-
Objavljeno: 01 prosinca 2013
Nakon što je inicijativa "U ime obitelji" naišla na solidarni bojkot gotovo svih medija u Hrvatskoj, zbog nezapamćene odluke da uskrati akreditacije dijelu medija koji im nisu po volji, večeras su pozvali sve medije na press konferenciju o rezultatima referenduma u 21 i 30 sati, ali dobili su "košaricu".
Pozivu iz te inicijative neće se odazvati novinari s RTL-a, HRT-a, Nove TV, index.hr-a, tportala, svih izdanja EPH, Styrije (Večernji list, 24 sata) te Novog lista.
Podsjetimo, inicijativa "U ime obitelji" jučer je odbila izdati akreditacije nizu medija, a među njima i HRT-u, što je potez kakav se ne pamti.
Vezane teme
Podrži Crol donacijom :)
