POST godine! *2011*

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

POST godine! *2011*

Post Postao/la JaNNa » 06 pro 2011 08:42

Dakle,
forum Crola je jedno veselo mjesto, gdje se redovito može pročitati hrpu potrebnih i nepotrebnih stvari, te se pošteno nasmijati! Insprirana već sa par postova, odlučih otvoriti ovu temu.
Dosta fora postova završi u off-u, jer se tamo opustimo i najviše za..bavamo, ali evo da bude i za opći puk malo veselja.
KOJI VAM JE NAJBOLJI POST U OVOJ GODINI i TKO GA JE POSTAO?

(:suzdržavasedanenapravianketu:)

Mary of Silence
Postovi: 558
Pridružen/a: 28 tra 2011 20:47

Re: POST godine! *2011*

Post Postao/la Mary of Silence » 06 pro 2011 09:01

Kad hoću sebi da uljepšam dan odem samo na "slučajni susreti, nemam curu itd" i nekad mi je dovoljan samo naslov, a nekad ... nije :haha:
Uglavnom, mrsko mi sad tražiti te postove, ali postoje možda četiri korisnice na čije postove otkidam, od smijeha. Volim sarkazam, a par njih ovdje je taj svoj talenat dovelo do savršenstva.
http://www.crol.hr/portal/forum/viewtop ... =13&t=5541
Ovaj sam zadnji otkrila :haha: :haha:

"Kakav mir s tobom, kaj ste skupa išle na misu :eek:?"

"nismo išle skupa..mi baš ne hodamo na misu...slučajno smo se srele :inlove:"


Eh da i bio je post u onoj temi o nekim osobinama partnerice, šta već. Uglavnom ima post "da diše, ali ne na aparate" umrla sam i taj put.
Ali ja onako imam čudan smisao za humor, često mi je smiješno nešto sasvim deseto .

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: POST godine! *2011*

Post Postao/la JaNNa » 06 pro 2011 09:13

da diše ali ne na aparate!!!
da, da.. to je od A post! kad bi ovako gledala u globalu, ja najviše okidam na njezine postove.. Jaz mi ima par dobrih... i Fusi...
A jedan od favorita mi je:
štrudla je napisao/la:curo draga... naprosto odbijam pomislit da su topici koje otvaraš i podosta postova koje pišeš plod realnog razmišljanja... čisto radi tvojeg općeg dobra...
na topicu cajke ili turbofolk! Vjerojatno zato što je točno mogu zamisliti kako to govori... :D
i od jučer jedan novi na koji okidam danas:
Fusion je napisao/la:
shizika je napisao/la:Fuzzzii jesam ti falila?? :D :sramise:
Naravno. Krenula sam kod psihijatra zbog depresije. slika
Fus je jučer imala dan D!!!! :D

Mary of Silence
Postovi: 558
Pridružen/a: 28 tra 2011 20:47

Re: POST godine! *2011*

Post Postao/la Mary of Silence » 06 pro 2011 09:20

" a znamo da nikad ne postoji nesto sto moze biti savrseno jer kad i je savrseno, postoji ona mrvica nesavrsenog"

a zbilja volim ovu djevojku :)

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: POST godine! *2011*

Post Postao/la slapa » 06 pro 2011 09:26

bila je sa mnom i na maturalcu u 7.razredu,,svaku stvar smo komentirale..školjke..premještale krevete..kad sam promatrala kako se profe kartaju(to nam je bila gl.tema)obožavala sam ju gledat postrance,,ajme sve je prošlo...od nje ni riječi,,jedino--ako mogu reći,,ko pravi SIGNAL je bio onaj u crkvi,,majko mila..jedini put ona u crkvi i ja kad je njezin razred imao firmu..a ja pogledam,nasmijem se ,,ona meni..i tako ako ne minutu..!!!! to mi je bilo nekaj najljepše od nje..a jedini dodir je bil ˝mir s tobom˝,,a osmjeh joj nije padal s lica,,osmjeh koji nikad nebum zaboravila.. .još uvijek držim njenu ruku u mojim mislima...
jao mary baš ti hvala na linku na tu temu :D guštam čitajući...
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: POST godine! *2011*

