKA
Postovi: 401
Pridružen/a: 17 vel 2006 23:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zabreg

Post Postao/la STARKA » 06 tra 2007 16:19

Malena je napisao/la: ocemo jos jos, nadam se da starka u glavi ima vec neki slijedeci tulum...al slijedi nam crol juhuuuhuhuu :)
Uuuuuuuuuu do crolova tuluma napravimo mi još barem jedan party :aha: kao prpiprema sa crol! Ajde, jako mi je drgo da vam je bilo dobro i da vam se Kovač svidio...i mene je ugodno iznenadio :)
Put my head in your lap, the world will go away...

Avatar
bambola
Postovi: 882
Pridružen/a: 10 stu 2005 15:55
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: na turbo maximusu:)

Post Postao/la bambola » 06 tra 2007 16:23

meni je muzika bila najboljaaaa...mario definitivno ono, skidam kapu :cool:
da, bambola se ljubila s nekime...ali, ono samo malo...
a ko je weirdo??? bas me interesuje....
a ajs, šta reći, osim da je žena od riječi...svaka ti dala :D
i da pogalo se, u jednom trenutku pomislih da je ajs ostala bez glave, malo smo se i preplašili, ali bilo sve ok!!!
..oooooooooplaa!!!

Odgovorite