ODBROJAVANJE

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Avatar
lola
Postovi: 2210
Pridružen/a: 06 sij 2007 16:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: tu i tamo

Post Postao/la lola » 24 svi 2007 12:31

lana je napisao/la:OZBILJNA TEMA
ja bi ovim putem najljubaznije zamolila drage zene, djevojke, djevojcice i sve ostale koje ce doci u petak u global da imaju obzira prema meni koja sam na dvije stake i da me ne zruše na pod, gurnu po štengama ili nesto slicno. to bi mi moglo biti jako opasno, a bas se veselim doci, pa vam se ovim putem unaprijed puno zahvaljujem na razumijevanju i paznji! HVALA! :)
e, a šta ako budu dve lezbe na štakama, kako ćemo mi koje te neznamo,
znat koju smijemo srušit na pod i gazit po njoj, a koja si ti... :D:D
šalim se..

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 24 svi 2007 13:28

lola je napisao/la:
lana je napisao/la:OZBILJNA TEMA
ja bi ovim putem najljubaznije zamolila drage zene, djevojke, djevojcice i sve ostale koje ce doci u petak u global da imaju obzira prema meni koja sam na dvije stake i da me ne zruše na pod, gurnu po štengama ili nesto slicno. to bi mi moglo biti jako opasno, a bas se veselim doci, pa vam se ovim putem unaprijed puno zahvaljujem na razumijevanju i paznji! HVALA! :)
e, a šta ako budu dve lezbe na štakama, kako ćemo mi koje te neznamo,
znat koju smijemo srušit na pod i gazit po njoj, a koja si ti... :D:D
šalim se..
Ajme...
:roftl: :roftl: :roftl:
Ma, budemo pazili, don't worry.
Epizodna uloga.

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la ow » 24 svi 2007 14:59

vision-zlavjestica je napisao/la:jel ima netko tko bi preuzeo na sebe da docheka neku rakiju iz pule..na autobusnom u zgb-u???
ili..ako netko iz pule ide..pa da vam po njima poshaljem???
naime..moj stalni vinar nije imao..ali sam uzela..ipaak..od njegovog kunjada..4 litre ~ biska + medica...

fakat..ja kontam do subote treba to poslati..ali..sada kuzhim da vi imate feshtu u petak..?? jel???
ljudi..ne zahebevam se..kako da vam doturim to???
A da doneses to osobno?
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la ow » 24 svi 2007 15:01

lana je napisao/la:OZBILJNA TEMA
ja bi ovim putem najljubaznije zamolila drage zene, djevojke, djevojcice i sve ostale koje ce doci u petak u global da imaju obzira prema meni koja sam na dvije stake i da me ne zruše na pod, gurnu po štengama ili nesto slicno. to bi mi moglo biti jako opasno, a bas se veselim doci, pa vam se ovim putem unaprijed puno zahvaljujem na razumijevanju i paznji! HVALA! :)
Barem cu konacno dobiti priliku da vas upoznam :twisted:
Em ces biti vidljiva, em mi neces moc pobjec :twisted: :twisted:
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 24 svi 2007 16:09

ja bum skontala taj parti tek oko 6. jebate nikak se maknut od obaveza. :o
sunce kaj cemo obuc? jel cisto sta?
:D
joke ka đok.
zvir i bestimja.

lana
Sestra Nanut 1
Postovi: 1540
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40

Post Postao/la lana » 24 svi 2007 20:00

eee, bas vam puno hvala svima na podrsci! :) :) :)

Avatar
sxc-angel
Postovi: 168
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: tražim se...

Post Postao/la sxc-angel » 24 svi 2007 23:31

još samo par sati :ura:
L.A.N.C.O.M.E.

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 25 svi 2007 03:09

Jesus, pa to je...(broji na prste)...
Danas! :eek:
Epizodna uloga.

Avatar
nimfomanka
Postovi: 1673
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u šumarku skrivenom

Post Postao/la nimfomanka » 25 svi 2007 07:43

jebate.................. Ja sam već u 7 se digla da sve stignem. Učiti do 1, do frendice, frizeru onda, onda fino, na jarun(jedino akoo nema neka dobra duša pa se prošeće jarunom sa mojom frendicom i pokupi mi žig za tjelesni) i onda se nalazim sa svojim dečkom i idemo na crol partić. Superiška dan,kaj ne?

Odgovorite