Post Postao/la phos » 06 pro 2011 09:27

ima ih par na koje opalim, ali def favorit mi je @hidden i recimo ovaj:
Sto je aktualno u sportu?
Predvidjam slijedeci scenarij:

Igra se 5.minuta ovog dugo ocekivanog maksimirskog derbija. Dinamo je, kako se moglo ocekivati, pruzio snazan otpor protivniku i nemocni Real je dosad uspio zapucati samo 20 puta prema golu Kelave. Dinamov vratar se pokazuje kao jako mocna karika ovog plavog stroja i na svaku intervenciju se spremno bacio u krivu stranu ali gotovo da nije bilo potrebe za intervencijom jer je lopta otisla kraj vratnice i vise puta pored gola. Realovim igracima fali preciznosti i izgledaju kao da jako respektiraju protivnika pa se ne usudjuju dodavati medjusobno vise od 50x prije nego sto poduzmu nesto konkretno. Vrsaljko je pokazao da je u top formi i opravdao status u reprezentaciji kada je jedanput uspjesno zaustavio nalet Ronalda. Otela mu se samo jedna mala greska u 2.minuti kada mu je potrgao dres a zatim ga ostao skupljati po terenu, kada je Ronaldo probio bok ali na svu srecu, Simunic je opravdao ocekivanja kad mu je umao polomio noge i time zaradio zuti karton i spasio Dinamo vecih nevolja.
Dinamo toliko dobro cuva svoju polovicu igralista da na drugu uopce i nije presao otkako je pocela utakmica.
Publika je pokazala kako se navija i bodri svoje plave ljubimce neumorno masuci Barceloninim dresovima.
Jurcic lezi na terenu i moli za kutiju normabela.
Casillas je, cini se, zaspao.
Beqiraj je zapeo za korner zastavicu i tamo se ostao muciti s time kako da je namjesti natrag.
Sammir je ostao na sredini terena, nakon sto je uspio potrcati pored Xabi Alonsa, gestikulirajuci Mamicu na tribinama: "Ha, jesi vidio ovo, majstore?"
Rukavina dominira. Izvjesno je da ce ga nakon pokazane vjestine "kako biti nevidljiv" zeljeti svi veliki europski klubovi.
Mourinho u hotelu zdere skoljke i gleda izbor za Miss.

:D
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: POST godine! *2011*

Post Postao/la JaNNa » 06 pro 2011 09:28

Mary of Silence je napisao/la:" a znamo da nikad ne postoji nesto sto moze biti savrseno jer kad i je savrseno, postoji ona mrvica nesavrsenog"

a zbilja volim ovu djevojku :)
o daaaaaaaaaaaaaaaa...
divlja.ruza je napisao/la:e Tamara, da mi te je upoznat uzivo. imas nesto neodoljivo u sebi :sramise:
joj da Hidden! Žao mi je zbog onog topica Duplići! Ona i A su me tamo rasplakale od smijeha! njih dvije u kombinaciji.. :srce:

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: POST godine! *2011*

Post Postao/la phos » 06 pro 2011 09:28

i obozavam slucajne susrete!
u svakom opisu se prepoznam :D (ah, svi smo mi iz istog majmuna proizasli, na kraju krajeva)
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: POST godine! *2011*

Post Postao/la slapa » 06 pro 2011 09:34

@J.Fe i nikako ne zaboravi na nastavak
znam da je Tamara zauzeta, ali ju zelim upoznat ko pojavu od osobe.
odem tamo svaki put kad mi zatreba nešto da se nasmijem...
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: POST godine! *2011*

