Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
-
lola
- Postovi: 2210
- Pridružen/a: 06 sij 2007 16:48
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: tu i tamo
Post
Postao/la lola » 24 svi 2007 12:31
lana je napisao/la:OZBILJNA TEMA
ja bi ovim putem najljubaznije zamolila drage zene, djevojke, djevojcice i sve ostale koje ce doci u petak u global da imaju obzira prema meni koja sam na dvije stake i da me ne zruše na pod, gurnu po štengama ili nesto slicno. to bi mi moglo biti jako opasno, a bas se veselim doci, pa vam se ovim putem unaprijed puno zahvaljujem na razumijevanju i paznji! HVALA!

e, a šta ako budu dve lezbe na štakama, kako ćemo mi koje te neznamo,
znat koju smijemo srušit na pod i gazit po njoj, a koja si ti...

:D
šalim se..
-
whatever
- Postovi: 4012
- Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: šank
Post
Postao/la whatever » 24 svi 2007 13:28
lola je napisao/la:lana je napisao/la:OZBILJNA TEMA
ja bi ovim putem najljubaznije zamolila drage zene, djevojke, djevojcice i sve ostale koje ce doci u petak u global da imaju obzira prema meni koja sam na dvije stake i da me ne zruše na pod, gurnu po štengama ili nesto slicno. to bi mi moglo biti jako opasno, a bas se veselim doci, pa vam se ovim putem unaprijed puno zahvaljujem na razumijevanju i paznji! HVALA!

e, a šta ako budu dve lezbe na štakama, kako ćemo mi koje te neznamo,
znat koju smijemo srušit na pod i gazit po njoj, a koja si ti...

:D
šalim se..
Ajme...

Ma, budemo pazili, don't worry.
Epizodna uloga.
-
ow
- necu se registrirati
- Postovi: 733
- Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U braku
- Lokacija: Zagreb
-
Kontakt:
Post
Postao/la ow » 24 svi 2007 14:59
vision-zlavjestica je napisao/la:jel ima netko tko bi preuzeo na sebe da docheka neku rakiju iz pule..na autobusnom u zgb-u???
ili..ako netko iz pule ide..pa da vam po njima poshaljem???
naime..moj stalni vinar nije imao..ali sam uzela..ipaak..od njegovog kunjada..4 litre ~ biska + medica...
fakat..ja kontam do subote treba to poslati..ali..sada kuzhim da vi imate feshtu u petak..?? jel???
ljudi..ne zahebevam se..kako da vam doturim to???
A da doneses to osobno?
-
ow
- necu se registrirati
- Postovi: 733
- Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U braku
- Lokacija: Zagreb
-
Kontakt:
Post
Postao/la ow » 24 svi 2007 15:01
lana je napisao/la:OZBILJNA TEMA
ja bi ovim putem najljubaznije zamolila drage zene, djevojke, djevojcice i sve ostale koje ce doci u petak u global da imaju obzira prema meni koja sam na dvije stake i da me ne zruše na pod, gurnu po štengama ili nesto slicno. to bi mi moglo biti jako opasno, a bas se veselim doci, pa vam se ovim putem unaprijed puno zahvaljujem na razumijevanju i paznji! HVALA!

Barem cu konacno dobiti priliku da vas upoznam
Em ces biti vidljiva, em mi neces moc pobjec

-
call_me_not
- Postovi: 3418
- Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13
Post
Postao/la call_me_not » 24 svi 2007 16:09
ja bum skontala taj parti tek oko 6. jebate nikak se maknut od obaveza.

sunce kaj cemo obuc? jel cisto sta?

joke ka đok.
zvir i bestimja.
-
lana
- Sestra Nanut 1
- Postovi: 1540
- Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40
Post
Postao/la lana » 24 svi 2007 20:00
-
sxc-angel
- Postovi: 168
- Pridružen/a: 06 stu 2005 22:06
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: tražim se...
Post
Postao/la sxc-angel » 24 svi 2007 23:31
još samo par sati

L.A.N.C.O.M.E.
-
whatever
- Postovi: 4012
- Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: šank
Post
Postao/la whatever » 25 svi 2007 03:09
Jesus, pa to je...(broji na prste)...
Danas!

Epizodna uloga.
-
nimfomanka
- Postovi: 1673
- Pridružen/a: 02 stu 2005 21:42
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: u šumarku skrivenom
Post
Postao/la nimfomanka » 25 svi 2007 07:43
jebate.................. Ja sam već u 7 se digla da sve stignem. Učiti do 1, do frendice, frizeru onda, onda fino, na jarun(jedino akoo nema neka dobra duša pa se prošeće jarunom sa mojom frendicom i pokupi mi žig za tjelesni) i onda se nalazim sa svojim dečkom i idemo na crol partić. Superiška dan,kaj ne?