Foto: FacebookOrganizacijski tim američkog predsjednika Baracka Obame odlučio je da će na njegovoj inauguraciji nastupiti glazbeni sastav Lesbian and Gay Band Association.

“Talentirana je skupina odabrana kako bi dočarala duh, vrijednosti i različitost naše velike nacije. Potpredsjednik Biden i ja počašćeni smo što ćemo ih ugostiti na svečanoj paradi”, izjavio je Obama, prenosi Gay Star News.

Lezbijsko i gej udruženje iz St. Louisa (Missouri) okuplja čak 280 izvođača iz 27 saveznih država, a već su imali čast nastupati pred američkim predsjednikom na inauguraciji 2009. Kao i prije četiri godine, i ove su iznimno uzbuđeni.



“Marširat ćete pred predsjednikom za samo 33 dana”, napisali su 19. prosinca na Facebook-u voditelji svojim članovima i napomenuli kako će se oko detalja izvedbe još dogovarati.

Inauguracijska svečanost održat će se 21. siječnja 2013.

Vezane teme

Nema vezanih tema uz ovaj članak.


Podrži Crol donacijom :)

qrcode 9c3b0d27 127a 4867 a764 f80c95d6f267