aaaaaaaaa aaaaaaaaaa zaaaaaakonSTARKA je napisao/la:Evo, samo da potvrdimo dolazak MARIA KOVAČA... Puštat će muziku negdje oko 23.30 hbudite spremne!
starka volim te
dont forget uradkebea.zarre je napisao/la:sutraaaaa!!!! ja imam za slaaaaviiiit!!! joooopeeeee!!!
da i ja mislim.HotIce je napisao/la:i da,mislim da se ljubila s nekim

Uuuuuuuuuu do crolova tuluma napravimo mi još barem jedan partyMalena je napisao/la: ocemo jos jos, nadam se da starka u glavi ima vec neki slijedeci tulum...al slijedi nam crol juhuuuhuhuu