Post Postao/la bašja » 06 pro 2011 09:48

svaki post hidden je pravo blago. Pamtim neke njezine postove iz 2010.. A iz 2011.: scenarij utakmice Dinamo-Real
edit: jebiga, ne čitam! phos već nominirala taj post, ja defnitivno dajem drugi glas!! :D
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: POST godine! *2011*

Post Postao/la phos » 06 pro 2011 10:13

ok...volim i Zitine odje*** :D
i ona mi je tu u topu.
i Dejzi ga zna ispaliti hladnokrvno.
Lakse mi je nominirati usere nego postove.
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: POST godine! *2011*

Post Postao/la JaNNa » 06 pro 2011 10:15

onda ja nomirniram tebe - za količinu, jel! :srce:

Mary of Silence
Postovi: 558
Pridružen/a: 28 tra 2011 20:47

Re: POST godine! *2011*

Post Postao/la Mary of Silence » 06 pro 2011 10:16

Dobro ovo je post-video
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=o8JbM6M2 ... r_embedded[/youtube]

(u subotu sam odgledala svu kolekciju) uglavnom, invalid user i picajzla imaju sličan humor, čitaj bolestan, i često plačem :haha: (naći ću i postove, poslije).

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: POST godine! *2011*

Post Postao/la slapa » 06 pro 2011 10:36

nominiram šizi za kvantitetu, slatkoću, šarm i broj opomena!

:duga:

i da bude post godine
shizika je napisao/la:slatka si (:
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Daisy
Postovi: 1647
Pridružen/a: 13 ožu 2011 07:12

Re: POST godine! *2011*

Post Postao/la Daisy » 06 pro 2011 11:05

ja nominiram shizu kao postasicu godine. kao bomba sve raznese kad se pojavi.
a najsmjesniji post mi je zapravo bio odgovor na pitanje koliko imas carapa. 3 i pol.

Avatar
Faith
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 stu 2010 16:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zg

Re: POST godine! *2011*

Post Postao/la Faith » 06 pro 2011 11:47

ludakoslapa je napisao/la:nominiram šizi za kvantitetu, slatkoću, šarm i broj opomena!

:duga:

i da bude post godine
shizika je napisao/la:slatka si (:
i moj glas nek se čuje . potpisujem
I'm back on track, add to the fact that I never really drive sober.Let's Drink and Play

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: POST godine! *2011*

Post Postao/la Fusion » 06 pro 2011 14:39

Bilo je to po samom dolasku na forum. Ne sjećam se više koji su sve bili smajlići uključeni. Znam samo da je bilo upućeno Fugi i meni u odnosu na backspace. :D
shizika je napisao/la:poderite je ko kontrolnu
slika

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: POST godine! *2011*

Post Postao/la ariadne » 06 pro 2011 17:55

Ja sam plakala od smijeha na onaj u kojemu je Hidden opisivala doživljaje sa balkonom, vrećicom i toaletnim papirom. Ne mogu ga sad naći. Doduše, to je bio quote nekog starog posta ako se dobro sjećam pa ne znam računa li se kao da je od ove godine. :D

Uopće ne znam aktere te priče ali cijela stvar mi je bila presmiješna.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: POST godine! *2011*

Post Postao/la rainbow » 06 pro 2011 18:15

slabo mi ide prisjećanje pojedinačnih postova, no znam da me ponajviše zabave hidden i phos

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Re: POST godine! *2011*

Post Postao/la Hidden_soul » 06 pro 2011 18:19

@ariadne: Jooj davno je to bilo :D

Aww osjecam se tako pocasceno slika
Nemojte ipak da ispadnem duhovita, jer ce to dovest u pitanje vas smisao za humor. A i ono, ne idu meni ti pocasni govori, zahvale i ta cuda, hvala mami, bogu, oskaru, oskarima, ma joj :D

Nego, ja predlazem da se osnuje neki Hidden fan-club, uclanjenima dajem popust na...na... a ono, ne znam, uclanjenima cu mjesecno ispricat jedan vic. Glup, naravno. A kako drugacije :D
A ostalima...a ono, sto mogu... slika :D :D :D
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: POST godine! *2011*

