Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
-
marmat
- Postovi: 159
- Pridružen/a: 03 svi 2006 13:13
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: zground
-
Kontakt:
Post
Postao/la marmat » 23 tra 2007 11:24
CITAJ ZADNJI POST
newsflash.
4-ti clan respektradiokollektviva, toma, zbog odredjenih faxovnih obaveza ne moze doci pa cemo tako nas troje produziti glazbene uzitke..
daklem
sutra, utorak!
@Fanatic - Broken BPM session
22-03
marmat
rea
fwd
free
rspkt.
Zadnja izmjena:
marmat, dana/u 07 svi 2007 11:27, ukupno mijenjano 2 puta.
//respektradioshow//
onair_ mondays_19-20h/radiostudent/100.5Mhz
online_
www.respektradiokollektiv.com
onspace_www.myspace.com/broken_bpm
onthedancefloor_BROKEN_BPM_club_night
-
marmat
- Postovi: 159
- Pridružen/a: 03 svi 2006 13:13
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: zground
-
Kontakt:
Post
Postao/la marmat » 24 tra 2007 09:38
a evo nekih trackova koje cete moci cuti veceras ...
voom voom - best friend - marcus worgull remix
bad mouth - anymore - phonique remix
phonique - computer kidz
MR V - Da Bump - Ame unreleased remix
logan - flash - cherles webster remix
faze action - in the trees - carl craig remix
tracey thorn - it's all true - escort extended remix
moloko - forever more - francois k remix
i tako to Smile
//respektradioshow//
onair_ mondays_19-20h/radiostudent/100.5Mhz
online_
www.respektradiokollektiv.com
onspace_www.myspace.com/broken_bpm
onthedancefloor_BROKEN_BPM_club_night
-
STARKA
- Postovi: 401
- Pridružen/a: 17 vel 2006 23:04
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: Zabreg
Post
Postao/la STARKA » 24 tra 2007 11:44
Tko je fwd?

Put my head in your lap, the world will go away...
-
marmat
- Postovi: 159
- Pridružen/a: 03 svi 2006 13:13
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: zground
-
Kontakt:
Post
Postao/la marmat » 24 tra 2007 11:55
STARKA je napisao/la:Tko je fwd?

oh_boy!
novo ime si je spikirao

//respektradioshow//
onair_ mondays_19-20h/radiostudent/100.5Mhz
online_
www.respektradiokollektiv.com
onspace_www.myspace.com/broken_bpm
onthedancefloor_BROKEN_BPM_club_night
-
STARKA
- Postovi: 401
- Pridružen/a: 17 vel 2006 23:04
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: Zabreg
Post
Postao/la STARKA » 24 tra 2007 16:51
Ooooo najs ekipa...sviđa mi se, no, sutra imam ispit

moram se dobro skoncentrirati, pa bi mi izlazak mogao porušiti planove...a hebiga sad...
Uživajte!

Put my head in your lap, the world will go away...
-
marmat
- Postovi: 159
- Pridružen/a: 03 svi 2006 13:13
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: zground
-
Kontakt:
Post
Postao/la marmat » 28 tra 2007 20:01
30-04-2004
Zakaj ja volim ponedelek???
Zate kaj u Fanaticu svjetla ima..
Zato što sviraju:
Marmat
Pytzek
Oleg
i ne dela se sutra..
od 22-...h
see ya..

//respektradioshow//
onair_ mondays_19-20h/radiostudent/100.5Mhz
online_
www.respektradiokollektiv.com
onspace_www.myspace.com/broken_bpm
onthedancefloor_BROKEN_BPM_club_night
-
marmat
- Postovi: 159
- Pridružen/a: 03 svi 2006 13:13
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: zground
-
Kontakt:
Post
Postao/la marmat » 30 tra 2007 10:22
znaci od muzike cete cuti...
nu house, nu disco, jackin house, electrohouse, minimal i slicne ''in'' stilove Smile
vidjamo se

//respektradioshow//
onair_ mondays_19-20h/radiostudent/100.5Mhz
online_
www.respektradiokollektiv.com
onspace_www.myspace.com/broken_bpm
onthedancefloor_BROKEN_BPM_club_night
-
gia-84
- Postovi: 1907
- Pridružen/a: 05 srp 2006 10:18
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Lokacija: u cvitu mediterana
Post
Postao/la gia-84 » 04 svi 2007 16:11
ovo je bilo dobro...uvjerena skroz...
@ali ovo mi za Tomu, ne drzi vodu....

-
marmat
- Postovi: 159
- Pridružen/a: 03 svi 2006 13:13
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: zground
-
Kontakt:
Post
Postao/la marmat » 06 svi 2007 18:18
gia-84 je napisao/la:ovo je bilo dobro...uvjerena skroz...
@ali ovo mi za Tomu, ne drzi vodu....

nisam ni ja mogao vjerovat al eto covjek se primio knjige

//respektradioshow//
onair_ mondays_19-20h/radiostudent/100.5Mhz
online_
www.respektradiokollektiv.com
onspace_www.myspace.com/broken_bpm
onthedancefloor_BROKEN_BPM_club_night
-
marmat
- Postovi: 159
- Pridružen/a: 03 svi 2006 13:13
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: zground
-
Kontakt:
Post
Postao/la marmat » 07 svi 2007 11:28
daklem.
sutra utorak 08-05-07 u Fanaticu od 22-03 za mula kuna mozete poslusati novu mladu snagu
dj Brighton aka bluntafari
a drustvo ce mu praviti Oleg i Marmat.
dodjite zaplesite i proveselite se
cu

//respektradioshow//
onair_ mondays_19-20h/radiostudent/100.5Mhz
online_
www.respektradiokollektiv.com
onspace_www.myspace.com/broken_bpm
onthedancefloor_BROKEN_BPM_club_night
-
marmat
- Postovi: 159
- Pridružen/a: 03 svi 2006 13:13
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: zground
-
Kontakt:
Post
Postao/la marmat » 08 svi 2007 09:45
a brighton kaze sljedece :
Od mene se može očekivati malo dublji set nego inače.
Dakle deep, spacey, groovy House. Bit će i stare Ney York garaže, '88-'93, Strictly Rhythm, Azuli i sl.
+++ link na mix/playlistu
http://www.cobaltrecordings.net/er45/vi ... hp?t=10903
ciao djaci.

//respektradioshow//
onair_ mondays_19-20h/radiostudent/100.5Mhz
online_
www.respektradiokollektiv.com
onspace_www.myspace.com/broken_bpm
onthedancefloor_BROKEN_BPM_club_night
-
marmat
- Postovi: 159
- Pridružen/a: 03 svi 2006 13:13
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: zground
-
Kontakt:
Post
Postao/la marmat » 21 svi 2007 12:16
sutra.
utorak 22-05-07
marmat
fwd
oleg
22-03.
eto.

//respektradioshow//
onair_ mondays_19-20h/radiostudent/100.5Mhz
online_
www.respektradiokollektiv.com
onspace_www.myspace.com/broken_bpm
onthedancefloor_BROKEN_BPM_club_night