-
Objavljeno: 27 studenog 2008

Američka pjevačica Pink u novom je spotu pokazala što znači zaljubiti se u samu sebe: u jednom dijelu strastveno vodi ljubav sama sa sobom.
Najnoviji spot za pjesmu 'Sober' američke pjevačice Pink nije naišao na predobre kritike, ali je očito pronašao put da se o njemu piše. U mrežastim čarapama i crnom donjem rublju Pink strastveno naskače na samu sebe.
Kritičari ipak zamjeraju nedosljednost spota i kič. Pink se malo pojavljuje kao mrtva pijana partijanerica, a malo kao bijeli anđeo s moderno uređenim dugačkim noktima.
Pjesma je drugi singl s njezinog petog studijskog albuma. Pink je u nedjelju nastupala na dodjeli nagrada AMA u Los Angelesu zajedno s Beyoncé Knowles, Christinom Aguilerom i Rihannom.
Vezane teme
Podrži Crol donacijom :)