Post Postao/la ariadne » 06 pro 2011 18:41

Vidi ovo, pohvališ ju i odmah bi fan club. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: POST godine! *2011*

Post Postao/la Afrodita » 06 pro 2011 19:04

Shizika i phos me izuzetno zabavljaju i oduševljavaju ali ipak moram malo biti domocentrična...tako da mi je ovaj post ipak najdraži. :wink:
znam da je Tamara zauzeta, ali ju zelim upoznat ko pojavu od osobe.
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: POST godine! *2011*

Post Postao/la tamara3 » 06 pro 2011 19:23

Tek sad ovo vidim :nesvjest: :roftl:?!?!?

Gost

Re: POST godine! *2011*

Post Postao/la Gost » 06 pro 2011 21:39

Praktičan savjet za svaku modernu ženu:
LoTuS je napisao/la:Nikako, ali nikako ne smiješ otići u salon i istetovirat si njeno ime u srcu koje je probodeno mačem ili strijelom i da ispod piše 4ever

Za boga miloga, NIKAKO!!!
Čru stori. :D

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7965
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: POST godine! *2011*

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 06 pro 2011 21:46

Možda ovdje nekog i spasimo od doživotno loše tetovaže :lol:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
Kroacija
Postovi: 16675
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: POST godine! *2011*

Post Postao/la Kroacija » 07 pro 2011 11:32

Mary of Silence je napisao/la:Dobro ovo je post-video
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=o8JbM6M2 ... r_embedded[/youtube]

(u subotu sam odgledala svu kolekciju) uglavnom, invalid user i picajzla imaju sličan humor, čitaj bolestan, i često plačem :haha: (naći ću i postove, poslije).
jao, di si ga iskopala... :D skroz sam zaboravila na nju ali odgledala sam dosta njenih videa, neke u strahu, neke u suzama od smijeha, neke u sazaljenju... :D i nasla sam na fejsu grupu i kliknula lajk takodjer :D
ex invalid_user

Avatar
štrudla
Postovi: 559
Pridružen/a: 07 pro 2010 21:14
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: POST godine! *2011*

Post Postao/la štrudla » 07 pro 2011 12:40

joj divno... bravo oči babine!

trenutno nisam u mogućnosti prekopavat i tražit, potrajalo bi i moje sastavljanje, a i vaše čitanje istog. samo ću nominirat 2 moje najdraže poštapalice i njihove autore:
1. "slatka si" by shiza
- jer je bezvremenska i sveprisutna besjeda.

2. "dušebrižnici" by backspace
- jer je u jednoj riječi sažet profil čitavog jednog podforuma (nebitno sad kojeg) :D

još jedna jako simpatična stvar radi kojeg volim ovaj forum mi je simbioza offtopičara i moderatora. dok god je u granicama normale, ofkors. slatke su ;)
slika

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: POST godine! *2011*

Post Postao/la shizika » 07 pro 2011 13:40

štrudla je napisao/la:joj divno... bravo oči babine!

trenutno nisam u mogućnosti prekopavat i tražit, potrajalo bi i moje sastavljanje, a i vaše čitanje istog. samo ću nominirat 2 moje najdraže poštapalice i njihove autore:
1. "slatka si" by shiza
-
:*
...život je lijep... (:

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: POST godine! *2011*

Post Postao/la tamara3 » 07 pro 2011 13:48

Nominacija:
Zita je napisao/la:tuga, cemer, jad, kabanica

Daisy
Postovi: 1647
Pridružen/a: 13 ožu 2011 07:12

Re: POST godine! *2011*

Post Postao/la Daisy » 07 pro 2011 14:14

ja nominiram:

zenia: nego di je jana sunce joj jebem?! ja joj rosu okačila a ona ništa

Odgovorite