INTERVJU s protagonistima dokumentarca 'Ja bi da to imam doma': Ne odustajte od snova, različitost je vaša najbolja strana
-
Petak, 30 listopada 2020 20:08
U svibnju su redatelji Noah Kraljević i Ana Opalić uz scenaristicu Eminu Hermann javnosti predstavili dokumentarni film „Ja bi da to imam doma“, u kojem pripadnika i pripadnica LGBTIQ zajednice govori o svojim iskustvima autanja i odnosa okoline prema njima kroz njihove živote.